MedyaFaresi MedyaFaresi

20 Mayıs Pazartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 20 Mayıs Pazartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 19 Mayıs 2013 21:02 - Güncelleme: 25 Mart 2016 15:52
KOÇ
Bir süredir boşluk sürecinde olduğunuz duygusal hayatınızda kendinizi biraz daha güçlendirmiş olmalısınız. Kısa zaman içerisinde duygusal acıdan önemli gelişmeler olabilir. Sanatsal konulara yönelmeniz ve kariyerle ilgili stresli süreçten kurtulma isteğiniz ön plana çıkabilir.
BOĞA
Yakın geçmişte yaşadığınız bazı olayları düşünebilir ve bunları unutmak için kendinizi oyalayacak bir şeyler bulabilirsiniz. Kendinizle ilgilenmeniz ve hayatla ilgili planları dengelemeniz gerekiyor. Yakın zamanda bir zamanda arkadaşlarınızla bir seyehat planı yapabilirsiniz
İKİZLER
Özel hayatınızla ilgili gelişen bir olayların etkisi sizi oldukça olumsuz etkiliyor görünmekte. Bu donem duygusal hayatınıza bu kadar yoğun odaklanmak sizi oldukça yıpratabilir. Bu yüzden yakın çevrenizle vakit geçirerek keyfinizi yerine getirmeye çalışmalısınız. Ekonomik acıdan ise daha dengeli olmak ve çevrenizle bu konu üzerinde acık konuşmak iyi gelebilir.
YENGEÇ
Bugün ailenizden bazı kimselerle görüşebilir onlardan bazı konularda yardım isteyebilirsiniz. Bugün genel olarak sıkıntılı ve düşünceli olabilirsiniz. İçinizdeki sıkıntıları dışarıya yansıtmamak için çaba sarf edecek fakat başarılı olamayacaksınız. Bugün duygusal ve cinsel yoğunluğunuz sizi sevdiğinizle daha yakın ilişkiler kurmaya yönlendirebilir
ASLAN
Genel olarak tutarlılığınızı korumak için çaba harcayacağınız bir gün. Bu durum duygusal olduğu kadar iş çevrenize karşıda net bir tavır sergilemeniz anlamına geliyor. Bu şekilde olan tavrınızı anlamakta güçlük çekebilecek insanlar size karşı sitemkar yaklaşım içinde olabilirler.
BAŞAK
Duygusal hayatınızda önemli kararlar almak üzere olabilirsiniz. Özel hayatınızda şansınız giderek artıyor olması sizi yeni bir sürece sürüklüyor olabilir. Bu donem özellikle manevi konularda sorgulamalı ve içsel mutluluğun olduğu yere yönelmelisiniz. Ekonomik olarak yaşayacağınız bazı sorunlar kıs zaman içerisinde ortadan kalkacak.
TERAZİ
Sinirlerinize ve duygularınıza hakim olmalısınız. Bugün, duygusal yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayacaksınız. Gereksiz bir meraklılık içinde olduğunuz düşünülüyor, bununla ilgili bazı uyarılar alacaksınız. Kariyer konusunda son zamanlarda var olan aksiliklerin aksine oldukça şanslı bir gündesiniz ve beklentilerinizi kolay bir şekilde elde edeceksiniz
AKREP
Bir insanın hayatınızda ki etkisinden kurtulmak için radikal kararlar alabilirsiniz. Bu şekilde verdiğiniz kararlar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Özel hayatınızla ilgili olarak yakın bir arkadaşınızla uzun uzudıya konuşabilir ve belli konularda daha net tavırlar sergilemenizin sizin açınızdan daha iyi olacağını düşünebilirsiniz.
YAY
Duygusal yoğunluğunuzun ön planda olması hayatınızda farklı konulara odaklanmakta zorlandığınız gösteriyor. Kişisel olarak beklentilerinizin bu kadar fazla duygusalığa bağlı olması aslında sıkıntılı bir durum. Biraz daha mantıklı ve kendinizi on plana çıkaran planlar yapabilirseniz geleceğiniz hakkında daha güçlü olabilirsiniz.
OĞLAK
Özel hayatınızla ilgili olarak yaşadığınız ikilemden kurtulmak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin.
KOVA
Duygusal hayatınıza daha mantıklı yaklaşma kararları alabilirsiniz. İş konusunda ise biraz sıkılmış bir havanız var. Genel anlamda disiplinli olmanız problemlerin büyümesini engellese de süreç yaratıcılığınızı azaltabilir. Yakın dostlarınızla iletişime geçebilir ve zihninizi rahatlatabilirsiniz. Küçük bir yolculuk kararı alabilirsiniz.
BALIK
Duygusal yönden kendinizi sevgilinize karşı oldukça zayıf hissediyorsunuz. Duygularınızı tam ifade edemiyorsunuz. Aşk hayatınızdaki yoğunluğun hayatınızda her şeyi yoluna koymayacağının farkındasınız ve maddi olarak da hayatınızda birşeylerin iyiye gitmesi gerektiğini düşünebilirsiniz.