MedyaFaresi MedyaFaresi

20 Aralık Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 20 Aralık Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 19 Aralık 2012 23:39 - Güncelleme: 22 Mart 2016 04:04
KOÇ
İletişime acık bir günde olmanız duygusal hayatınızda önemli gelişmeleri ortaya çıkartabilir. Sosyal çevrenizle iletişiminizde giderek yoğunlaşıyor. Eğitim kariyer çevrenizden bir insandan alacağınız bir teklifi değerlendirmeli ve beraber atacağınız bir adımın keyfini çıkarmalısınız.
BOĞA
Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyebilirsiniz Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz.

İKİZLER
Duygusal hayatınızla ilgili daha fazla düşünen taraf olmaya başlamalı ve olacakları gözden geçirmelisiniz. Durusunuz sonrasında gelişen olayların devamı ıçın adımlarınız kontrollu atmalısınız. Kariyer hayatınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler sizin rahat etmenizi sağlarken, sosyal cevre acısından bazı problemler canınızı sıkılabilir.
YENGEÇ
Duygularınızı ifade etmekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Partnerinize bir türlü istediğiniz sıcaklıkta ve yakınlıkta davranamaycaksınız. Bu durum aranızda geçici bir soğukluk yaratacak. Günün ilerleyen saatlerinde bu olumsuz psikolojinizden kurtulacak ve partnerinizle hoş zamanlar geçireceksiniz.
ASLAN
Kişisel olarak yaşananların aksine oldukça güçlü ve net duruş sergilemeniz dikkat çekici. Özel hayatınızda kendinizi kontrol edemediğiniz zamanlarda yaptığınız hatalardan ders çıkarmalısınız. Bu şekilde hayatınızda ortaya çıkabilecek kaosları engelleyebilirsiniz.
BAŞAK
Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde çok fazla açık olmak yerine biraz gizemli olmayı bilin. Bırakın insanlar sizi çözebilmek için sizinle ilgilensinler.Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde çok fazla açık olmak yerine biraz gizemli olmayı bilin. Bırakın insanlar sizi çözebilmek için sizinle ilgilensinler.
TERAZİ
Birlikte olduğunuz kişinin size yönelttiği suçlamalar sizi baskı altına almış durumda olabilir. İlişkide iki tarafın da beklentileri olması çok doğal. Eğer bunları dikkate almazsanız o kişiyi kaybedebilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız yüzünden her şeyden sıkılmış olmanız çok normal. Hayatınızda değişiklik yapmak size iyi gelecektir. En azından var olan sorunlarınızı biraz unutturmaya yardımcı olabilir.
AKREP
Aşk ilişkinizde tekdüze geçen günler var. Canlandırmanız için, artık kabullenmiş ve aşk defterini kapatmış havanızdan sıyrılmanız yeterli olacak. Sağdan soldan verilen diriltme reçetelerine itibar etmemelisiniz Daha akılcı davranmak zorundasınız.
YAY
Duygusal acıdan geçmişinizde varolan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Geçmişin tecrübesini geleceğinizde kullanamak konuşanda oldukça başarılı olacaksınız ve kararlarınızı alırken sizin ve aileniz için en iyi olanı seçememekten korkuyorsunuz.
OĞLAK
Güçlü yapınız sayesinde kritik bir donemi olumlu bir şekilde atlatıyorsunuz. Özellikle eğitim kariyer konularında ki güçlü duruşunuz sizi başarı getiriyor. Duygusal hayatta ise bir şeylerin peşinden koşmama kararı almış olmanız sizin beklentilerinizin karşınıza çıkmasını sağlayacak.

KOVA
Fazla çalışmak iş motivasyonunuzu artırsa da sağlığınızı fazla zorlamanıza neden olabilir. Detaylı çalışmalarınızın karşılığını parasal anlamda alabileceğiniz bir gündesiniz. Yatırım projelerinizi hayata geçirebilmek için uygun fırsatlar söz konusu.
BALIK
Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz ancak çevrenizi iyi gözlemlemeniz sizin için faydalı sonuçlar doğuracaktır. İlginizi çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz. İlginç iletişimler içine girebilirsiniz ve size farklı gelecek ortamlarda bulunabilirsiniz.