MedyaFaresi MedyaFaresi

2 Şubat Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 2 Şubat Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 01 Şubat 2013 21:55 - Güncelleme: 10 Mart 2016 15:40
KOÇ

Bugünler de bir daha yapmam dediğiniz şeyleri söylediğinize pişman olmuş gibisiniz. Uzak bir yerden gelecek bir haberle planlarınız değişebilir. Arkadaşlarınızla aranızda yaşayacağınız bir gerginliği büyütmemelisiniz.

BOĞA

Odaklanmanız gereken konuları bi kenara bırakıp kişisel sorunlarınıza odaklanmanız iş hayatınızda bazı küçük sorunlara neden olabilir ve bu durum keyfinizi karıştırabilir. Dengeyi bozmamaya çalışmalısınız.

İKİZLER

Bir proje ile ilgili olarak beklenmedik bir sorumluluk alabilir ve planlarınızın dışına çıkmak zorunda kalabilirsiniz. özel hayatınızla ilgili olarak ise yaşanan bir karmaşayı sonuçlandırmak adına net bir tavır sergilemeniz gerekebilir.

YENGEÇ

Yalnız kalmak istediğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Sadece yalnız kaldığınız dönemlerde bazı kararlar alma konusunda sıkıntı yaşıyor ve çıkmazlara giriyorsunuz. Kendinizi uzaklaştırmamalısınız. Manevi açıdan uzun zamandır yapmak istediğiniz bir şey karşınıza fırsat olarak çıkacak.

ASLAN

Yakın çevrenizden bir kişi ile bazı yeni planlar yapacaksınız ve bu planlar doğrultusunda heycanlı ortamlara girip çıkacaksınız. Maddi acıdan farkındalıksız hareket edebilir ve bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş ile ilgili ise aceleci adımlardan kaçınmalısınız.

BAŞAK

Yakın bir arkadaşınıza yardım etmek isteyebilir ve bu sebeple bir grup çalışmasına dahil olabilirsiniz. Yeni ortamlara girip hem uzun zamandır görmediğiniz insanlara zaman ayırabilir hem de kendinizi iyi hissedeceğiniz hobiler edinebilirsiniz.

TERAZİ

Ani kararlar verme özelliğiniz bu donem işe yarayabilir. Ard arda alacağınız haberler sonrasında karar vermekte güçlük çekmek yerine net adımlar atarak sorunların büyümeden cözülmesini sağlayacak ve çevrenizdekilerin beğenisi toplayacaksınız.

AKREP

İletişime acık bir günde olmanız çevrenizdeki insanlardan yeni bilgiler almanızı sağlayacak. Eğitim kariyer ile ilgili çevrenizden bir insandan alacağınız bir teklifi değerlendirmeli ve beraber atacağınız bir adımın keyfini çıkarmalısınız.

YAY

Kişisel iletişiminiz ikili ilişkilerde on plana çıkacak ve bu süreçte özel hayatınızla ilgili bazı kararlar almaya yönelik adımlar atabilirsiniz. Maddı acıdan ise bazı ortaklaşa işlerde on plana çıkabilir ve uzun vadeli adımlar atabilirsiniz.

OĞLAK

İş hayatı yada eğitim hayatı ile ilgili beklenti içinde olduğunuz bir konuda önemli bir gelişme olabilir. Bu durum sizi çok mutlu edebilir ve geleceğe dair düşüncelerinizde biraz daha netleşme olabilir.

KOVA

İş hayatında gelişen olayların kendinize olan güveninizi arttırması, hayatınızda daha enerjik ve aktif olmanızı sağlıyor. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz sizi daha güçlü ve pozitif zaman geçirmenizi sağlayacak.

BALIK

Kendinizi yalnız hissedebilir ve olaylar karşısında isteksizleşebilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili olarak bir insanın tavırları kafanızı karıştırsa da isteksizliğinizden dolayı olayı irdelemeyebilirsiniz. Sadece biraz kendinizi dinlemelisiniz.