MedyaFaresi MedyaFaresi

2 Nisan Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 2 Nisan Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 01 Nisan 2013 22:42 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 05:50
KOÇ

Haber beklediğiniz bir konu ile ilgili aceleci tutumunuz gereksiz bir gerginliğe neden olabilir. Gün içerisinde beklenti içinde olduğunuz konuyla ilgili olumlu gelişmeler olacaktır. Sabırlı ve sakın olmalısınız. Bir arkadaşınızla plan yapabilir ve plan dahilinde küçük bir arkadaş grubu ile vakit geçirebilirsiniz.

BOĞA

Duyarlı kişiliğiniz sayesinde sosyal çevrenizle sıkı bir iletişim halinde olucak ve bazı projelerin gerekleşmesi için caba harcayacaksınız. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güçlenmenizi sağlayacak

İKİZLER

Güne çok keyifli ve enerjik başlayacaksınız ancak öğlene doğru biraz canınız sıkılsa da durumu hemen toparlayıp yine neşenizle çevrenizi mutlu edeceksiniz. Bugünlerde bulunduğunuz ortamlarda sizi etkilemek isteyecek insanlar olabilir.

YENGEÇ

Bu ara biraz miskinlik yapıp kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Bugün bunun için çok uygun anlar bulabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız alışveriş ya da sinema size çok iyi gelecek. Kilolarınız almış başını gidiyor; beslenmenize dikkat!

ASLAN

Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizin için çok önemli bir moral kaynağı oluyor. Yakın çevrenizle aranızdaki bağlantılar artacaktır ve ilginç iletişimler içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır.

BAŞAK

Bugün biraz durgun bir gün olsa da, sorun teşkil edecek herhangi bir gelişme yaşanmayacak. Kendinize dert ettiğiniz iş konularını abartmışsınız. Her şey yoluna girmiş bile. Duygusal acıdan ilerleyen sürecin hayatınızda olukça etkili olmaya başlaması sizi tedirgin edebilir.

TERAZİ

Bugün bir arkadaşınızın sizi olumsuz yönlendirmesi yüzünden kendinizi üzebilirsiniz. Bazı verilen sözlerin yerine getirilmediğini, her şeyin lafta kaldığını görebilirsiniz Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve beklediğiniz gelişmeler bugün olacaktır.

AKREP

Aşk yaşamınızda çeşitli problemler yaşayabileceğiniz ve bunların çözümün için önemli ölçüde zaman harcayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

YAY

Duygusal hayatınızla ilgili daha fazla düşünen taraf olmaya başlamalı ve olacakları gözden geçirmelisiniz. Durusunuz sonrasında gelişen olayların devamı ıçın adımlarınız kontrollu atmalısınız. Kariyer hayatınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler sizin rahat etmenizi sağlarken, sosyal cevre acısından bazı problemler canınızı sıkılabilir.

OĞLAK

Partnerinizin ufak tefek problemleri karşısında daha duyarlı olabilir, kişiliğinin derinliklerine inmeyi deneyebilirsiniz. Ona en yakın kişi olduğunuzu bilmez gibi davranmamalısınız. Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir.

KOVA

Duygusal hayatınızda fazla pasif bir duruş sergiliyorsunuz. İlişkiniz adına korkularınız var. Konuşulması gereken konular üzerine gelişmeler olabilir. Bu önemli şeyleri duymaya yanaşmayacaksınız. Bu durum çok sağlıklı görünmese de bir süre daha böyle davranabilrisiniz.

BALIK

Hayalinizdeki insana ulaşmak için doğru adımlar atıyorsunuz fakat bundan ürküyorsunuz da. Bugün oldukça sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Yapmaktan hoşlanmadığınız işlerle uğraşabilir, sevmediğiniz insanlarla muhatap olmaz zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde sinirlerinizi kontrol etmekte zorlanacaksınız.