MedyaFaresi MedyaFaresi

2 Kasım Cumartesi burç yorumları!

Medyafaresi.com astroloji uzmanı Gamze Avcu yıldız haritanızı yorumluyor

Eklenme: 02 Kasım 2013 11:55 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 15:56

2 Kasim 2013,  Ctesi

KOÇ
Günün mottosu ; son gayret.
Evdekilerden beklentiniz dağları aştı. Onlara bağlı kaldınız. Her istediklerini yapıyorsunuz. Evinizde vereceğiniz davette yemeyi abartabilirsiniz. Bugün tatil için uzun yolculuğa çıkma müjdesi gelebilir. Son gayretiniz; yapacağınız yenilik için son görüşme turlarınız.


BOĞA
Günün mottosu ; son gayret.
Eğitim gördüğünüz konularda fazla iyimser davranacaksınız. Yakınlarınızdan beklentinizi abartmayın. Midenizle ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. Son bir gayretle çalışma ortamınızdaki işleri bitirin. Koşturacaksınız.

İKİZLER
Günün mottosu ; son gayret.
Kendiniz için para harcamayı biraz abartacaksınız. Bugün yapacığınız görüşmeleriniz keyfinizi yerine getirecek. Son gayretiniz önceden planladığınız gibi bugün herşeyden sıyrılıp kendiniz için birşeyler yapmak.

YENGEÇ
Günün mottosu ; son gayret.
Evden çıkmak istemezseniz iş yapmayı abartabilirsiniz. Çıkarsanız çok hoşlanacağınız kişilerle görüşeceksiniz. İşleriniz rast gidecek. Son gayretiniz evdekileri dinlemek hoşnut edin ki akşam onlarla olamayacağınız için size bozulmasınlar. 

ASLAN
Günün mottosu ; son gayret.
Yakınlarınızla ya da kardeşlerinizle ilgilenmeyi biraz abartabilirisiniz. Onların ihtiyaçlarını karşıladığınız için mutlu olacaksınız. Gününüz devamında da sanatsal yerlere gidebilirsiniz. Son gayretiniz bugün yapmanız gereken kısa yolculukları yaparak keyifli saatlere ulaşmak.

BAŞAK
Günün mottosu ; son gayret.
Arkadaşlarınız için yapacaklarınız veya yapmak istedikleriniz onları çok mutlu edebilir. Onlara evde güzel ortamlar hazırlarsanız, yemek yaparsanız siz de çok güzel vakit geçireceksiniz. Evde vakit geçirecekseniz bahçe çiçek vb uğraşlar kafanızı boşalmanız için fırsat. Son gayretiniz değer verdiğiniz kişiler konularla ilgilenmek.

TERAZİ
 Günün mottosu ; son gayret.
Sürekli dışardasınız evi unuttunuz. İş hayatınız da oldukça hareketli. Çok popülersiniz bu aralar. Yine size güzel geçecek kısa bir yolculuk var. Son gayretle hazırlanacaksınız, herkesle tek tek ilgileneceksiniz.

 

 

AKREP
Günün mottosu ; son gayret.
Yalnız kalıp kendi kendinize kitap okuyup çalışmak için biraz abartmış olabilirsiniz. Ama dışarı çıkarsanız güzellik konularında yapacağınız alışveriş de sizi maddi olarak biraz zayıflatabilir. Son bir gayretle tüm çalışmalarınızı tamamlayacaksınız, başka birilerinin sağlıkla ilgili yardımına koşabilirsiniz.

YAY
Günün mottosu ; son gayret.
Grup çalışmalarınızı bugün de devam ettirmeniz gerekebilir. Bugünlerde çok sevecen olduğunuz için farketmez. Çalışmaları tamamlayıp başkalarıyla birlikte olmalı biraz ortamdan uzaklaşmalısınız. Son gayretle grup çalışmalarınızı tamamlayacaksınız ki kendi başınıza çalışma dönemi gelsin.

OĞLAK
Günün mottosu ; son gayret.
Karşınızdaki kişilere kızmayın, sizi çok meşgul edecekler ama bilmediğiniz kişilerden gelen destek kurduğunuz ilişkilerin etkileşimleri. Herkes size yardımcı olmak istiyor. İş hayatınızda veya toplum içersinde son gayretle son hamlelerinizi yapın.

KOVA
Günün mottosu ; son gayret.
Müşterilerinizi çoğaltmak için yurtdışı bağlantılarla uğraşabilirsiniz. Haftasonu çalışmak sizi biraz sıkabilir. Fakat başka bağlantılar da kracaksınız. İyi arkadaşlar edinmeniz için fırsat olacak. Son bir gyaretle tüm planlarınızı yoluna koyacaksınız.

BALIK
Günün mottosu ; son gayret.
Kendiniz için bir şeyler yaparken bile başkalarına bağımlı kalmak sizi zorlayabilir ama zaten siz çok göz önündesiniz. Şans oyunlarından beklentiniz fazla olmasın, iş hayatından bir kısmet gelecek. Son bir gayretle beklediğiniz şartları oluşturmak için ortaklaşa konuları gündeme alacaksınız.