MedyaFaresi MedyaFaresi

2 Ekim Salı günlük burç yorumları

Melekler Kahvesi günlük burçları sizin için yorumluyor...

Eklenme: 01 Ekim 2012 23:40 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 10:14
KOÇ
 
Özel hayatınızla ilgili olarak bir kişinin sizinle yapacağı konuşmalar sonrasında ciddi bir ikileme gireceksiniz ve bu ikilemin sonucunda bir karar vermek zorunda hissedeceksiniz. Bu konu üzerinde dikkatli olmalısın ve bir karar vermek zorunda hissini kafanızdan bir süreliğine atmalısınız.
 
BOĞA
 
Bir türlü istediğiniz duygusal dengeyi yakalayamayacak gibi hissediyor olabilrisiniz bu durecte. Bu durumun sizden mi yoksa karşınızdaki insandan mı kaynaklandıgını analiz etmeye calışabilir ve bu süreç sonrasında yeni arayışlar içine girerek denem yanılma yontemiyle ilerleyebilirsiniz. Bu durum biraz karmaşık görülse de eğlenceli olabilir.
 
İKİZLER
 
Duygusal yogunluğunuzun ön planda olması hayatınızda farklı konulara odaklanmakta zorlandıgınız gösteriyor. Kişsael olarak beklentilerinizin bu kadar fazla duygusalllıga baglı olması aslında sıkıntılı bir durum. Biraz daha mantıklı ve kendinizi on plana cıkaran planlar yapabilirseniz geleceginiz hakkında daha güclü olabilirsiniz.
 
YENGEÇ
 
Daha dengeli ve pozitif olmaya başladığınız bir sürece giriyorsunuz. Kişisel olarak beklentileriniz konusunda etrafınızdaki insanlarla yapacagınız konuşmalar sizi daha da rahatlatıp cesaretlendirebilir. Kariyer konusunda daha onceden beklediginiz bir olayın gercekleşiyor olması sizi güclenriecek sanki.
 
ASLAN
 
Kendinizi bir türlü huzurlu bulamamanızın nedeni beklentilerinizde ki yükseliş. Bir türlü hedeflerinize ulaşamadıgınız ve isteklerinizin gercekleşmedigini düşünuyor olabilirsiniz. Bu sürecte daha kücük hedeflerle ana hedefe yaklaşmak daha mantıklı gorunuyor. Özel hayatınızda geçmişten bir insanın görüşme teklifi karşısında iyi düşünüp karar vermelisiniz.
 
BAŞAK
 
Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda büyük bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli calışmalar icine girebilecek calışmalar icerisinde olacaksınız. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin.
 
TERAZİ
 
Var olan duygusal hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünmeye başlamanız aslında kötü bir düşünce değil. Sorunların çözümü ya da sürecin sonu için gerekli olan bir dönemdesiniz. Bu dönemde sağlıklı akılcı ve sabırlı hareket ederseniz herşey yoluna girecekmiş gibi görünüyor. Yeni adımlar atarken çevrenize dikkat edin.
 
AKREP
 
Duygusal hayatınızda ise bazı konularda netleşme ve açılma söz konusu. Kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bu gelişmeler moralinizi düzeltecek. Özellikle duygusal açıdan yoğun olduğunuz insanın bazı hislerini açığa çıkarması sizin kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmanızı sağlayabilir. Duygularınız konusunda siz de açık olmayı denemelisiniz.
 
YAY
 
Kısa süreli psıkoojık karmaşlar yaşayabilir ve nasıl davranacağınız bilemeyebilirsiniz. Sevgilinizin davranışlarının değişmesi ile hemen güvensizlik duyguları içerisine girmemelisiniz. Onun iş ve aile yaşamında kafasına takılan ve sizi de sıkmamak için anlatmak istemediği sorunları olduğunu anlamanız gerekiyor.
 
OĞLAK
 
Duygusal hayatınızda net bir karar almaya yakın görünuyorsunuz. Yapacağınız bazı konuşmalar ve alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecektir. Objektif bakış açınızı korumaya çalışmalısınız. Daha önceden sizi rahatsız eden bir konunun üzerinizde oluşturduğu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.
 
KOVA
 
Fiziksel çekiciliğinizin ön planda olacağı ve cazibenizi gireceğiniz ortamlarda sizi ön plana çıkaracak. Bugün oldukça önemli gelişmelere gebe bir döneme girdiğinizi hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizle oldukça eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. İş kariyer konusunda beklenmedik aksilikler ön plana çıksada cok sıkıntı yokmuş gibi.
 
BALIK
 
Psikolojinizin çok karmaşık ve gergin olduğu bir dönemde bulunmaktasınız. Bu yüzden mantığınızı ön planda tutup sakin olmalısınız. Çevrenizle olan ilişkilerinizde ne kadar esnek olursanız süreci o kadar iyi atlatacaksınız. Yorgun bir halde olmanız partnerinizle olan ilişkinizi de olumsuz etkileyebilir dikkatli olun.