MedyaFaresi MedyaFaresi

2. Çürük Elma Reklam Filmleri oylamaya sunuldu!

Bu yıl 2.'si düzenlenen Çürük Elma Reklam Ödülleri 2012 halk oylamasına açıldı.

Eklenme: 24 Mayıs 2012 12:51 - Güncelleme: 23 Mart 2016 17:44

 Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeninin Cem Semercioğlu olduğu Reklamazzi.com, genç editöryal ekibiyle geçen yıl ilk kez 1. Çürük Elma Reklam Ödülleri’ni düzenlemiş; ve alanında saygın isimlerin yer aldığı jüri ekibiyle belirlenen "En Beğenilmeyen 10 Reklam Filmi" halk oylamasına sunulmuştu. Reklamazzi.com Çürük Elma Reklam Ödülleri 2011’un Seçici Kurulu'nda geçen yıl yer alan isimler ise sırasıyla Mehmet Esen, Ayşe Özyılmazel, Aylin Aslım, Vedat Özdemiroğlu, Şebnem Bozoklu, Levent Tülek olmuştu.  14 Haziran 2011'de8th Hill Kuruçeşme'de ilki düzenlenen organizasyonun sunuculuğunu yapan Akasya Aslıtürkmen'in ellerinden dağıtılan ödüllerde birinciliği 118 10 reklamı, ikinciliği 118 33 reklamı ve üçüncülüğü de Banu Alkan'ın rol aldığı Atek Lift reklamı alırken, Jüri Özel Ödülünü ise Atlas Jet Basın İlanı kazanmıştı.  Bu yılın belirlenen reklamlarındaki sayı 14'e yükselirken, geçtiğimiz yılın seçici kurulu gene Reklamazzi.com ailesine desteğini sürdürdü.

Bu yılın jüri üyeleri yine sırasıyla Mehmet Esen, Ayşe Özyılmazel, Aylin Aslım, Vedat Özdemiroğlu, Levent Tülek olurken; Reklamazzi.com Genel Yayın Yönetmeni Cem Semercioğlu da jüri üyeliğine dahil oldu.   15 Mayıs tarihinde oylamaya açılan 2. Çürük Elma Reklam Ödülleri'nde oylamalar 15 Haziran 2012 gecesine kadar www.reklamazzi.com/curukelma adresinden devam edecek. 

 2. Çürük Elma Reklam Ödülleri’nin bu yıl ki oylamaya sunulan reklamları ise şöyle; Gizem Özdilli Erciyesgaz Reklamı, Vatan Şaşmaz Metrobüs Reklamı, Hitler'li Biomen Şampuan Reklamı, İdeal Su reklamı, İnanlar İnşaat Reklamı, Mitsubishi Klima Reklamı, Özyurtlar İnşaat "Evleniyoruz Ama Evleniyoruz" Reklamı, Padişah Uranüs Halı Reklamı, Cüneyt Arkın'lı Plastherm Boru Reklamı, Fiat Linea Reklamı, Oktay Usta ile Yedoy Reklamı, 118 50 Reklamı, Doğrular Reklamı, Sultan Bal Reklamı.  Tüm reklamseverleri bu yıl ki 2.Çürük Elma Reklam Filmi oylamasına yine bekliyoruz.

Ve diyoruz ki;, en çürükleri sizlerin oyları belirleyecek.