MedyaFaresi MedyaFaresi

19 Temmuz Perşembe burç yorumları!

Medyafaresi okurları için, Melekler Kahvesi ekibinin titiz bir çalışmayla hazırladığı günlük burç yorumları...

Eklenme: 18 Temmuz 2012 23:02 - Güncelleme: 07 Mart 2016 10:30
KOÇ

Çevrenizdeki insanları algılamak ve onların olaylara bakış tarzını öğrenmek açısından fazla iletişim kurmak isteyebilir ve insanlarla yakınlaşabilirsiniz. Bu durum farkında olmadan insanlara kendinizi fazla açmak anlamına da gelebilir buna dikkat etmelisiniz. Ailevi anlamda bazı sorunların üstesinden gelmek için harcadığınız çabanın olumlu göstergelerini alabilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz.
 
BOĞA
 
Duygularınızı kontrol etmeli ve geleceğe yönelik adımlarda net olmalısınız. Duygusal açıdan kendinizi ifade edebilecek enerji açılımı karşınızdaki insanla uzun konuşmalar yapmanıza neden olacak. Bu süreçte ne kadar açık ve net ortaya koyabilirseniz beklentilerinizi uzun vadeli sıkıntıları aşmanızı saglayacak. Girişimci yanınızı harekete geçirmeniz gerekiyor. Birkaç güne kalmadan bazı para girişimleriniz olacak.
 
İKİZLER
 
Kendinize olan güveninizin arttığı ve elde ettiğiniz başarıların ardından, hayatınızda problemleri aşabilecek güce sahip olduğunuzu görmeniz bir çok konuda sizi rahatlatmışa benziyor. Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşıyorsunuz. Arkadaşınızla birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor.
 
YENGEÇ
 
İş hayatının yoğunluk kazandığı bu dönemde iş arkadaşlarınızla iyi anlaşmanız oldukça önemli. Uyumlu olmaya ve olası gerginliklerde objektif olmaya özen göstermelisiniz. Duygusal açıdan ise vizyon ve görüş değişimi üzerinizde hissedebilir ve beklentilerinizi açığa çıkartmak için çaba harcayabilrisiniz. Sakin ve güçlü olduğunuzda neler yapabildiğinizi biliyorsunuz bunu şimdi de yapabilirsiniz.
 
ASLAN
 
Yeterli olmadığınız işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yaptığınız bir işle ilgili takdir göreceksiniz. Sizden beklenen enerjiyi göstermemekle birlikte zekanızla her işin üstesinden geliyorsunuz. Sinirlerinize ve duygularınıza hakim olmalısınız. Bugün, duygusal yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayacaksınız. Gereksiz bir meraklılık içinde olduğunuz düşünülüyor, bununla ilgili bazı uyarılar alacaksınız.
 
BAŞAK
 
Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz. Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Bu aralar iyi hesap yapmanız gerekiyor. Yapmanızın gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz.
 
TERAZİ
 
Geçmişte bıraktığınızı düşündüğünüz bir kişiyle karşılaşmak duygularınızın aslında bastırılmış olduğu gerçeğiyle yüzleşmenize sebep olabilir. İlişkilerinizde emin adımlar atmak için ne istediğinizi dogru tespit etmenizle başarılacaktır. Sorunlarınızı paylaşmak sizi de rahatlatabilir. Maddi anlamda bir rahatlamanız söz konusu olabilir ancak sıkıntılı bir süreçte olmamız tedbiri elden bırakmamaız gerektiğini gösterir.
 
AKREP
 
Duygusal kararlarınızı verirken mantıklı olmaya çalışmayın zira çok fazla ince eleyip sık dokuyorsunuz. Partnerinizin bu çok detaycı hallerinize tepki vermemesi bu durumun geçici olduğunu bilmesinden. Sorunlarınızın üstünü kapatmak yerine çözüme kavuşturmanız sağlıklı olacaktır. Fazla bir borç altına girmenin tehlikeli olacağı bir dönemdesiniz.
 
YAY
 
Duygusal hayatınızla ilgili olarak bugün geçmişte cok değer verdiğiniz ve gelecekle ilgili hayal kurduğunuz bir insanla karşılaşabilir yada onunla ilgili bir haber alabilirsiniz ve bu durum kafanızda önemli bir duygusal dalgalanma olarak yansısada kendinizi çok fazla yormamaya dikkat etmelisiniz. Maddi açıdan ise düzensiz harcamlarınızı durdurmadığınız taktirde önemli sorunlar yaşabilirsiniz. Bu harcamalarınızın çoğu estetik kaygınızdan kaynaklanıyor olabilir ve bu durumun anlamsızlığını algılamalısınız.
 
OĞLAK
 
Çevrenizdekiler sizi bugün anlamakta, size ulaşmakta zorlanacaklar. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaktan tanıdığınız birisinin sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor. Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı göstergesi olabilir.
 
KOVA
 
Genel anlamda sorunsuz bir tavır sergilemeniz ufak gerginliklerinizi düşünmemenizi engellemiyor. Sabah saatlerinde biraz huzursuz olsanızda öğleden sonra bir arkadaşınızla yapmak istediğiniz değişikliğe odaklanmak size keyif verecek. Partnerinizle olan ilişkinizi dış etkenlerden korumalısınız. Kısa zaman içerisinde hayatınızda cok önemli kararlara imza artabilirsiniz.
 
BALIK
 
Bugün kendinizi iyi hissedemeyebilirsiniz. Buna rağmen yakın arkadaş çevrenizle yapacağınız konuşmlar soransında bir proje ile ilgili adımlar atma kararı almanız enerjinizi yükseltebilir görünüyor. Duygusal anlamda önemli gelişmeler ortaya çıkabilir. Özel hayata dair yüksek enerji süreciniz özgür ve istekli tavırlar sergilemenizi sağlıyor. Maddi olarak bazı aksilikler üst üste gelebilir.