MedyaFaresi MedyaFaresi

19 Şubat Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 19 Şubat Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 19 Şubat 2013 01:24 - Güncelleme: 03 Mart 2016 16:52
KOÇ

Bugünkü enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. Unutamayacağınız bir gün geçireceksiniz. Bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz vefasızca ve kural dışı geliyor. İlerde tutuculuğunuzdan pişmanlık duyacağınız bir gözle değerlendiriyorsunuz bu ilişkiyi.

BOĞA

Duygusal hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili konularda yerinizi daha net belirlemek adına adımlar atmaya çalışabilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki insanlar tarafından algılanamayabilir ve sorunlar ortaya çıkabilir. Aceleci olmamalısınız.

İKİZLER

Genel anlamda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve sahip olduğunuz bu enerjiyi olumlu bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. Yeniden oluşturmaya çalıştığınız iş ve ev ortamlarında biraz yorucu konulara odaklansanız bile gün sonuna doğru çevrenize zaman ayıracak enerjiyi üzerinizde hissedeceksiniz.

YENGEÇ

Ufak tefek problemleri aşmanız çok mümkün görünüyor. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz. Tutumlu oluşunuz, sizi yanlış anlamalara yol açabiliyor. Ayağınızı sağlam basıyor, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz.

ASLAN

Duygusal olarak yalnızlığı tercih edeceğiniz ve sorunlarınızı kendinize saklayacağınız bir gündesiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. daha çok sizden kaynaklanacak bazı sorunlar olacaktır ve iç dünyanızda çeşitli endişeler duyabilirsiniz

BAŞAK

Duygularınızı daha belirgin ifadelerle belirtebilirsiniz. Karşı tarafta böyle bir bekleyiş olduğunu görmeniz gerekiyor. Daha net, anlaşılır tavırlar, iletişim sorununu ortadan kaldırabilir. İş ortamınızdaki birtakım çekişmeler sizi isteksizleştiriyor.

TERAZİ

Üzerinizdeki baskıdan kurtulmak için hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde hızlı düşünür çabuk karar vermeye çalışabilirsiniz. Beklemeye pek sabrınız yoktur. Ancak bu sabırsızlık kimi zaman yanlış adımlar atılmasına neden olabilir. Sakin olmadığınız için, arkadaşlık ilişkilerinde beklenmedik yere kırgınlıklar oluşabilir.

AKREP

Bugün özellikle geçmiş ile ilgili olarak ön plana çıkabilecek bir durum duygusal hayatınızda köklü bazı değişimler yaratabilir. Aile ve ev hayatında ise kendinize olan güveniniz artabilir ve önemli bazı sorumluluklar İçin adım atabilirsiniz.

YAY

Hisleriniz sizi aşka götürüyor. Yakınınızda gözlediğiniz bazı ilişkiler, bu duyguya olan saygınızı azaltmamalı. İşinizi hemen, hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İşe bağlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor. Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.

OĞLAK

Çevrenizle ilişkileriniz artmaya başladı.Yakında bazı oluşumlar sizi tedirgin edebilir. Geçmiş yanılgılar, yeni girişimlerin yön göstericisi olabilmeli. Bu bakış, geçmiş olumsuzlukları bugünün avantajına dönüştürebilir. İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz.

KOVA

Tarafların kendiyle de hesaplaşma becerilerini geliştirmeleri gerekiyor. Kısa bir tatil kaçamağı sinirlere iyi gelebilir. Aşk hayatının tartışmaları, inatlaşmaları ilişkinizi yıpratıyor Görüştüğünüz bazı iş ilişkilerinizin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla göstermiş görünüyorsunuz. İşlerin yoğunluğu azalacak.

BALIK

Genel anlamda dengeli bir gün geçireceksiniz. İş ve kariyer hayatı ile ilgili olarak yaşanabilecek sorunlar olsa da siz kendinizi bu olayları umursamayarak ferahlatacaksınız gibi görünmekte. Duygusal hayatınızda ise sevdiğiniz insanla yapılacak konuşmalar kişisel sorunları çözmek adına önemli adımlar olarak görünüyor..