MedyaFaresi MedyaFaresi

19 Ocak Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 19 Ocak Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 19 Ocak 2013 01:27 - Güncelleme: 01 Şubat 2016 22:20
KOÇ
Onu önümüzdeki günlerde çok özleyeceksiniz. Böyle kısa ayrılıkları sık yaşadığınız halde, her seferinde ilk kez ayrılıyor duygusunu yaşıyorsunuz. Bu ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor. Aşkınızın canlı kalmasını sağlıyor. İşinizle ilgili bir sorun yaşamamanıza karşın iş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor.
 
BOĞA
Ufukta kısa bir ayrılık görülüyor. Bugün size bir seyahat kararını açıklayabilir ya da bir yolculuğa çıkabilir. Aklınız biraz onda kalacak ama endişe etmenize gerek yok. Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz. Bu ayrılık duygularınızın kuvvetini bir kez daha kanıtlayacak. İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor.
 
İKİZLER
Bazı pişmanlıklarınız var. Bu geceki yemek özür dilemek için size fırsat yaratacak. Ona yaşadığınız iş yoğunluğunu, gerginliklerinizi anlatacak, ilişkinizi yeniden yumuşatacaksınız. Yorgunluğunuzu, iş stresinizi dışarıya bile taşıyorsunuz. Bir izin koparmanın yollarını arıyorsunuz. Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahata kavuşacaksınız.
 
YENGEÇ
Sevdiğiniz kişi sizin bazı köktenci planlarınızı paylaşmaya hazır değil. Tutku halinde yaşadığınız niyetiniz ile sevgiliniz arasında seçim yapmaya doğru gidiyorsunuz. Bunu onunla hemen konuşacak, ama biraz geç kaldığınızı göreceksiniz. İnatçı bir tarafınız var. Bu, işle inatlaştığınızda yararlı oluyor, ama insanlarla inatlaştığınızda ilişkinin de, işin de önünü tıkıyor.
 
ASLAN
Belirlenmiş bir cinsiyet olmak cinsel sorunların kaynağını oluşturmaz ve cinsel sorunlarımızın kaynağı genellikle karşı cinstedir. Kendini aşırı sorumlu saymanıza gerek yoktur, suçu biraz da karşınızdakinde tasavvur edin; çözüm yöntemi arkasından gelecektir. İşiniz iyi giderken de varolan ama farkına varmadığınız ayrıntılardaki kusurun farkına, işinizin iyi gitmediği bugünlerde varıyorsunuz.
 
BAŞAK
Karşı cinsle dost ilişkiler kurma konusunda beceriniz var. Bu dost ilişkiler, sevgilinizle olan ilişkinizde bazı sorunlar yaratıyor. Bu dostluklarınızın bazıları, partneriniz tarafından dostluğu aşan bir yakınlaşma gibi görülüyor. Bunun da, sizin ilişkileriniz kadar doğal olduğunu anlayamıyorsunuz. Bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor.
 
TERAZİ
Etkileyici sözleriniz partneriniz üzerinde belli bir büyü yaratmış. Büyü başlangıç için iyidir ama sürekliliği, sıcak ve içten ilişkilere geçmenizi engeller. Romantizme yönelmelisiniz. Zekanızın dikkate değer özelliği iş ortamınızda başkaları tarafından fark ediliyor. Ancak bu özelliğinizi, somut projeler üretme, planlama ve uygulama konularında kullanmalı, iyi bir yönetici formasyonu edinmeye çalışmalısınız
 
AKREP
Çokça sevgi dolusunuz. Ama uyum zorluklarınız da var. Başkalarını dinlemeyi ve anlamayı öğrenin. İş hayatınızdaki yükünüzü ve temponuzu artırmak zorunda kalabilirsiniz. Endişe etmeyin, üstesinden gelecek enerjiniz de var, becerinizde. Beslenmenizi güçlendirin, vitaminlerden uzak durmayın, yorgun geçecek bir kaç haftayı göğüslemek zorunda kalabilirsiniz.
 
YAY
Sevgiliniz tarafından feci şekilde kıskanılıyorsunuz. Bunun için özel bir çaba harcamadığınızı savunsanız da dışardan pek öyle görünmüyor. Bu oyuna bir son vermelisiniz. Size bu kadar bağlı bir insan daha huzurlu bir ilişkiyi hak etmiyor mu? Bugün iş yaşamınızda ele alınır bir değişiklik görülmüyor. Kendinizi yine yığılmış sizi bekleyen işlerin koynuna attınız.
 
OĞLAK
İlişkiyi bitirmek adına ikili bir anlaşma içinde gibisiniz. Ama kısa vadede beraberliğinizde bir bitiş görünmüyor. İlişkinin bütün hırçınlığına rağmen aşk diri görünüyor. Belirli bir zaman yok, ama bu beraberliği sürdüreceksiniz. Temponuzu arttırmanız bir işe yaramayacak. Aksamalardaki neden başka ve nihai bir çözüm istiyor. Programlamanın yeniden ele alınması gerekiyor.
 
KOVA
Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu gibi görünüyor. Onun tam aradığınız kişi olup olmadığını pek umursamıyorsunuz. Güven duyduğunuz bir iki arkadaşınızın referansını size yeterli geliyor. İşin kendisinden fazla, iş yerindeki insan ilişkilerini önemsiyorsunuz. Bu yüzden çalışma arkadaşlarınızla yakınlaşmayı uzun zamana bırakıyorsunuz. Yakında bir iş görüşmeniz var.
 
BALIK
Bütün aşk şarkıların samimiyetsiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bu insan ilişkileri içinde aşkın barınamayacağına dair bir inancınız var. Yakında bu bakışınızı değiştirecek bir tanışma yaşayacaksınız. İş hayatınızın verimliliğinde ve işyerinizin huzurunda hiç bir somluluğunuz yokmuş gibi davranıyorsunuz. Birçok sorun sizin ilginiz dışında gibi. Tavrınızın size yarar getirmeyeceğini bugünlerde anlayacaksınız.