MedyaFaresi MedyaFaresi

19 Nisan Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 19 Nisan Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 18 Nisan 2013 21:34 - Güncelleme: 17 Şubat 2016 21:34

KOÇ
Bugün çok yoğun bir iş günü geçirmesenizde kafanızı meşgul eden konulardan dolayı akşama doğru kendinizi bayağı yorgun hissedebilirsiniz. Bu konuları birkaç gün kendi haline bırakın. Ani bir kararla başka beklenmedik bir misafiriniz gelebilir, ona da zaman ayırmanız gerekebilir

BOĞA

Özel hayatınızla ilgili gelişen bir olayların etkisi sizi oldukça olumsuz etkiliyor görünmekte. Bu donem duygusal hayatınıza bu kadar yoğun odaklanmak sizi oldukça yıpratabilir. Bu yüzden yakın çevrenizle vakit geçirerek keyfinizi yerine getirmeye çalışmalısınız. Ekonomik acıdan ise daha dengeli olmak ve çevrenizle bu konu üzerinde acık konuşmak iyi gelebilir.

İKİZLER

Gün içinde yaşayacağınız yorgunluk psikolojinize yansıyabilir ve sinirli olabilirsiniz. duygusal acıdan hissiz olduğunuzu düşünseniz de mental yorgunluk asıl sizi yoran.Değişik faaliyetlere ve sosyal aktivitelere katılma şansını elde edeceksiniz. Arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayıracaksınız.

YENGEÇ

Özel hayatınızda ciddi bir kararsızlık süreci var. Yaşadığınız ikilem süreci çevrenizdeki insanların dikkatini çekiyor olabilir. Bu dönem duygularınızı dışa vurma konusunda oldukça dikkatli olmalısınız. Geçmişin yarattıgı karmaşanın etkisi net adımlar atmanızı engelleyen en buyuk etken. Kariyer acısından ise farklı bir sektör planı içine girebilirsiniz.

ASLAN

Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün olabilir. Sosyal çevrenizde size sürekli bir görüşme talebinde bulunabilirler. . Maddi açıdan rahatlayacağınız birkaç gün de istediklerinizi yapabilmeniz için iyi bir fırsat olacak.

BAŞAK

Çok yakın ilişkide olduğunuz biriyle aşırı bir duygusallık içindesiniz. Bu ilişkideki abartılı beklentilerde tümüyle verici konumunda görünüyorsunuz. İç hesaplaşmalarınızda, arada bir de olsa kendinize yönelik haksız cezalandırmalarınız oluyor. İş konusunda ise yaşadığınız bu duyarlılığın etkisinden dolayı çok verimli olamayabilirsiniz.

TERAZİ

Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir. Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede çok rahat bir insan görüntüsü vermek zorundasınız. Bu sürecten olumlu bir şekilde cıkabilrseniz ekonomik olarak oldukca rahatlayacak ve hayatınızda ciddi bir güclenme yaşayacaksınız.

AKREP

Genel itibari ile sizin durumunuz iyiye gitmeye başlamış görünüyor. Tek sorun duygularınızda ki dalgalanmanızın hayatınıza çabuk tesir etmesi. Özel hayatınız da daha aklı başında hareket edeceğiniz ve vefa duygusunun sizi oldukça etkileyeceği bir süreçte olacaksınız.

YAY

Duygularınız bugünlerde sizin hayatınızı alt üstü edebilir. Mantığınız bir yerde duygularınıza yenilip geçmişin karmaşasını yaşıyorsunuz. Kendinize ve geçmisinizde yarım kalmış olan konulara zaman tanımalı ve olacak olayları kafanızda olumsuz şekilde kurmamalısınız

OĞLAK

İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltacak, rahatlayacaksınız. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Duygusal hayatta ise ilişkinizi etkileyen başka bir kişi iletişimde anlaşmazlıklara neden oluyor olabilir. İlişkinizdeki problemleri başbaşa çok daha iyi çözeceğiniz karşınızdaki insana anlatmalısınız.

KOVA

Duygusal hayatınızdaki insanın bazı konularda duyarsızlaşması sizi olumsuz etkliyor. Geçmişin gölgesini üzerinizde hissedebilrisiniz. Bu durum üzerinizdeki hassasiyeti arttırabilir. Bu donem çevrenizdeki insanlar sıkı diyalog halinde olacaksınız. Geleceğinizle ilgili kendinize yeni bir yol çizmekten yana daha net adımlar atmak için görüşmeleriniz olacak.

BALIK

Son günlerde kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Zamanınızın çoğunu hoşlandığınız hobilerinizle uğraşarak geçiriyorsunuz. Biraz da sosyal hayatınıza önem vermelisiniz. Sevgilinizle son derece olgun ve geleceğe yönelik bir ilişkiniz var. Bazen kuşku duysanız da merak etmeyin. Bu sefer doğru insanla birliktesiniz.