MedyaFaresi MedyaFaresi

19 Mart Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 19 Mart Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 19 Mart 2013 00:06 - Güncelleme: 13 Şubat 2016 21:12
KOÇ
Maddi olarak yaşanan bazı sorunların etkisi sizi oldukça zorlamış gibi görünüyor. Bir iş projesi ile ilgili olarak önümüzdeki bir kaç gün içerisinde gerçekleşecek görüşmeden net cevapların alınması gecikebilir. Bu süreç ile ilgili olarak sakin hareket etmeli ve proje içindeki insanlarla farklı planlar yapmalısınız.
BOĞA
Oldukça yordun ve karmaşık bir süreçten geçiyor olsanız da bunun nedeni fiziksel yorgunluktan kaynaklanıyor olabilir. Maddi acıdan bir konunun kontrolünüz dışında gelişmesi sıkıntılı bir durumu ortaya çıkarabilir ve bu sürecin ardından oldukça dikkatli olmanız gerekebilir.
İKİZLER
İş hayatı ile ilgili yaşadığınız yoğunluk ailenize karşı sorumluluklar konusunda sıkıntıda kalmanıza neden olabilir. Duygusal hayatınızda ise, değer verdiğiniz kişin ucari ve umursamaz davranışları sizi üzebilir ve ona karşı kırıcı bir davranış sergiliyebilirmissiniz gibi görünüyor.
YENGEÇ
Özel hayatınızda bazı kırılmaların etkisini yeni yeni farkediyor olabilirsiniz. Bu duruma negatif bakma hata olur. Bugün kişisel acıdan yaşadığınız umutsuzluğun temeli, son günlerde yaşanan değişimlere karşı algılama biçimindeki yanlışlık.
ASLAN
İş hayatınızda yerine oturmadığını düşündüğünüz problemlerin sıkıntısını çekiyor olmanızı olabildiğince partnerinize yansıtmamaya çalışıyorsunuz Aşk konusunda kararsızlığınızı sabırsızlığınızla yan yana getirmemeye gayret gösterirseniz daha rahat sonuca ulaşacaksınız.
BAŞAK
Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlık yaşayacaksınız. Yeterince güvenli bir ilişki yaşamadığınızı biliyorsunuz. Ama ondan bu kadar hızla uzaklaşacağınız hiç aklınıza gelmezdi. Aşk bu günlerde sizden bazı yeni hamleler isteyebilir.
TERAZİ
Sevgilinizde, onun size yetmediği şeklinde duygular uyandırıyorsunuz. Onunla yaşadığınız ilişkiyi başkalarıyla bu kadar paylaşmanız gerekmiyor. Para konusunda sizi heyecanlandıran haberler alacak, harekete geçeceksiniz. Bugünün sizin için bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorsunuz ama bu proje size yansıtıldığı gibi değil.
AKREP
Bugün yeni bir girişimde bulunacaksınız günün ilk yarısını tercih etmelisiniz. Akşam saatleri duygusal konularda dikkatli olun. Duygusal hayatınızda gelişen olaylardan dolayı alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir.
YAY
Sizin değer yargılarınızdan çok etkilenen bir yakınınızla özel bir iletişim kurmaya çalışacaksınız. Arkadaşlıklarda canlı atak kişiliğiniz insanlar üzerinde biraz fazla istekli olabiliyor. Bugünlerde yaşayacağınız bir gelişme, sosyal yaşamınızda biraz daha dikkatli davranmanıza neden olabilir
OĞLAK
Aşk konusunda yaşadığınız deneyimler endişeler duymanıza neden oluyor gibi. Çekimser kalışınız, karşı tarafta haklı sorulara neden oluyor. Oysa ki, gelişen duygularınızı tanıyorsunuz ve bazı kararlar vermelisiniz artık. Vazgecişleriniz Ya da olumlu kararlarınız ne olursa olsun bu sürecin iyiye gitmesini sağlayacak
KOVA
Güçlü yapınız sayesinde kritik bir donemi olumlu bir şekilde atlatıyorsunuz. Özellikle eğitim kariyer konularında ki güçlü duruşunuz sizi başarı getiriyor. Duygusal hayatta ise bir şeylerin peşinden koşmama kararı almış olmanız sizin beklentilerinizin karşınıza çıkmasını sağlayacak.
BALIK
İş ve kariyer hayatınızla ilgili olarak gelişen bu olaylar duygusal ve manevi hayatınıza karşı duyarsızlaşmanıza neden olabilir ve yakın çevrenizden sitem alabilirsiniz. Duygusal acıdan bir kişinin sizinle yapacağı bir görüşme kişisel olarak özel hayatınızda kendinizi eleştirmenize ve artık net kararlar ve tavırlar sergilemeniz gerektiği düşüncesine götürebilir.