MedyaFaresi MedyaFaresi

19 Eylül Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 19 Eylül Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 18 Eylül 2013 22:19 - Güncelleme: 19 Aralık 2015 22:32
KOÇ

Duygusal hayatınızla ilgili var olan sorunları irdeleyebilirsiniz. Son zamanlarda sizi düşündüren görüş ve davranış farklılıklarını ortadan kaldıracak adımlar atacaksınız. bu durum özel hayatınızla ilgili oldukça yapıcı davranışlar sergilemenizi sağlarken geleceğe manevi yönlerden oldukça pozitif bakmaya başlayacaksınız.

BOĞA

Gelişecek bazı olaylar sonrasında etrafınızdaki insanların güvenini kazanabilecek tavırlar sergileyebilirsiniz. Yakından sizi tanımayan insanlar ise sizi gaddar yada acımasız görebilirler. Hayatınızda bazı çizgilerin netleşmesi için aldığınız bu kararların arkadaşında durmalısınız.

İKİZLER

Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme çabasına rağmen karşınıza çıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir görünüyor.bu gün kendinizi fazla eleştrimekten uzak durmalısınız.

YENGEÇ

Odaklanamama hissi ve kişisel dağınıklık düşüncesi bu ara sizi rahatsız edebilir. özellikle bu süreçte sizi bu duruma yakın çevrenizdeki insanların yönlendirdiğini düşünebilir ve o insanlarla çatışma içine girebilirsiniz. Bu durumu fazla büyütmeden var olan süreci düzeltmeye enerji harcamanız daha mantıklı olacaktır.

ASLAN

Son günlerde hayatınızda dengede giden tek şeyin kariyer hayatı olduğunu düşünebilrisiniz. Kariyere odaklı yaşamanın yarattıgı gerginlik sizin enerjinizi olumsuz etkiliyor. Duygusal hayatınızda ise sakinlik bir süre daha devam edecek. kendinizi bazı olaylara odaklamaya çalışın.

BAŞAK

Aşka olan inancınızı yeniden kazanmaya başlayabilirsiniz. Son zamanlarda yaşanan bazı gelişmeler geçmişinizin yarattığı olumsuzlukları atmanızı sağlıyor. Bu durum ve sosyal çevrenizle ilgili gelişen olaylar sizin tekrar duygusal hayata güvenmenizi sağlayabilir. Sosyal çevrenizle var olan yoğun iletişiminiz yorucu olsa da sizi mutlu ediyor.

TERAZİ

Herkesle iyi geçinmek istiyorsunuz. Ama herkes aynı fikirde görünmüyor. İş hayatınızda önemli hayalleriniz var ve bu uğraşlar için ciddi caba harcıyorsunuz. Duygusal hayatınız da ise bir kişinin sizinle yakınlaşma çabasını farkedebilir ve bir yanlış anlamaya müsaade etmemek için gergin bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz.

AKREP

Sizi en çok korkutan şey aslında belirsizlik. Yüzleşmeniz gereken meseleler artık olsun da bitsin ki sizde yolunuzu çizin ne yapmanız gerektiğini bilin. İkili ilişkinizde zorluklar yaşamanız muhtemel. Sevdiğinizle bir arada olma isteği duyabilir ama duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz.

YAY

Özel hayatınızla ilgili olarak yaşadığınız ikilemden kurtulmak içn biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin.

OĞLAK

Özel hayatınızla ilgili sakin bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla huzurlu bir ortamda müzik dinleyebilir onun sizi sizin onu anladığınız düşüncesi on plana çıkabilir. Bu donemde dikkat etmeniz gereken tek konu tutamayacağınız sözler vermekten kaçınmalı ve oluşan huzuru yaşamalisiniz

KOVA

Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve çevrenize de zaman ayırmalısınız.

BALIK

Bugün gelişen olayların ardından kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Bu günler de ertelediğiniz şeylerin olmadık zamanda sizi sıkıntıya soktuğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. sürecin olumsuz olduğunu düşünmek karamsarlıktan başka bir şey olmaz. Bir an önce toparlanıp planlarınız eyleme geçirmek için hazırlanmalısınız.