MedyaFaresi MedyaFaresi

18 Ocak Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 18 Ocak Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 18 Ocak 2013 00:56 - Güncelleme: 05 Mart 2016 04:40
KOÇ

Aşkı gerçeklerden soyut, tek başına, şahsına münhasır bir duygu olarak kabullenmeyen çoğunluktansınız. Yine de diğer azınlık içinden birini sevebilir ama kendi deyişinizle kuru aşktan ötesinin gelmeyecek olduğuna inandığınız anda terk edebilirsiniz. Bu tartışmaya çok açık ; aşka hangi bakış aşkı daha doğru tarif ediyor. Yalnız sizin taraf haklı gibi görünse de, tutkulu aşıklar da çoğunluk karşı taraftan çıkıyor. O tarafın da böyle bir artısı var.

 

BOĞA

 

İçiniz içinize sığmıyor. Sabahtan beri onu aramaya yelteniyor, ama vazgeçiyorsunuz. İçinizde aceleci davranıp tütsüyü bozacağınıza dair bir endişe var. Nasıl davranmanız gerektiğini sormadığınız arkadaşınız kalmadı neredeyse.Yeni bir işin hazırlığı içindesiniz. Bu işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız.

 

İKİZLER

 

Gayet hoş giden ilişkinizde hissetmek istediğiniz bir egemenlik duygusu var. Partneriniz bunu fark ediyor, buna neden ihtiyaç duyduğunuzu anlamaya çalışıyor. Bu takıntınız ilişkideki hoşluğu bir anda alıp götürebilir. Harcadığınız çaba gördüğünüz aksaklıkları ortadan kaldırmaya yetmiyor. Haklı olarak emeğinize acıyorsunuz. Hafta içinde bu sorunu daha yetkili kişilerle masa başında çözme yoluna gideceksiniz.

 

YENGEÇ

 

Herkes sizin hala neden birbirinizle evlenmediğinizi merak ediyor. İkinizde geçmiş tecrübelerinizin verdiği dersle bundan kaçınıyor, mutlu sonların mutluluk getirmediğine inanıyorsunuz. Bazı konulardaki katı prensipleriniz birlikte çalıştığınız insanları sıkıyor. Dün yaptığınız görüşmenin neticesini önümüzdeki günlerde alacaksınız. Hafta sonu da çalışma ihtimaliniz hafta sonu planınızı dondurabilir.

 

ASLAN

 

Beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşabilir, kabınıza sığmaz duruma gelebilirsiniz. Beklediğinize, sabrınıza değmiş olacak ve kazançlı çıkacaksınız. İyi bir seçim yapacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Yapı itibarıyla patron olmaya yatkınsınız. Hırsınız da bunu tamamlıyor. Ancak bu yolu açabilmek için geçerli klasik yolların artık geçerli olmadığını fark edin. Yeni ve tümden size ait olan projeler üzerinden ilerleyerek hedefe ulaşmanız mümkün Bir işbirliği önerisi alabilirsiniz iyi değerlendirin, hemen atlamayın.

 

BAŞAK

 

Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu. Onun tam aradığınız olup olmadığı pek umurunuzda değil gibi görünüyorsunuz. Belli ki uzunca yalnızlık canınıza tak etmiş. Güven duyduğunuz bir iki arkadaşınızın referansını yeterli buluyorsunuz. Üyesi olduğunuz bir sosyal kurumla başınız dertte gibi. Onunla yaşadığınız sorun iş hayatınızı da olumsuz anlamda etkiliyor. İçinden çıkılmaz bir hale dönüşmemesi için bir an evvel çözümlemeniz gerekiyor.

 

TERAZİ

 

Duyguları zayıf bir insansınız ve bu nedenle karşınızdaki insan, gerçek ve samimi olsa bile onu gösterdiğiniz sevgiyi kuru ve mekanik bir sevgi olarak algılıyor. İşinizde bir gelişme yok ama bu geçici bir durum. Büyük zevk alacağınız, yeteneklerinizle uyumlu yeni bir iş imkanını, gene kendi yeteneğinizle gerçekleştireceksiniz. Ancak ilk adımı atmak için bir dostunuzun yardımına ihtiyacınız var.

 

AKREP

 

Birlikte olduğunuz insana aşırı bağlılığınız takdire layıktır. Bu arada kendinizi ihmal etmeseniz iyi olur. Problemlerinizi çözebilecek yetenekte olduğunuz açık. Ancak içinizde, üstesinden gelmekte zorlandığınız bir atalet var, sizi sürekli geri çekiyor. Sebepsizdir, iradenizi kullanarak üstesinden gelebileceksiniz. Yakında sizi hareketlendirecek önemli bir fırsat çıkacak.

 

YAY

 

Kızarıp bozardığınız, terlediğiniz için kendinizden nefret ediyorsunuz. Uzun bir yalnızlıktan sonra çok ilgilendiğiniz biriyle ilk buluşmanız tam bir fiyasko oldu. Bugün onu aramak ve bazı açıklamalarda bulunma ihtiyacı içinde kıvranıyorsunuz. Son günlerde sıklaşan baş ağrılarınız aşırı yorgunluktan ve kolay yıprattığınız sinirlerinizin bozukluğundan olabilir.

 

OĞLAKAşkın bittiği yerde hayatın da biteceğini düşünüyorsunuz hep. İlişkiniz bitmemek için direniyor. Hem siz hem de partneriniz bitmesinden yanaymış gibi bir davranış içindesiniz. Bu akşam biraraya gelip belki de son tartışmanızı yapabilirsiniz. Hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, kendinizi göstermelisiniz.

 

KOVA

Duygularınızın karşılığı var, bunu hissediyorsunuz. Bu heyecanınızı daha da arttırıyor. Bugün ondan gelen bir telefonla sevinciniz doruklara ulaşacak. Onu çok beğeniyor, uzun süreli, kalıcı bir ilişki istiyorsunuz. İş bağlantılarınızdan bazıları pürüz çıkartıyor. Bu davranışların bağlantıyı koparma isteğinin tezahürü olduğu kanısındasınız

 

BALIK

Doyurucu bir beraberliğin içindesiniz. Bunu daha da pekiştirme isteğinizin önünde bazı engeller görünüyor. Bu engellerle tanışma ve onlarla savaşma isteğiniz bu akşam sevgilinizle bir tartışma yaşamanıza neden olacak. Aranılan, kolay kolay gözden çıkarılmayacak birisiniz. İş ilişkilerinizde büyük bir tatmin yaşıyorsunuz. Sadakat duygunuz fazla gelişmiş.