MedyaFaresi MedyaFaresi

18 Nisan Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 18 Nisan Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 17 Nisan 2013 23:33 - Güncelleme: 10 Ocak 2016 06:06
KOÇ

Karar verirken bir kaç kere düşünmeniz gereken bir gündesiniz. İş ilişkilerinizde mantıklı diyaloglar kurmaya özen göstermeniz gerekirken işlerinizle de planlarınızı gözden geçireceksiniz. Parterinizle bir seyahat planı içinde olmanız muhtemel. İşten yorgun olsanız da aşk dolu bir akşam olabilir.

BOĞA

Dostluk ilişkileriniz, sevgilinizle olan ilişkinizde bazı sorunlar yaratıyor. Bu dostluklarınızın bazıları, partneriniz tarafından dostluğu aşan bir yakınlaşma gibi görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekiyor. İnatçılığınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor

İKİZLER

Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek.

YENGEÇ

Tutarlı davranışlarınız size duyulan güvenin artmasında yardımcı oluyor. Arkadaşlarınızın size ihtiyacı olduğunda her zaman yanlarında olmanız sizinde zor zamanlarınızı kolay atlatabilmenizi sağlayacak. Duygu karmaşanız birazda günlük hayatın fazla gerginliğinden kaynaklanıyor. Sağlıklı düşünemiyor ve kendinizi yıpratıyorsunuz.

ASLAN

Kariyer hayatında ve toplum içinde kendinizi ispat etmek, huzur bulmak, güvenli bir yaşam sürmek isteyen tavrınız, istediği şekilde hareket edememenize neden oluyor. Yaşadığınız çelişki mantığınızı fazlasıyla zorlayabilir ve hareket kabiliyetinizi oldukça çok zorlayabilirsiniz.

BAŞAK

Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku, yavaş yavaş bir alışkanlıkla yer değiştiriyor. Bu durumu yavaş yavaş algılamalısınız. Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün. Amirlerinizle iyi ilişki kurabilir, onlara kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan da destek bulacaksınız.

TERAZİ

Bugünlerde sorumluluklarınızdan bir hayli uzaklaşmış görünüyorsunuz. İlginizi çeken olaylarla fazlaca uğraşmak vücudunuzu da yoruyor. Baş ve omuz ağrılarınızı tetikliyor. Eskiden kalma davranışlarınızın tutkularınızın bir yerlerde bıraktığınızı düşündüğünüz anılarınızı anımsamak hayatınızı planladığınızın dışına sürüklüyor.

AKREP

Geçmiş deneyimleriniz çok yeterli. Yanlış yerlerden bilgilenmeniz gerekmiyor. Yanlış taktikler alabilirsiniz. Zor sevgiliyi oynamak sizi iyi yerlere götürmeyebilir. İş yerinizde ortada dolaşan bazı söylentiler zaman zaman güvensizlik yaşamınıza neden oluyor. Bugün duyacağınız olumsuz söylentinin aslı astarı yok, içiniz rahat olsun.

YAY

Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz. Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi.

OĞLAK

Kendinizi yalnız hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Kafanızın dinlenmesi ve rahatlama gibi beklentiler içine girmek isterken bir anda kendinizi uzaklaşmış ve durgun bir süreçte bulmuş olabilirsiniz. Hayatınızda ki en önemli şeyin heyacan olduğunu düşünmemeli ve bu durumu aşmalısınız.

KOVA

Bu dönem istek ve arzularınız konusunda çok özgür davranıyor ve hareketlerinizde sınırsız davranıyorsunuz. Bu dönemin tadını çıkarmalısınız ama bazı toplumsal kuralları boşa saymamalısınız. Maddi acıdan da biraz fazla açılmış olduğunuzu farkedebilrisiniz.

BALIK

İş konusunda geçmişten kalan bir mevzu ile başınız derde girebilir. Sevgilinizle olan sorunlarınızda öncelikle kendinize bakmanız objektif davranmanız için olumlu bir bakış olacaktır. Kendi yanlışlarınızı görüp düzeltmeye çalışmanız ilişkinizin gerginliklerden de arınmasına yardımcı olabilir.