MedyaFaresi MedyaFaresi

18 Mart Pazartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 18 Mart Pazartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 17 Mart 2013 23:50 - Güncelleme: 14 Şubat 2016 08:26

KOÇ

Hayata bakışınız, çevrenizdeki insanları hayatın hoş yanlarını görmeye zorluyor. Dünden bugüne sarkmış sorunlar sizi herkes kadar etkilemiyor. Aileden birinin, bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Çelişik davranışlarınızın albenisi, bu davranışları belli sınırlara da tutmanıza engel olmamalı

BOĞA

Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart, sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde hiç engel değil. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz.

İKİZLER

Sevdiğiniz insanla aranızda bazı tartışmalar ve fikir ayrılıkları oluşabilir. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Duygusal konularda ani kararlar almaktan ve sabırsız yaklaşımlardan kaçınmalısınız. Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabilirsiniz.

YENGEÇ

Aşka dair bakışınız bir anda değişebilir. Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor gibi. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük yatırımların bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz.

ASLAN

İş çevresindeki ilişkileri anlamakta zorluk çekiyorsunuz.Bu ilişkilerdeki değerlendirmelerinizde, sizin de birtakım haksızlıklar içinde olabileceğinizi düşünmelisiniz. Son günlerdeki birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, birtakım kararsızlıklar yaşamanıza yol açacak. Yakında toplu bir eğlencenin içinde olacaksınız.

BAŞAK

Elinizde para tutmayı bilmemeniz yine zor gün bir gün geçirmenizi sağlayacak. İnsanın cömert ve eli açık olması güzel bir şey ama sizinki bazen savurganlık sınırına kadar geliyor. Bugün yaptığınız yatırımlar ile ilgili olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zarar etme veya para kaybı yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

İş hayatınızın gerginlikleri, sevgiliniz için anlaşılır nedenler olabilir, ketum davranmanız gerekmiyor. Bu akşamı gönül almak için değerlendirebilir, zaman ve moral sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Bugünlerde umut bağladığınız gecikmiş bir parayla ilgili sevinçleriniz var. Belli bir ferahlama dönemine giriyorsunuz.

AKREP

Birkaç hafta içerisinde duygusal anlamda yıpranabilirsiniz gergin bir süreçte olduğunuzu kabul etmeli ve olabildiğince asgari zararla dönemi atlatmanız sizin ve ilişkiniz açısından yararlı olacaktır. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu görüsmelerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Maddi acıdan ise Sürpriz bir harcama planlarınızı alt üst edebilir.

YAY

Aşk konusunda yenilik yapma isteği içinde olacaksınız. İlişkinizden memnun değilsiniz, belki de karşınızdakinin de buna ihtiyacı olmadığını düşünüyorsunuz. Maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Çıkabileceğiniz yolculuklarda paranızı arttırma fırsatı bulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman.

OĞLAK

İlişkinizde geleceğinizi göz önünde bulundurarak planlamalar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Partnerinizin duygusal desteğini ve yanınızda hissetmek sizi oldukça mutlu edebilir. İş ve kariyer konularından uzak kalmak isteyebilir ve hayatınızda gelişen bazı olayları düşünmeye zaman ayırabilirsiniz

KOVA

Kariyer hayatı ile ilgili uzun zamandır var olan değişim fikri ile ilgili olarak bugünlerde neden bu değişimi gerçekleştiremediğinizin hesabını yapacak ve bazı olguları farkedeceksiniz. Kişisel acıdan iş hayatı çevresindeki bazı alışkanlıklarınızın sizi değişim konusunda zorlandığını fark edecek ve bu konuya biraz daha net eğileceksiniz.

BALIK

Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bugün, partnerinizle duygularınızı paylaşmaktan kaçınmanız mümkün. çevrenizden aldığınız destekle cesaretiniz artabilir, fakat egemenlik kurma isteğinizin ilişkilerinizde bocalamalar yaratabileceği görülüyor. Yakında iş yerinizin size bir sürprizi olabilir.

Etiketler : burç