18 Eylül Salı günlük burç yorumları

Melekler Kahvesi ekibi sizler için burçları yorumluyor..

Eklenme: 17 Eylül 2012 21:51 - Güncelleme: 18 Mart 2016 04:18

KOÇ

 

Psıkolojik olarak biraz yorulmuş olabilirsiniz. Bu yorgunluk kişisel karmaşalarınızın büyümesi anlamında önemli bir yere sahip. Sorumluluklarınızın karşılığını seve, seve veren birisiniz. Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sürekli para sıkıntısı yaşamanıza neden oluyor.

 

BOĞA

 

Manevi olarak kendinizi güclendirmeye calışmaniz gereken bir dönem. Bu dönem gelişecek olaylar sizin kendinizi olan güveninizi artıracak. Duygusal hayatınızda bazı karmaşlar cıkabilir. İlişkide gösterdiğiniz özveriler, herkesin dikkatinde. Genel kanıya göre haklı olan sizsiniz. O da bunu biliyor, ama kendisini size karşı savunmak zorunda bulmak istemiyor.

 

İKİZLER

 

Son zamanlarda gelişen olaylar ve ani harcamalar sonrasında ciddi bir parasal karmaşaya girdiniz ve harcamalarınızı ayarlayamıyorsunuz. Buna bir düzen vermelisiniz. Bu durum kafanızı fazla yorabilir ve hayatınızda gereken düzeni oluşturmakda zorlanabilirsiniz.

 

YENGEÇ

 

Çok yakın ilişkide olduğunuz biriyle aşırı bir duygusallık içindesiniz. Bu ilişkideki abartılı beklentilerde tümüyle verici konumunda görünüyorsunuz. İç hesaplaşmalarınızda, arada bir de olsa kendinize yönelik haksız cezalandırmalarınız oluyor. İş konusunda ise yaşadıgınız bu duyarlılıgın etkisinden dolayı cok verimli olamayabilirsiniz.

 

ASLAN

 

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. Sosyal cevrenizde ise hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor.

 

BAŞAK

 

İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünü korksa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir. Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. Özel yaşamınızda ise bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.

 

TERAZİ

 

Son derece hareketli ve sorunsuz bir yaşamın içinde kendinize gereksiz problemler çıkartmamalısınız. Zaman zaman yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 

AKREP

 

Manevi acıdan kendinizi oldukca renkli bulabilir ve bu durumdan dolayı kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor.

 

YAY

 

Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek.

 

OĞLAK

 

Duygusal yaşamınızda bugün biraz karamsarlık söz konusu. Ufak tefek sorunlar karşısında büyük tepkiler göstereceksiniz. Öfkenize zaman zaman engel olamayacaksınız. Oysa yakınlarınıza özellikle de sevdiğiniz insana karşı anlayışlı ve olumlu davranacağınız bir dönemde bulunmanız gerekiyor.

 

KOVA

 

Kendinize yönelik fikirlerinize yön verebileceğiniz ve düşünmek için bol bol fırsat bulabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bugün aile ortamında yaşayacağınız olaylar, geleceğe büyük umutlarla bakmanıza neden olabilir. Moraliniz düzelecek. Maddi konularda ise kısa bir süre daha dikkatli olmalısınız.

 

BALIK

 

Aşk hayatınızdaki karışıklık, yüreğinizdeki yaralardan kaynaklanıyor. İlişkinizde bir şeylerin eksildiğini düşünüyorsunuz. İlişkinizi izleyen güzel adımları göremiyorsunuz. İş konusunda oldukca rahat bir sürece girmek üzeresiniz. Bu donem kendinizi geliştirebilecek sanatsal faaliyetler içine girmeye calışmanız sizi güçlendirebilir.