MedyaFaresi MedyaFaresi

17 Temmuz Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 17 Temmuz Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 16 Temmuz 2013 19:31 - Güncelleme: 19 Aralık 2015 14:56
KOÇ

Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız. Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla görüşebilir ve oldukca olumlu zamanlar geçirebilirsiniz.

BOĞA

Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme çabasına rağmen karşınıza çıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir görünüyor. Bu gün kendinizi fazla eleştrimekten uzak durmalısınız.

İKİZLER

İş yaşantınız açısından olumlu etkiler altında olduğunuz bir gündesiniz. Çok önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz Bugün çevrenizdeki insanlara güvenme konusunda dikkatli olun ve size verilen bilgileri iyi değerlendirin.

YENGEÇ

Özel hayatınızdaki insana karşı aşırı duygusal ve duyarlı olmanız karşınızdaki insana karşı kendinizi ifade etmekte sorun yaşamanıza neden olabilir. Bence kendinize hakim olmalı ve sorunlarınızı acın bir dille anlatmalısınız karşınızdaki insana.

ASLAN

Hayatınıza daha kararlı bir şekilde odaklanmaya başladınız. Değişim için gerekli olan adımlara sizi biraz zorlayabilir. Davranışlarını dengeleyemeyen biriyle ilişkilerinizi bitirmek isteyeceksiniz. Bazı gelişmeleri lehinize çevirmeniz gerekiyor. Güvendiğiniz insanlarla diyalog kurabilirsiniz.

BAŞAK

Maddi acıdan planlarınızı gözden geçirmeniz ve almak istediğiniz bazı kararları biraz ötelemeniz gerekebilir. Ekonomik acıdan sağlam adımlar atarak güçlü bir donemin başlangıcını yapacaksınız. Duygusal hayatınızda ise çekiciliğiniz on planda fakat siz fazla umursamaz görünüyorsunuz.

TERAZİ

Kararsız ve birazda enerjisiz görünmeniz çevrenin etkisi altında kalmanıza neden oluyor. Bir kişinin sizinle yapacağı bir konuşma hayatınızla ilgili daha net adımlar atmanıza neden olabilir. Bu donem kariyer hayatınızla ilgili konuları çözmek için atacağınız adımlar geleceğe yönelik bir sürecin başlangıcı olabilir.

AKREP

Beklentilerinizi konusunda olumlu gelişmelerin olmaması bütün bunların yanı sıra ailenizle bazı konularda ortak hareket etme isteğinizin karşılığını alamamanız sizi iyice olumsuz etkilemiş olabilir. Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız konuşmalar sonrasında biraz olsun rahatlayabilir.

YAY

Özel hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan geçmişinizde var olan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak

OĞLAK

Parlak bir dönemdesiniz ama bunun hiç farkında değilmiş gibi davranıyorsunuz. Özel yaşamınıza ayırdığınız zaman ve enerjiyi dostlarınızdan ve ailenizden esirgiyorsunuz. İş hayatınızda bir kişinin ortaklık teklifini iyi değerlendirmeli ve koşullar doğrultusunda risk almalısınız.

KOVA

Güçlü iradeniz sayesinde hayatınızda sorunların üstesinden gelmiş olsanız da bu ara sıkılmış gibi görünüyorsunuz. biran önce pozitif halinizi tekrar kazanmalısınız. Arkadaşınızın sizin neşeli yüzünüze ihtiyacı var ancak bir türlü bir araya gelemiyorsunuz.

BALIK

Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız. Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla görüşebilir ve oldukça olumlu zamanlar geçirebilirsiniz.