MedyaFaresi MedyaFaresi

17 Mart Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 17 Mart Pazar günü burç yorumları.

Eklenme: 16 Mart 2013 20:06 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 22:36
KOÇ
Ev işleriyle ilgili gelişen bazı olaylar sizi yormuş olabilir. Bazı sorunların çözülüyor olması sizi rahatlatacak ve derin bir nefes alacaksınız. Ekonomik açıdan yaşanan sıkıntıların gitmesi için gereken bazı fırsatları değerlendirip beklentileriniz konusunda umutlanabilirsiniz. Duygusal hayatta ise bir kişi sizi etkileyecek

BOĞA

Bakım onarım tarzi işlerle ilgilenip sorunları cözmeye başlayacaksınız. Kendinize özel yenibir alan yaratmak için gereken çalışmalar sonrasında biraz yorulsanız da oldukca keyifli sonuçlar ortaya çıkabilir. Özel hayatınızla ilgili olarak ise bir kişinin size karşı tavrı kafanızda önemli sorunlar yaratabilir..

İKİZLER

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Çok koşusturuyor olmanız fiziksel direncinizi düşürmüş gibi görünuyor. Kısa zaman içerisinde iş hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler sonrası sorumluluklarınızın artması kazancınız konusunda daha iyi bir sürece girmenizi sağlayabilir. Maddi konular konusunda bu dönem sabırlı olmalısınız.

YENGEÇ

Ailevi önemli konuşmaların ön planda olması söz konusu. Aile bireyleri ile bir konuda karar vermek için yoğun bir haberleşme trafiği içine girebilir, alacağınız kararlar sonrasında kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız ile yaşayacagınız hararetlibir konuşma tartışmaya dönüşebilir ve bu duruk moral bozukluğu olarak yansıyabilir.

ASLAN

Gelecek için yaptığınız planalra göre yaşayıp yaşamadığınıza dair içinizde ciddi şüphelerin belireceği bir gündesiniz. Bu durum kafanızda oldukça çok soru işareti oluşturabilir ve çevrenizdekilere karşı gergin bir tavır sergileyebilirsiniz. Özel hayatınızda ki insanla ilgili olarak bugün ki ruh halinizden dolayı sorgulamay girmemelisiniz.

BAŞAK

Genel anlamda hayatınızın sınırlarını çizmek isteyeceksiniz. Eviniz işiniz ilişkilerinizi bir raya oturması gerektiğine karar verecek ve belli adımlar atacaksınız. Kişisel anlamda pozitif enerjili ve güzel bir gün geçireceksiniz. Gündüz Arkadaşlarınızla plan yapıp geceyi partnerinize ayırabilirsiniz.

TERAZİ

Aşk hayatınızda uzun zamandır var olan hisleriniz sizi oldukça yıpratmış görünüyor. Yeniden aynı şekilde hissedemeyeceğinizden korkuyorsunuz. Duygusal olarak yaşadığınız gerginliğin ortadan kalkması adına attığınız adımların sizi tatmin etmemesi canınızı sıkmış olabilir. Bir an önce toparlanıp planlarınız eyleme geçirmek için hazırlanmalısınız.

AKREP

Çevrenize karşı oldukca duyarlı olacağınız bir gündesiniz.Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve duygularınızı sevdiğiniz insana rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz.

YAY
Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde çok fazla açık olmak yerine biraz gizemli olmayı bilin. Bırakın insanlar sizi çözebilmek için sizinle ilgilensinler.Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde çok fazla açık olmak yerine biraz gizemli olmayı bilin. Bırakın insanlar sizi çözebilmek için sizinle ilgilensinler.

OĞLAK

Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu, ama atak ve girişimci davranışlar gerekecek. İş hayatındaki beklentilerinizi, amaçlarınızı yeterince ortaya koyabileceğiniz ikili görüşmeler, bugünlerde belli hatlar çizmenizi sağlayabilir.

KOVA

Gün içerisinde gelişecek bazı olaylar gün içinde planlarınızın değişmesine neden olacak. Duygusal hayatınızdaki insanla yapacağınız görüşmede gelişecek olaylar sizi mutlu edebilir. Aile çevrenizle ilgili alacağınız bir haber sizi mutlu rahatlayacak gibi görünüyor.

BALIK

Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni, yeni tanışmalar söz konusu. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz.