MedyaFaresi MedyaFaresi

17 Kasım Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 17 Kasım Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 16 Kasım 2012 21:48 - Güncelleme: 17 Kasım 2015 00:12
KOÇ
Özel hayatınızda bir konuya nokta koyabilirsiniz. Kişisel karmaşalarınız ve duygusal çelişkileriniz hayatınızda yeni engeller yaratmanıza ve almak istediğiniz kararları ertelemenize neden oluyor olabilir. Kariyer döngüsünün on planda olacağı bir donemde olduğunuzu unutmamalısınız.

BOĞA
Özel hayatınızda gelişecek olumlu gelişmelerle ilgili önemli sorun karşılıklı kolay yargılamalar, tehlike arz ediyor. karşınızdaki insanlar Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz, Bireysel beklentilerinizle ilgili biraz daha kemer sıkmanızı gerektiriyor.

İKİZLER
İş hayatınızda disiplinli tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Maddi konularla ilgili beklenmedik bazı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Siz yeteneğinizi kullanabileceğiniz bir konu üzerinde yoğun bir görüşme yapabilir ve bu sürecin olumlu geçtiğini görebilirsiniz

YENGEÇ
Son zamanlarda bazı sıkıntılarınızı unutmaya başlamanız keyfinizi arttırmış olabilir ama biraz uçarı ve karmaşık davranışlar sergilemeniz etrafınızdaki insanların size tepki göstermesine neden olabilir. Alışveriş yapmak konusundaki isteğiniz maddi acıdan sıkıntıya girmenize neden olabilir.

ASLAN
Özel hayatınızla ilgili fazla atak olmanız yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Sosyal hayatınızda ki bazı insanlarla kurduğunuz olumlu iletişim bu donem var olan problemlerinizi kolay aşmanızı sağlayacak. Bu süreçte ekonomik acıdan beklentilerinize çok fazla anlam yüklememelisiniz.

BAŞAK
Duygusal hayatınızla ilgili kafanızdaki çelişkileri yenmek için uygun zamanlar bulup karmaşalarınızdan kurtulabilirsiniz. Sosyal acıdan hareketli olan gününüz dikkatsiz davranışlarınızla olumsuzluğa dönüşmesin. Ailevi acıdan sürpriz misafirler sizi mutlu edebilir.

TERAZİ
Bu gün kendinize vakit ayıracak vakit bulabilir ve uzun zamandır yarıda kalmış bir projenizi tamamlamak için adımlar atabilirsiniz. Kişisel anlamda enerjinizi kariyerinize yönlendirmeli ve psikolojik acıdan güçlenmeye çalışmalısınız. Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız bir görüşme geçmişinizde ki bir insanla ilgili sorgulamalarına cevap bulmanızı sağlayabilir.

AKREP
Özel hayatınızla ilgili çok önemli bir görüşme söz konusu olabilir bugün. Aile çevrenizle yaptığınız bazı konuşmaların etkisi sizi oldukça rahatlatabilir. Kafanızda var olan sorunların ortadan kalkması için rahat olduğunuz bazı insanlarla konuşmalar yapmak sizi rahatlatıyor. Özel hayatınızla ilgili bir insandan alacağınız Sürpriz bir haber sizi çok mutlu edebilir.

YAY
Yaşadığınız gerginliklerin öfkeye dönüşmesi sizi oldukça yoruyor olabilir. İçinizde ki şefkati uyandırma vakti. Özel hayatınızla ilgili olarak ise partnerinizle ilgilenmeli ve düşüncelerinizi paylaşmalısınız. Maddi acıdan karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeli ve uzun vadeli planlar yapmaya devam etmelisiniz. Ailevi acıdan ortaya çıkan bazı gelişmeler koşuşturma içine girmenize neden olabilir.

OĞLAK
Kişisel olarak son günlerde yaşadığınız duygusal durumunuzu algılamakta ve analiz etmekte oldukça zorlanabilrisiniz. İç dünyanızda ki hassallık duygusal olarak paranoyalara neden oluyor ve kendinizi huzursuz ediyorsunuz

KOVA
Duygusal olarak oldukça güzel bir döneme giriyorsunuz. Duygularınızı sık, sık açığa vurmanız, özel hayatınızda heyacan yaratıyor. Bu donem çevrenizde ki insanların belli konularda umursamaz olması sizi oldukça sinirlendirebilir.İletişimden kaynaklı sorunların aşılması için gerekli adımları sizin atmanız gerekiyor.

BALIK
Genel anlamda dengeli bir gün geçireceksiniz. İş ve kariyer hayatı ile ilgili olarak yaşanabilecek sorunlar olsa da siz kendinizi bu olayları umursamayarak ferahlatacaksınız gibi görünmekte. duygusal hayatınızda ise sevdiğiniz insanla yapılacak konuşmalar kişisel sorunları çözmek adına önemli adımlar olarak görünüyor.