MedyaFaresi MedyaFaresi

17 Eylül Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 17 Eylül salı günü burç yorumları

Eklenme: 16 Eylül 2013 20:49 - Güncelleme: 27 Mart 2016 17:04
KOÇ
 Duygusal hayatınızla ilgili olarak gelişen olaylar kafanızda ki yoğunluğun artmasına neden olabilir. Maddi acıdan alacağınız bir haber biraz canınızı sıksa da sosyal çevrenizdeki bir kaç arkadaşınızla yapacağınız bir konuşma keyfinizi yerine getirecek., Çevrenizdeki insanların aldığınız kararlara müdahale etmesini istemediğiniz için fazla kontrollü davranışlar sergileyebilir ve soğuk bir tavır sergileyebilirsiniz


BOĞA
 İş hayatını seviyorsunuz. Başarılı olmak da hoşunuza gidiyor. Ancak aynı yerde aynı işte çalışmak sizi sıkıyor. Siz bol bol gezmeli ve araştırma yapmalısınız. Yaptığınız işte ön planda olmalısınız. Rekabeti seviyorsunuz. İş ve evle ilgili konular akşam saatlerinden itibaren gündeme gelebilir. Sorunlarala ilgili olarak çaresizlik duygusu yaşamadan hareket etmelisiniz.


İKİZLER
 Bugün parasal durumunuzla ilgili bir takım kararlar alacaksınız. Bu kararları alırken fikrine güvendiğiniz insanlarla görüşme yapacaksınız. Maddi konuların ön planda olacağı bugün fazla para harcamaktan rahatsız olabilir ve bu yüzden huzursuzluk duyabilirsiniz. Beklemediğiniz ve ani masrafların bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.
YENGEÇ

Ailenizle ilgili beklediğiniz bir haberi alacak ve sevineceksiniz. Onların sizin yetişmenizde gösterdikleri fedakarlıkları unutmanız mümkün değil. Ancak, ebeveynlerinize aşırı düşkünlük göstermeniz de sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar yaratıyor. İş hayatınızdaki gelişmeler maddi konularda da etkisini gösterecek. İşlerinizi tek başınıza çözmeye çalışın.
ASLAN

 Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. İlişkinizin seyrinden mutluluk duyarak ilerisi için adımlar atma isteği duyabilirsiniz. Kendinizle, sağlığınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatınızla ilgili beklentileriniz ön plana çıkacak. Yapıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız düzenli çalışmanız gerekiyor.
BAŞAK

 İşlerinize çok hakim ve inisiyatiflisiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor. Sevgilinizle bugün çok büyük ve ciddi bir kavga edeceksiniz. Alttan alan taraf siz olacaksınız fakat kavganın büyümesini de önleyemeyeceksiniz.
TERAZİ

 Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bugün, partnerinizle duygularınızı paylaşmaktan kaçınmanız mümkün. Mars tan aldığınız destekle cesaretiniz artabilir, fakat egemenlik kurma isteğinizin ilişkilerinizde bocalamalar yaratabileceği görülüyor. Yakında iş yerinizin size bir sürprizi olabilir.
AKREP

 Aile çevresinde duygusal sorunlar yaşayan bir kişiye moral vermek için oldukça çok caba harcamanız gerekebilir. İş hayatında bazı çalışmaları askıya almanız söz konusu olabilir. aşk hayatınız açısından olumlu bir gün. Sevgilinizle çok yoğun bir ilişki içerisine gireceksiniz. Maddi olarak da dikkat ederseniz her şey olumluya gidebilir.
YAY

 Duygusal acıdan içinizde bir açlık hissedebilirsiniz ve bu durum sizi daha fazla duygusuzlaşmaya hatta öfkeye dönüşebilir. Durumun bu şekilde olmasını geçmişte yaşanmış bazı olaylara bağlayabilrisiniz. Buna izin vermemelisiniz. Kısa zaman içerisinde duygularınız konusunda rahatlayacaksınız.Bu süreçte çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olmanız güzel olsa da sürekli akıl danışma mahiyetinde yaklaşımlar içine girmeyin ki işin içinden çıkılmaz durumlar ortaya çıkması
OĞLAK

 Duygusal hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili konularda yerinizi daha net belirlemek adına adımlar atmaya çalışabilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki insanlar tarafından algılanamayabilir ve sorunlar ortaya çıkabilir. Aceleci olmamalısınız. Etrafınızdaki insanların sizi ikna çabalarına karşı dengeli bir duruş sergilemek önemli. Hangi konuda öncelikleriniz olduğunu irdeleyin. maddi acıdan toparlanmaya başlamanız sıkıntılardan kurtulmanızı sağlarken eğitim kariyer hayat acısından daha net fikirler edinmenizi sağlayacak
KOVA
İş çevr

enizde beklemediğiniz kişilerin yaratacağı sorunlar kişisel acıdan stratejinizi değiştirmek zorunda kalma durumunuz canınızı sıkarken diğer taraftan yorucu bir döneme girmenizi ortaya çıkartabilir. Bu süreçte yakın çevrenizden kişisel destek almalısınız. Bugün ağız ve diş bölgenizde sorun çıkabilir. maddi acıdan toparlanmaya başlamanız sıkıntılardan kurtulmanızı sağlarken eğitim kariyer hayat acısından daha net fikirler edinmenizi sağlayacak
BALIK

 Bugün arkadaş cevrenizden biriyle yapacagınız bir konusma duygusal hayatınızla ilgili bir karar verme aşamasını ortaya cıkartabilir. İş hayatınızda beklediginiz bir haber sizi rahatlatacak ve bir konu üzerinde maddi olarak önünüzü görebileceginizi farkedeceksiniz. bu durumun rahatlıgı kişisel acıdan hayatınıza cok pozitif bir şekilde yansıyacak. duygusal hayatınızda ise biraz yogun bir dönem olabilir.