MedyaFaresi MedyaFaresi

16 Nisan Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 16 Nisan Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 15 Nisan 2013 22:54 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 23:40
KOÇ

Sevdiğiniz insanla aranızda bazı tartışmalar ve fikir ayrılıkları oluşabilir. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Duygusal konularda ani kararlar almaktan ve sabırsız yaklaşımlardan kaçınmalısınız. Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabilirsiniz.

BOĞA

Bugünlerde aşk yaşayamayacağınızı düşünmeniz, tamamen yanılsama. Aşka dair bakışınız bir anda değişebilir. Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor gibi. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük yatırımların bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz.

İKİZLER

Hayatınıza daha kararlı bir şekilde odaklanmaya başladınız. Değişim için gerekli olan adımlara sizi biraz zorlayabilir. Davranışlarını dengeleyemeyen biriyle ilişkilerinizi bitirmek isteyeceksiniz. Bazı gelişmeleri lehinize çevirmeniz gerekiyor. Güvendiğiniz insanlarla diyalog kurabilirsiniz.

YENGEÇ

Duygusal acıdan kendinizi tatmin olmuş hissetmemeniz, manevi acıdan farklı bazı arayışlar ıcıne girmenize sebep olabiliyor ve bu durum kişisel acıdan kendinizi sorgulamaya kadar gidebilir.. İçsel acıdan kendinizi tanımlamaya yonelik adımlar atabilirsiniz.

ASLAN

Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret göstermeniz net adımları ortaya çıkarmış gibi görünüyor. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz ve sağlam adımlarınız gözleri sizin üzerinizde topluyor. İş yerinde ikili ilişkilerinizde diyaloglarınızı dikkatli kurmalısınız.

BAŞAK

Mantığınızla duygularınızın çeliştiği bugünde eğer akıllı davranırsanız olumlu etkilerini görebileceksiniz. Duygularınız o kadar yoğun ki bazı konularda kendinizin verdiği tepkilere inanamıyor olabilirsiniz. Kafanızı dağıtmaya çalışmalı belkide bulunduğunuz ortamlardan biraz uzaklaşarak kendinizi güçlendirmeye çalışmalısınız.

TERAZİ

Özlem duygunuzun on plana çıkması kişisel acıdan fazla duygusal olmanıza neden olabilir. Bu duygusal yoğunluk iş hayatında çevrenize karşı sıkıntılı ve gergin görünmenize neden olabilr ve bu durumu çevrenizdeki insanlara açıklamak mantıklı olacaktır. Ekonomik şartlarınızı tekrar gözden geçirme zamanı gelmiş gibi görünüyor.

AKREP

Problemli ilişkilerin altında davranış hataları ararken, genel baskılanmaları da gözden kaçırmamalısınız. Konuşarak aştığınız ufak, tefek sorunları bir daha yaşamak istemiyorsunuz. İlişkideki küçük sorunlar, size bu kadar da korkutucu gelmemeli. Küçük görünen bir sorun, ilginizi bekliyor.

YAY

Duygusal hayatınızla ilgili olarak bazı kararlar vermiş olmanız sizi kişisel olarak oldukça güçlendirmeye başladı.Bu durum orta ve uzun vadede önemli gelişmeleri ortaya çıkartabilir. Kişisel acıdan ise mükemmelliyetciliğinizin on planda olacak olması çevrenizle daha düzenli ilişki kurmanızı sağlayabilir.

OĞLAK

Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme çabasına rağmen karşınıza çıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir görünüyor. Bu gün kendinizi fazla eleştrimekten uzak durmalısınız.

KOVA

Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar içerisinde olacaksınız. . Aile ile yapacağınız bir konuşma hayatınızda önemli bir değişim fikrini ortaya çıkartabilir.

BALIK

Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzda ki payını görüp, küçük kıskançlıklardan vazgeçebilirsiniz. Kıskançlığı ilişkide bir ihtiyaçmış gibi yaşıyorsunuz Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.