MedyaFaresi MedyaFaresi

16 Kasım Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 16 Kasım Cuma günü burç yorumları...

Eklenme: 15 Kasım 2012 22:22 - Güncelleme: 28 Şubat 2016 12:46
KOÇ:
Aşk konusunda kendinize olan güveniniz artarken sevdiğiniz kimseyi çekiciliğinizle etkileyebilir ve ilişkinizi geliştirebilirsiniz. Parasal konular ve başkaları ile paylaştığınız maddi değerler söz konusu olduğunda ani tepkiler gösterebilir, değişen koşullara uymakta zorlanabilirsiniz.

BOĞA
Çok dikkatli olmalı, ısrarla sürdürdüğünüz bir hatadan vazgeçmelisiniz. Hatanızla henüz ilgilenen yok. Fakat ilgilenilmesi halinde dönüşü olmayan bir yola girmiş olacaksınız. Arkadaşlarınızın sizin için hazırladığı hoş bir sürpriz var. O gün bütün sempatikliğinizi toplamaya çalışırsanız karlı çıkacaksınız

İKİZLER
Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayacaksınız. Bu akşam partnerinizle, kolay, kolay unutamayacağınız bir davette bulunacaksınız. Maddi probleme düşmekten nefret ediyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz.

YENGEÇ
Duygusal anlamda bazı gerginliklerin devam edeceği bir gündesiniz. Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda genel bir gerginlik olabilir ve ailenizle fikir çatışmaları içine girebilirsiniz. Kendi içinize dönem eğilimine girebilir ve hayatınızla ilgili kendinize saklayacağınız planlar yapabilirsiniz

ASLAN
Geleceğe yönelik yeni umutların içinizde filizlendiği bir gündesiniz. Her bakımdan beklentiler içerisindesiniz. Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızda fazla dikkatli davranmayacaksınız. Özellikle ani alacağınız kararlarla masraflar yapabilirsiniz.

BAŞAK
Bugünlerde alacağınız kararlarda cesur olun. Uzun bir erteleme dönemi, en azından kalıcı dostluğu sağlayabileceği gibi, her şeyi sil baştan da yapabilir. Her tür duygusallıktan arınıp mantıklı kararlar gerekiyor. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir.

TERAZİ
İlişkinizle ilgili dış yorumlara bu kadar açık olmanız kişilik yapınızla pek örtüşmüyor. Çok ciddi konular değil büyüttükleriniz. Problemleri içerde çözme yolunu seçmelisiniz. Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugünlerde gerçekleştirme niyetiniz, acelecilik olarak değerlendirilebilir.

AKREP
Yaşadığınız sorunlar sonrasında davranışlarınızın fevri olması bencil biri gibi görünmenize neden olabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey kişisel sıkıntılarınızın bitmesi için harcadığınız çabaya herkesi ortak etmemek. Kendiniz bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

YAY
Sağlığınız acısından hassas bir süreçtesiniz. Biraz yorgunluk ve gerginlik belirtisi gün içindeki planlarınız konusunda sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Psikolojik acıdan kendinizi motive ederek problemlerinizi cozumleyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla vakit gecirebilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz

OĞLAK
Duygusal acıdan gelişen olaylar kafanızı rahatlatmaya başlamış olabilir. Kişisel cekişkilerinizin ortadan kalkması icin gerekli haberleşmeler sonrasında kendinizi iyi hissedeceksiniz. İş hayatında ise bir sorun düşüncelerinizi olumsuz etkileyebilir.

KOVA
Aşk hayatınız oldukça renkli ancak partneriniz size yeterince güvenmiyor. Güven prolemini aşmak için ona zaman tanımalısınız. Maddi anlamda bu aralar sıkıntıya düşebilirsiniz çünkü alış veriş yaparken sınırlarınızı zorluyorsunuz.

BALIK
İş ile ilgili gelişen olaylar kendinizi kanıtlamanız açısından önemliydi. Artık duygusal hayatınıza ve sosyal çevrenize dikkat etmeli gerekenlerin uygulamaya gecirmelisiniz. Ekonomik acıdan ise karmaşaları aşmış olsanız da daha rahat hareket etmek için erken.