MedyaFaresi MedyaFaresi

15 Şubat Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 15 Şubat burç yorumları.

Eklenme: 14 Şubat 2013 21:17 - Güncelleme: 16 Şubat 2016 07:44
KOÇ
İş konusunda geçmişten kalan bir mevzu ile başınız derde girebilir. Sevgilinizle olan sorunlarınızda öncelikle kendinize bakmanız objektif davranmanız için olumlu bir bakış olacaktır. Kendi yanlışlarınızı görüp düzeltmeye çalışmanız ilişkinizin gerginliklerden de arınmasına yardımcı olabilir.
BOĞA
Hangimiz biraz daha büyümüş olmaktan şikayetçi değiliz ki aslında diye düşünerek mantıklı davranmaya çalışsanız da bugün içinizde biraz eskiye özlem söz konusu. Duygularınız o kadar yoğun ki gerek sevgi gerek aşk, sevgi, nefret empati yapmayı beceremiyorsunuz.
İKİZLER
Bir süredir manevi anlamda rahatlama çabalarınız yerini buluyor. İnancınızı kuvvetlendirmek belki bu anlamda size yardımcı olmustur şeklinde düşünmeniz mümkün. Maddi hayatın stresinden uzaklaşmak daha çok ruh dinginliği sağlamayı ön planda tutuyorsunuz. Olaylara bakış açımızın değiştirdiğimiz hızımızı düşürdüğümüz ve yaşanmışlıkları hazmetme sürecine girmiş bulunmaktayız.
YENGEÇ
Duygusal hayatınızla ilgili olarak bugun geçmişte cok deger verdiginiz ve gelecekle ilgili hayal kurdugunuz bir insanla karşılaşabilir yada onunla ilgili bir haber alabilirsiniz. bu durum kafanızda onemli bir duygusal dalgalanma olarak yansısada kendinizi cok fazla yormamaya dikkat etmelisiniz.
ASLAN
Maddi acıdan yaşadıgınız problemler almak ıstedişginiz kararlarla ilgili oldukca engelleyıcı gorunuyor. Ozellıkle yaşadıgınız bu problemın yarattıgı stresı duygusal hayatınıza yansıtmamaya calışmalısınız. Ozel hayatınızdakı ınsanla sorunlarınızı paylaşma bu donem en ıyı fıkır.
BAŞAK
Adımlarınızı kazanmak için değil de daha çok olanı korumaya yönelik atmak çevrenizde ister istemez bir sorununuzun olduğunu düşündürüyor. Aşk hayatınızda hala geçmişin izleriniz taşıyor olmanız elinizdeki fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. bugün arkadaşlarınızla yapacağınız bir plan bu hali aşmanız için çok iyi bir fırsat olabilir.
TERAZİ
Gelecek adına yaptığınız planlarınız için adım atmaya başlıyorsunuz. Şanlı bir günde olmanız işlerinizi kolay halletmenize yardımcı olacak. Geçmişte tekrar yaşasanız yine aynı hataları yapacaktınız bu kadar cok yıpratmayın kendinizi.
AKREP
Duygularınızı engelleyemiyorsunuz ve risk almaktan korkuyorsunuz. Aşkta şanslı bir gün adım atmaktan korkmayın. maddi açıdan biraz rahatlasınız da tedbiri elden bırakmamakta fayda var. İki arkadaşınızın arasında kalacaksınız. Taraf seçmemek sizin için en doğrusu gibi duruyor.
YAY
Kendi hayatınızı restore etmeye başladınız ve bu durum sizi daha keyifli bir psıkolojıye götürüyor. Gecişe karşı duygusal takıntılarınızı ne kadar az sorgularsanız o kadar acık bir doneme gireceksiniz. Bu sebepten dolayı yeni fırsatlara odaklanmalı ve karşılaştırma yapmaktan uzak durmalısınız. Aile çevrenize karşı daha dengeli bir tavır sergileyeceksiniz.
OĞLAK
Psıkolojık olarak yaşadığınız dalgalanma bir yandan sinirlerinize hakim olmakta sorun yaşamanıza neden olurken diğer yandan ise ikili ilişkinize karşı fazla esnek ve bütün sorunları aşabilecek bir psikolojıye girmenize neden olabilir. Bu karmaşık sürecin ardından bir süre yaşadıklarınıza inanmayabilirsiniz.
KOVA
Yaşanan bazı aksiliklerin yarattığı sorunların psıkolojinizi olumsuz etkilememesi için oldukça caba harcayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bu donem size olan desteğin artmaya başlaması bazı konularda oldukça aktif olmanızı ve alacağınız yardımla kolayca sonuca gidebileceksiniz.
BALIK
Bu dönem istek ve arzularınız konusunda çok özgür davranıyor ve hareketlerinizde sınırsız davranıyorsunuz. Bu dönemin tadını çıkarmalısınız ama bazı toplumsal kuralları boşa saymamalısınız. Maddi acıdan da biraz fazla açılmış olduğunuzu farkedebilrisiniz.