MedyaFaresi MedyaFaresi

15 Nisan Pazartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 15 Nisan Pazartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 14 Nisan 2013 20:26 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 23:06
 KOÇ

Aşk hayatınızda sakin olmaya çalışmalısınız.İkili ilişkilerde kendinize olan güveninizin azalması söz konusu gibi görünüyor. Çelişkilerinizi bir kenara bırakırsanız ve ne istediğinize karar vermeniz sonrasında kararların arkasında durabilmeniz gerekiyor.

BOĞA

Kişisel açıdan kendinizi sorgulamaya başlamanız bazı tavırlarınızda değişiklik oldu. İş hayatınızda değişecek bazı konular sizi huzursuz edebilir. Olaylara karamsar açıdan bakmayın ve pozitif olmaya gayret gösterin. İlişkinizde ise karsınızdaki insanın sevgi ve ilgisi sizi neşelendirecek.

İKİZLER

Bugün sizin için zor ve gergin bir gün olacak. Özel hayatınızdaki sorunları çevrenize yansıtacağınız ve mutsuzluğunuzu herkese belli edeceğiniz bir gündesiniz. Bir çok konuda dikkat dalgınlığı ve konsantrasyon eksikliği yaşayabilir, yapmanız gereken bazı işleri yapayı ihmal edebilir ya da unutabilirsiniz

YENGEÇ

Özel hayatınız alacağınız bir haber sonrası psikolojik olarak olumsuz etkileyebilir. Bu günlerde kendinizi güçlendirmeye çalışmalı ve zor bir süreçte olduğunuzu unutmamalısınız. Bu donem önünüzdeki engelleri aştığınız taktirde önemli bir yükseliş içine girebilir ve yaşadığınız sıkıntıları geçmişinizde bırakabilirsiniz.

ASLAN

Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek.

BAŞAK

Duygusal acıdan yaşayacağınız ikilemi çok güvendiğiniz insanlar dışında kimse ile paylaşmamalısınız. İş hayatına odaklanmaya çalışmalısınız. Bu şekilde kafanızı dağıtabilirsiniz. Maddi bir sorunla karşılaşabilirsiniz fakat bu durumu çok büyütmemelisiniz.

TERAZİ

Parasal konularda arzu ettiğiniz gelişmeleri yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Duygusal ilişkilerinizde sizin yaptığınız ya da size yapılan bazı hatalar bugün çözümlenebilir. Bugün iletişim, özellikle yakın ilişkilerinizde önemli yer tutuyor.

AKREP

Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız. Geçmişi unutamazsınız ancak kabul etmeniz gereken olaylar mevcut. Hayatınızda uzun vadeli planlarınızı gerçekleştirmek üzere adımlar atmayı denemelisiniz. Eşinize yardımcı olmanız gereken bir konu olacak. Bugünü ailenizle geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

YAY

Duygusal acıdan bir anda ilginç bazı düşünceler içine girebilirsiniz ve geçmişte kalmış bir ilişkinizle ilgili adım atma fikrine odaklanabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde yaşadığınız bu donemi atlatacaksınız. Maddi hayatınızla ilgili ise bazı harcamalarınıza dikkat etmeniz sizi ferahlatıyor.

OĞLAK

Bugün hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacaksınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor. Yakında hayati önemde bir kararınızdan vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerde ki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.

KOVA

Duygusal açıdan bir istikrarsızlık ve karar verme güçlüğü yaşayabilirsiniz. Kendinizi yalnız ve desteksiz hissedebilirsiniz bu duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Maddi hayatınızla ilgili olarak yaşayacağınız karmaşa bir yakınınız tarafından çözümlenebilir.

BALIK

Gözünüzü karartmadan önce birkaç kez daha düşünmenizde yarar var. Böyle bir ilişkinin ne getirip ne götüreceğini çok iyi saptamanız gerekiyor. Büyük üzüntülere yol açabilir gibi görünüyor. Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir.