MedyaFaresi MedyaFaresi

15 Mart Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 15 Mart Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 15 Mart 2013 00:02 - Güncelleme: 17 Şubat 2016 13:00
KOÇ
Bugünlerde aşk yaşayamayacağınızı düşünmeniz, tamamen yanılsama. Aşka dair bakışınız bir anda değişebilir. Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor gibi. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük yatırımların bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz.
BOĞA
Hiç ummadığınız etkilenmeler söz konusu. Bugünlerde çoktan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları tekrar açacak. Ortak bir dostunuz, eski sevgilinizden sizi sarsacak bir haber getirebilir. Aile içindeki savurganlık tartışmaları; süreç içinde şaka olmaktan çıkabilir. Bu sıralar yatırım konuları kafanızı meşgul edecek, çevrenizdeki olumlu bir örnekten etkileneceksiniz.
İKiZLER
Bazı şeyler, üstünde durulmaması halinde daha kolay çözümlenebilir. Bir yakınınızı etkilediğini düşündüğünüz kişi kötü bir niyet taşımıyor, ama böyle bir etkinin varlığı da söz konusu. Zamana bırakın. Fikirlerinizi başkalarına Kabul ettirme de zorlanacağınız bir gün olacak. Doğru bildiğiniz şeylerin arkasında olmaktan kaçınmayın ve fikirlerinizi sonuna kadar savunun.
YENGEÇ
Bugün aileniz içerisindeki pek çok konu netleşecek ve gelişmeler sizin lehinize olacak. Çalışma hayatınızda sizin haklı olduğunuz anlaşılacak ve geçen günlerin tatsızlıkları sona erecek. Gerek sevgiliniz için gerekse arkadaşlarınız için çok özel bir konumdasınız, gereksiz kaprislerle size duyulan bu sevgiyi yok etmeyin.
ASLAN
Yogun bir gün gecireceksiniz. Duygusal acıdan karmaşık gelişmeler olabilir ve bu durum sizin oldukca zorlayabilir. Yalnız kalmak istemenize ragmen diğer yandan, sık sık insanlarla iletişim kurarak planlarınızı eyleme gecirmek icin fırsatlar yaratmaya calışabilrisiniz.
BAŞAK
Bir işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız. Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz. İşinize olan hakimiyetiniz kısa zamanda bu sorunları azaltacak. Bazı problemleri dev aynasında görüyor ve problemden o boyutta etkileniyorsunuz. Yakında vereceğiniz yanlış bir kararla bunu sonradan anlayacaksınız.
TERAZİ
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve paraya fazla değer vermeyeceğiniz bir gündesiniz. Beklenti düzeyiniz artıyor ve fikirlerlerinizden maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bugün daha çok işbirliklerine yatkın olacaksınız ve ortaklaşa çalışmalar size kazanç getirebilir.
AKREP
Ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecek. Sorunları bırakın kendi kendilerine çözülsünler. Kendinizi bu kadar yıpratmanın hiç faydası olmadığını sonunda göreceksiniz. Kararsız kaldığınız konulardan yalnız birinde çabuk davranmanız gerkecek. Maddi konularda şanslı etkiler altında olacağını ve paraya ilişkin bazı beklentilerinizin yerine gelebileceği bir gündesiniz.
YAY
Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz bugün. Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. Yakın bir iş arkadaşınızla ya da ortağınızla bir kırgınlık yaşayacaksınız. Onun güvensizliği kadar sizin alınganlığınızın da payı var bunda. Ortak bir dostunuz arayı yapacak ama ortağınıza yönelik bir beklentisi var. Size dikkatli olmak düşüyor.
OGLAK
Bugünkü enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. Unutamayacağınız bir hafta sonu geçireceksiniz. Bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz vefasızca ve kural dışı geliyor. İlerde tutuculuğunuzdan pişmanlık duyacağınız bir gözle değerlendiriyorsunuz bu ilişkiyi.
KOVA
Aşkta tatsız durumlar düzelecek. Partnerinizle birbirinizin yeni ve değişik yönlerini keşfedeceksiniz. Sürüncemede kalan ilişkiniz daha da netleşecek. Ancak sevgilinizin davranışlarının değişmesi ile hemen güvensizlik duyguları içerisine girmemelisiniz. Onun iş ve aile yaşamında kafasına takılan ve sizi de sıkmamak için anlatmak istemediği sorunları olduğunu anlamanız gerekiyor.
BALIK
Etrafınızdaki insanların sizi ikna cabalarına karşı dengeli bir duruş sergilemek onemli. Hangi konuda önecelikleriniz oldugunu irdeleyin. maddi acıdan toparlanmaya başlamanız sıkıntılardan kurtulmanızı saglarken egitim kariyer hayat acısından daha net fikirler ednmenizi saglayacak