MedyaFaresi MedyaFaresi

15 Eylül Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 15 Eylül Pazar günü burç yorumları...

Eklenme: 14 Eylül 2013 23:53 - Güncelleme: 03 Mart 2016 11:16
15 Eylül Pazar günlük BURÇ YORUMLrı

KOÇ
Parasal konularda bazı beklentileriniz gerçekleşti. Maddi konularda yaptığınız hataları telafi etmek için karşınızda güzel bir fırsat geçti. Bunu iyi değerlendirmeye bakın. Duygusal hayatınızdaki kişiyle iletişim sorunlarınız var. Bu da bu ilişkiyi yeniden sorgulamanıza neden oluyor ve istismar edildiğinizi, hep verici olduğunuzu görüyorsunuz.

BOĞA
Mutlu bir gününüzdesiniz. Yeni tanıştığınız insanlar siz mutlu ediyor. Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davrananları anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Haftanın son iş günün de bile, haftaya yeni başlamış gibi bir eforla çalışıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kim, nelerden, ne kadar sorumlu bilinçliliği içindesiniz.


İKİZLER

Kendinizi fazla zorlayan bir dönemdesiniz. Bu sorgulamaların çokluğundan kaynaklanıyor. Olumsuz bir değişiklik ihtimali gözükmüyor; olumlu bir tırmanma da yakın vadede olmayacak. Alışkanlıklarınızı değiştirmeyin, ihtiyaçlarınızı çoğaltmayın. Kendinize küçük imkanlar yaratmaya çalışın.

YENGEÇ
İş konusunda yaşanabilecek aksiliklere karşı geçmiş tecrübelerinizi ön plana çıkartarak hareket etmelisiniz. Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir.

ASLAN
Partnerinizin bu çok detaycı hallerinize tepki vermemesi bu durumun geçici olduğunu bilmesinden. Ancak siz yinede karar alırken sakin olmaya ve biraz daha cesur davranmaya çalışın. Kendinizi genel anlamda daha sağlıklı hissetmek ruhunuzun ve bedeninizin olduğu kadar vicdanınızın ve gururunuzun da kendileriyle barıştığını görmenizde yardımcı olacak

BAŞAK
Aşk yaşantınızda olumlu bir dönem giriyorsunuz. Mevcut ilişkinizde güzel gelişmeler olabilir, işle ilgili kafanızı haddinden fazla kurcalayan konuları çözüme ulaştırmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. Kararlı ve istikrarlı yapınız sayesinde iş ortamınızdaki insanların da güvenini kazanmışsınız.

TERAZİ Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda.

AKREP

kendinizi güçlü hissedebilrisiniz. sevdiğiniz kişinin sizinle yapacağı konuşmalar sizin hayata daha pozitif bakmanızı sağlayacak. İş acısından yoğun bir döneme girmeden önce bir yolculuğa çıkabılır yada enerji toplamak için sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz

YAY

Etrafınızdaki insanlara karşı daha dengeli davranışlar sergilemelisiniz. Yoğun gecen dönemlerin ardından biraz dinlenme ihtiyacı hissedebilirsiniz ama yineden konsantrasyonunuzu kaybetmemelisiniz. Duygusal hayatta yeni bir teklife hazır olun. Maddi olarak ise bir konuda olumlu gelişmeler.

OĞLAK İş konusunda karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz. Bazı olayların gelişimine hazmedemeyebilir ve aşırı tepkiler verebilirsiniz. Duygusal yaşamınızda genel olarak olumlu gelişmeler olmasına rağmen kendinizi tam olarak huzurlu hissetmeyebilirsiniz.

KOVA

Olaylara karşı oldukça hassas olacağınız ve duygusal tepkiler verebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Sevdiğiniz insana karşı esnek davranmanız sizin için önemli olacaktır. Sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız küçük de olsa bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

BALIK
Zihinsel anlamda oldukça pozitif etkiler altına gireceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bazı sorunlarınıza yaratıcı çözümler bulabilirsiniz ve olaylar üzerinde hakimiyet sağlayacaksınız. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz.