MedyaFaresi MedyaFaresi

15 Aralık Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 15 Aralık Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 14 Aralık 2012 23:25 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 01:30
KOÇ

Duygularınız ve mantığınız arasında ki perdeyi yavaş yavaş kaldırıyorsunuz. Bu durum hayatınızda bir çok sayı yeniden tasarlamanızı sağlayabilir. Bugünden itibaren geleceğiniz adına önemli atılımlarda bulunmak isteyecek ve hırslı bir şekilde hareket etmeniz söz konusu olacak.

BOĞA
Bir insanın tavırlarına tahammül edememeniz sizi oldukça huysuz yapabilir. Manevi acıdan etkiye cok acık bir dönemdesiniz. Eleştirilere olumlu bakmanız gerekiyor, çoğu sizi olumlu anlamda değiştirmeye yönelik. Bütçeniz bugünlerde zorunlu harcamaların dışına çıkmaya pek uygun değil.

İKİZLER

Duygularını belli etmekten kaçınıyor, ama size olan yakınlığı tartışma götürmez. Geleceğinizle ilgili kendinize yeni bir yol çizmekten yana daha net adımlar atmak için görüşmeleriniz olacak. Eğer hayatınızda bazı dengesizlikler varsa bunlardan kurtulmak için radıkal adımlar atabileceginiz bir gün.

YENGEÇ
Duygusal hayatınızda fazla pasif bir duruş sergiliyorsunuz. İlişkiniz adına korkularınız var. Konuşulması gereken konular üzerine gelişmeler olabilir. Bu önemli şeyleri duymaya yanaşmayacaksınız. Bu durum çok sağlıklı görünmese de bir süre daha böyle davranabilrisiniz.

ASLAN
Özel hayatınızla ilgili olarak yaşadığınız ikilemden kurtulmak içn biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin.

BAŞAK

Sosyal çevrenizde oldukça sevilen bir kişi olarak ön plana çıkıyorsunuz. İş hayatı ile ilgili olarak bazı sorunlar sizi yormuş olsa da bu sürecin yavaş yavaş sonuna geldiniz. Uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ

Eski beraberliğinizi hatırlamaya devam ediyorsunuz. Yeni bir şeyler yaşamanıza bu nostalji de sebep oluyor. Onu artık unutmalısınız. İş hayatınız açısından olumsuz bir gün geçireceksiniz. İş çevrenizde yeni birisiyle tanışacaksınız ve ona karşı kötü duygular besleyeceksiniz.

AKREP

Manevi olarak kendinizi güçlendirmeye çalışmaniz gereken bir dönem. Bu dönem gelişecek olaylar sizin kendinizi olan güveninizi artıracak. Duygusal hayatınızda bazı karmaşlar cıkabilir. İlişkide gösterdiğiniz özveriler, herkesin dikkatinde. Genel kanıya göre haklı olan sizsiniz. O da bunu biliyor, ama kendisini size karşı savunmak zorunda bulmak istemiyor.

YAY
Partnerinizin duygusal desteğini ve yanınızda hissetmek sizi oldukça mutlu edebilir. İş ve kariyer konularından uzak kalmak isteyebilir ve hayatınızda gelişen bazı olayları düşünmeye zaman ayırabilirsiniz. Ailevi olarak ise olumlu bir sohbetin içinde kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

OĞLAK
Bugün zihinsel olarak yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi kendi dışınızda yaşanan olaylara ilginiz nedeniyle yine, sizi çok da ilgilendirmeyen bir olaya müdahale edebilirsiniz. Bu konulara çok fazla yoğunlaşmamalısınız.

KOVA
ilişkileri askıya alma düşünceniz çevrenizde biraz abartılı karşılanıyor. Arkadaşlarınızın görüşüne göre, ilişkinizde ciddi sorunlar yok. Ama siz bugünlerde arkadaş uyarılarına kapalı görünüyorsunuz, özellikle de bu konuda. Önümüzdeki günlerde mesleki becerinizi arttıracak çalışmalar içine girebilirsiniz.

BALIK

Önemli gelişmelere açık günler içindesiniz. Bundan yararlanmayı bilin. Bugün sıradan bir gün gibi görünse de, içinde barındırdığı sürprizleri beklenmedik şekilde ortaya çıkartabilir, hazırlıklı olun. İsteksiz katılacağınız bir görüşme size beklenmedik kazanımlar sunacak.