MedyaFaresi MedyaFaresi

15 Ağustos Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 15 Ağustos Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 14 Ağustos 2013 23:14 - Güncelleme: 14 Mart 2016 05:12
KOÇ
Özel hayatınızda yaşadığınız karmaşa bir süredir boşlukta kalmanıza neden oluyor. Bu sürecin doğru değerlendirilmesi aslında hayatınızda çok önemli bir yenilenme yapma olasılığını ortaya çıkartacak. Küçük ayrıntılara takılıp kalmanız hayatınızdaki olumsuzlukların temelini oluşturmakta. Şanslı bir gündesiniz ama fırsatları farkettiğiniz kadar.

BOĞA
Kişisel kaygılarınızı yenmeye başlamanız ve karmaşık duygularınızda kurtulup kendine gelmeniz hayatınızın renklenmesini sağladı. Tekrar eski sosyal çevrenizle iletişim haline geçecek ve bir çok yeni organizasyonun içinde olacaksınız. Bu donem iş hayatınızdaki başarınız göz kamaştırıcı gorunuyor.

İKİZLER
Maddi acıdan planladığınız sürecin istediğiniz gibi ilerlememesi küçük bazı sorunlar yaratsa bile bu donem akılcı ve sağlam adımlar atmanız yakın gelecek için önemli bir güçlenme getirecek. Duygusal acıdan ise önemli bir ikilem yaşayabileceğiniz bir gün. Sakin davranmalı ve karşınızdaki insanla kendi aranızda problemi çözmelisiniz.

YENGEÇ
Net ve anlaşılır bir duygusal duruş sergileyip olayları içinizde eritmek yerine iletişim ile çözmeye çalışmanız son dönemde duygusal hayatınız oldukça olumlu etkilemeye başladı. Çekiciliğinizin artması karşısında karşınızdaki kişi anlamsız kıskançlıklara girse de siz bunun keyfini çıkarmalısınız.

ASLAN
Duygusal acıdan son zamanlarda ki kendinizden emin tavrınız çevrenizdeki insanların dikkatini fazlasıyla çekmiş gibi görünüyor. Duygusal acıdan size önem veren kişinin bunu bir tehlike olarak görmesi bazı karmaşık konuşmalar yapmasına neden olabilir ve siz duruma anlam veremeyebilirsiniz. İş hayatında ise kısa bir projede liderlik yapma fırsatı karşınıza çıkabilir.

BAŞAK
Huzursuzluğunuzu duygusal hayatınıza yansıtmamalı ve iletişiminize dikkat etmelisiniz. Kısa zaman içerisinde kafanızda sorun yaratan problemler birer birer ortadan kaybolacak ve eski huzurunuz yerine gelecek. Maddi acıdan ise dengesiz bir tutum sergilemeye başlamanız ne yapmanız gerektiğinin anlaşılmaz hala gelmesine neden olmuş olabilir.

TERAZİ
Duygusal acıdan gelişen olaylar hic beklenmedik ve ani kararlar almanız anlamına gelebilir ve çok yakınınızdaki insanlar tarafından bile eleştirilebilir. Bu donem biraz sakin olmalı ve kendinize çeki düzen vermelisiniz. Kısa zaman içinde biraz kendinize zaman ayırabileceğiniz bir yolculuk yapmak için fırsat yaratmanız yararlı olabilir.

AKREP
Bu dönem kariyer hayatı ile ilgili süpriz gelişen olaylar yeni fırsatların doğmasını sağladı ve kendinizi bir süredir var olan şanssız donemden çıkmıs buldunuz. Bu dönem artık işler yoluna girecek gibi görünüyor ama biraz caba harcamalı ve uzun dönemli planlar yapmalısınız. Aradığınız duygusal mutluluk ve huzur için sabırlı olmanız gerekiyor.

YAY
Zorlu bir süreçte olduğunuz bir gerçek ama siz kendinizden emin bir tavrınızla bu süreçleri aşabilirsimissiniz gibi görünüyoryor. Kısa zaman içerisinde eğlenceli doneme geri döneceksiniz. Aile çevrenizden sürpriz haberler alabilir ve bazı organizasyonlara dahil olabilirsiniz. Bu süreçti maddi kararlar alırken dikkatli olmalısınız.

OĞLAK
Duygusal acıdan geçmişe olan düşüncelerinizin ayın üzerinizdeki etkisinden dolayı tekrar nüksetmesi özel hayatınızda ki insana karşı fazla eleştirel olmanıza neden olabilir. Bu dönem kendinizi rahat bırakmalı ve geçmiş ile bağlarınız olan olgulardan uzak durmalısınız. İş hayatına odaklanıp yaşan gerginliği üzerinizden atabilirsiniz.

KOVA
Küçük sorunların üzerinde bu kadar çok durmanız anlamsızmış gibi görünüyor. Genel anlamda hayatı iyi irdeleyen bir yapınız olsa da çözemediğiniz bazı olgular sizi zıvanadan çıkartıyor ve kendinizi toparlamakta güçlük çekiyorsunuz

BALIK
Hayatın getirilerini, size kattıklarını aynı zamanda sizden aldıklarını düşünmek bunlara kafanızı yormak sizi çıkarımlarınız konusunda bir adım öne atıyor. Şimdiye kadar doğru ve yanlışlarınızı tayin etmeniz ne kadar ders aldığınızı ve bu süreçten sonra daha olgun bir birey olmanız konusunda size bir rota belirliyor. İş hayatında var olduğunu bildiğiniz eksikliklerinizi tamamlamak için uygun bir zamandasınız.