MedyaFaresi MedyaFaresi

14 Temmuz Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi, Medyafaresi okurları için günlük burç yorumları yapıyor...

Eklenme: 13 Temmuz 2012 21:28 - Güncelleme: 19 Mart 2016 01:28
KOÇ

 Duygusal hayatınızda bir yanlış anlama sinirlerinizi bozabilir. Şanssız bir gün yaşayacaksınız. Özel hayatınızdaki tartışma ya da kırgınlıklar iş hayatınızı da etkileyebilir. Size söylenen bir söze alınabilir hatta bir konuda iş arkadaşlarınızla karşı gelebilirsiniz. Yinede tum olumsuzluklara rağmen gün sonuna doğru kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ortama girebilir ve yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

 

BOĞA

 

Kariyer hayatınızla ilgili bir konuda sonuca ulaşmak için gerekli adımları atabileceğiniz gelişmeler olabilir. Bu durum maddi olarak geleceğe yönelik kafanızda rahatlama yaratacak.Sosyal çevrenizdeki bazı insanlarla yapacağınız konuşmalarda yanlış anlamalar olabilir. Sabırlı olanlar sorunları çözmeyi başaracak özel hayatınızla ilgili olarak ise bir randevu iptali olabilir moralinizi bozmamalısınız.

 

İKİZLER

 

Sonuçlanması gereken bazı işlerinizle alakalı bazı ayrıntıları görebilmeniz var olabilecek sorunları önceden engellemeniz anlamına geliyor. Kişisel karmaşalarınız dışında bu ara iş ve kariyer ile ilgili beklentileriniz oldukça iyi gidicek gibi görünmekte. Duygusal hayatınızda ise bazı konuların netleşmesi söz konusu olacak. Bu durum kısa vadeli sorunların ortadan kalkması açısından oldukça önemli.

 

YENGEC

 

Duygusal hayatınızda bir süredir devam eden bir dönem kapanabilir ya da geleceği hakkında sorgulamalar içine girebilirsiniz. Olaylara eleştirel yaklaşmanız abartmadığınız taktirde oldukça yararlı olacakmış gibi görünüyor. İş hayatı ile ilgili yakın çevrenizdeki bir insanla yapacağınız konuşmalara sizi oldukça keyiflendirecek ve hedeflerinize yakın olduğunuzu göreceksiniz

 

ASLAN

 

Yaşadığınız olaylar sizi biraz şaşırtmış olabilir. Özellikle bir insanla varolan yakınlaşmanız kafanızı oldukça karıştırmış gibi görünüyor. Duygusal olayları kontrol etmeye başlamanız ve varolan olumsuz dönemlerden çıkardığınız dersler yaşadığınız döneme daha pozitif bakmanızı sağlıyor. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güçlenmenizi sağlayacak. Sosyal çevrede yaşanacak tartışmalara dikkat.

 

BAŞAK

 

Duygusal hayatınızdaki insanlın tavırlarını algılayamamanız ve kendinizi bu yüzden ifade edememeniz sorunların kendi içinde büyümesine neden olabilir ve ciddi kırılmalar yaşanabilir. Sürecin daha kötüye gitmemesi için açık konuşmalar yapılmalı ve karşılıklı iletişimde yapıcı olmak her iki taraf icinde önemli. Maddi açıdan ise biraz daha dikkatli olmalısınız ki önümüzdeki günlerde yaptığınız bir plan olumsuza gitmesin.

 

TERAZİ

 

İş hayatında çok önemli görüşmeler olabileceği bir gün ve bu durum kişisel olarak sizi oldukça heyecanlandırabilir. İş hayatın dışında özel hayatınızda anlam veremediğiniz gerginlekler ortaya çıkabilir. Yaşadıgınız çelişkileri çok büyütmemeli konuların çok üzerine gitmeden soruna net bakmaya çalışabilirseniz varolan sorununuzu çözmek için adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili ise daha pozitif zamanlar yakın.

 

AKREP

 

Duygusal olarak yaşanan olayların etkisiyle kendi içinizde dönüşler yaşayabilrisiniz. Bu durum içsel sorgulamaya dönüşürken kim olduğunuzun ve ne istediğinizin cevaplarını bulabilir, özel hayatınızda verdiğiniz kararları sorgulayabilirsiniz. Bu sürecin ardından gelişen olaylar sizi daha net ve planları konusunda güçlü bir karekter haline getirecektir. Maddi olarak dikkat etmeniz gerekebilir.

 

 

YAY

 

Aile çevrenizle ilişkilerinizde gittikçe olumluya giden olaylar söz konusu olacak. Bu durum sonrasında sosyal çevrenizle ilişkileriniz olumsuza gidebilir. Hayatınızı gözden geçirmeniz gereken bir dönem içinde olacaksınız. Korktuğunuz veya endişe ettiğiniz konularda tavırlarınızı değiştirmeli, hata yaptığınız noktaları gözden geçrimeli, yaratıcılık gerektiren alanlara yönelmelisiniz Kariyer hayatınızda değişmesi gerekenleri gözden kaçırmayın.

 

 

OĞLAK

 

Duygusal ilişkide karşınızdaki kişiden mükemmel olmasını beklemeyin. Önce siz kendinizi sorgulayın ve yaptığınız hataları Ya da yanlışları gözden geçirin. Bu sürecin ardından kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Rahatlamaya ihtiyacınız var. Bugün ana sorunlardan biri ise maddi açıdan kendinizi güçlü hissetme isteğinizin fazla harcamalara neden olabilecek olması. Bu Tuzağa düşmemek için çaba kendinizi dizginlemelisiniz.

 

 

KOVA

 

Aşk hayatınızda bugün bazı değişiklikler sizi sakın şaşırtmasın. Gelişen olaylar sizin hayrınıza. İş ve kariyer ile ilgili konularda oldukça paylaşımcı ve sorunları çözebilme yeteneğinizle ön plana çıkacak, çevrenizdeki insanlarla dayanışma içinizde olmanız problemleri kolay aşmanızı saglayacak. Bugün işlerinizi bitirmek için birazda şansa ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sayede hem rahatlamış olursunuz hem de üretkenliğinizi geliştirebilirsiniz

 

BALIK

 

İş ve sağlık koşullarınızı gözden geçirmeli ve hayatınızda nelerin daha onemli olduğunu görmeye çalışmalısınız, bu sayede geleceğinizle ilgili konuları daha içsel olarak değerlendirmeye ve analiz etmeye başlayacaksınız. Alışkanlıklarınızı ve takıntılarınızı da bu dönem içinde gözden geçirmek işinize yarayabilir. Duygusal hayatınızda ise ortaklaşa maddi konularda hatalarınızı tekrar etmemelisiniz.