MedyaFaresi MedyaFaresi

14 Şubat Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden Sevgililer Günü'ne özel burç yorumları.

Eklenme: 14 Şubat 2013 00:49 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 23:50
KOÇ

Bu günlerde duygusal acıdan yoğunlaştığınız kimse ile iletişim sorunu yaşamanız önemli kararlar alma fikrine neden olabilir fakat bu durum sağlık ve olumlu bir karar olmaz. Bu yüzden bu günlerde soğukkanlılığınızı korumalı aceleci kararlardan sakınmalısınız.

BOĞA

Aşk yaşantınızda bugün güzel gelişmeler olacak. Akşam saatlerinizi sevgilinizle geçireceksiniz. Harcamalarla dolu bir hafta geçirebilirsiniz ve bu yakın gelecek için sorunlar yaratabilir. Yakın gelecekte eğitiminizle ya da işinizle ilgili bir alana akacak büyük bir para var.

İKİZLER

Bugün kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Bir büyüğünüze yapmayı çoktandır düşündüğünüz ziyareti yapabilirsiniz. Bu ziyaretin ardından kendinizi ziyaretinizle sevindirdiğiniz kişiden daha mutlu bulacaksınız. İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız.

YENGEÇ

Duygusal hayatınızda genel anlamda netlik, dinginlik içeresindesiniz. Ama partnerinizin bazı ilginçliklerinizi benimsediği ya da razı olduğu konusunda sorular barındırıyorsunuz. Bu süreçte daha adıl olmalı ve karşınızdaki insana baskı yapmamalısınız.

ASLAN

Bu ara biraz miskinlik yapıp kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Bugün bunun için çok uygun anlar bulabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız alışveriş ya da sinema size çok iyi gelecek. Kilolarınız almış başını gidiyor; beslenmenize dikkat!

BAŞAK

Duygusal bir rahatlama içine gireceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bir çok açıdan duygularınız dengelenecektir. Hoşunuza gidecek etkinliklere katılabilir ve arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

TERAZİ

Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın. Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz. Aşk hayatınız fazlasıyla karmaşık görünüyor. Yara almadan çıkabileceğiniz ilişkiler içinde değilsiniz.

AKREP

Manevi olarak kendinizi güçlendirmeye çalışmaniz gereken bir dönem. Bu dönem gelişecek olaylar sizin kendinizi olan güveninizi artıracak. Duygusal hayatınızda bazı karmaşlar cıkabilir. İlişkide gösterdiğiniz özveriler, herkesin dikkatinde. Genel kanıya göre haklı olan sizsiniz.

YAY

Beklenmedik gelişmeler can sıkıcı hallere dönüşebilir. Birkaç kişi ile geçmişteki bir konu hakkında konuşmak durumu söz konusu olabilir. İş hayatınızda özgür olmak istemeniz patronunuzla sorun yaşamanıza neden olabilir. Maddi açıdan dikkatli olunması gereken bir dönemdesiniz

OĞLAK

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. Sosyal cevrenizde ise hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor.

KOVA

Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde arkadaşlarınızla sürekli tartışma halinde olmanız iş ortamında t olumsuz karşılanıyor. Bu konuyla ilgili yakında amirinizden bir ihtar alabilirsiniz. Bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bu günlerde.

BALIK

Özel hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan geçmişinizde varolan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak