MedyaFaresi MedyaFaresi

14 Mayıs Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 14 Mayıs Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 13 Mayıs 2013 22:43 - Güncelleme: 13 Mart 2016 18:20
KOÇ

Özel hayatınızda toparlanma sürecine girdiniz. Bu durum özellikle çevrenizdeki insanların size olan ilgisini arttırıyor .Bu dönem fırsatlar ve karmaşalar art arda gelebilir. Her ne olursa olsun sakin ve kararlı olmaya özen göstermeniz gelecek adına önemli bir durum olarak ortaya çıkacaktır.

BOĞA

İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünü korksa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir. Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor

İKİZLER

Duygularınızı bastırmaya çalışmak sizi sandığınızdan daha fazla yıpratıyor. Mantıklı karar almak istiyorsunuz ancak yapamadığınız için kendinizi kötü hissediyorsunuz. Bu dönemde kendinizi çok yormamanız ve çok düşünmemeniz gerekli. Arkadaşlarınızla vakit geçirip rahatlamaya çalışın.

YENGEÇ

Duygusal acıdan yaşadığınız hayal kırıklıklarını unutmaya başlamanız kendinizle barışık bir ruh haline girmenizi sağlıyor. Bu şekilde etrafınızdaki insanlarla eski günlerde ki gibi pozitif iletişim kuracaksınız. Var olan olumsuz dönemlerden çıkardığınız dersler yaşadığınız döneme daha pozitif bakmanızı sağlıyor

ASLAN

Sosyal çevrenizle ilgili son önemlerde gelişen olayları çok büyütmeden hareket etmelisiniz. Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar icerisinde olacaksınız.

BAŞAK

Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek için öncesinde var olan sorunları gidermeye çalışacaksınız. özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın. Uzak bir olasılık diye değerlendirdiğiniz görüşme, önümüzdeki günlerde sizi masaya oturtabilir.

TERAZİ

Hayata karşı yaşadığınız dönemsel isteksizlik, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor. Beyninizdeki bazı belirsizlikleri dağıtmanız gerekiyor. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Biraz dinlenmeniz de yarar var.

AKREP

İşlerin yoğunluğu azalacak. Bu yüzden kendinize zaman ayırabileceksiniz. Görüştüğünüz bazı kişilerin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla gösterdiğinizi bilmelisiniz. Bu durumu ikna yeteneğinizle birleştiribilir ve isteklerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz.

YAY

Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da sorumlu gördüğünüz bir konu olması sizi etkileyebilir. Uzun süre düşünüp kararınızı verdiniz. Maddi konularda ise ciddi bir rahatlama süreci başlayacak.

OĞLAK

Bugün kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Bir büyüğünüze yapmayı çoktandır düşündüğünüz ziyareti yapabilirsiniz. Bu ziyaretin ardından kendinizi ziyaretinizle sevindirdiğiniz kişiden daha mutlu bulacaksınız. İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız.

KOVA

Bu dönem ikili ilişkilerinizde gerginlikten uzak durmakta fayda var. Bu donem sürecin devamlılığı için caba harcamalasınız. Ailenizle ilişkilerinizin daha iyi olması için karşınıza fırsatlar çıkacak ve bu durum sizin manevi olarak rahatlamanızı sağlayacak gibi görünüyor.

BALIK

Birçok konuda değişime yatkın olduğu bir döneme giriyorsunuz. Özellikle iş ve maddi konularda yeni girişimlere yatkın bir gün. Duygusal acıdan ise vizyon ve görüş değişiminiz üzerinizde hissedebilir ve beklentilerinizi açığa çıkartmak ıçin caba harcayabilirisiniz.