MedyaFaresi MedyaFaresi

14 Mart Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 14 Mart Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 13 Mart 2013 23:02 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 02:48
KOÇ

Kesin kararlı biri oluşunuz sosyal yaşamınızda birçok konuda başarılı olurken insanlarla da güvenilir ilişkiler kurmanızı saglıyor. Ama aşk yaşamınızda farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı buyutmeden bu süreci bitrmeye caba harcamalaısınız.

BOĞA

Duygularınızı tutkuya dönüştürebileceği bir sürectenizi. Hayata oldukca akılcı yaklaşmanıza ragmen tutku ve heycan sizi duygusal hayatınızda belirsiz süreclere itiyor. Karşınızdaki insanı cozemediginiz noktada inatlaşıyorsunuz ve o insana kontrolsuz bir şekilde baglanıyorsunuz bu durum sdürekli hatalara ve pişmanlıklara neden oslada iç güdülerinize dur demememeniz üzücü

İKİZLER

Bugün zihinsel olarak yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi kendi dışınızda yaşanan olaylara ilginiz nedeniyle yine, sizi çok da ilgilendirmeyen bir olaya müdahale edebilirsiniz. Bu konulara cok fazla yogunlaşmamalısınız. Diğer yandan ise Hayatınızın uzun vade de planını yaparken günlük işleri göz ardı etmeniz amacınızdan sapmanıza sebebiyet verebilir

YENGEÇ

Mavevi acıdan sorumluluklarınız sizi yorsada genel anlamda oldukca olumlu bir gün gecireceksiniz. Duygusal acıdan önem verdiginiz insanla kalabalık ortamlara girebilir kendinizi cevrenizdeki insanlara karşı gosterme amaclı davranışlar sergileyebilrisiniz. Fazla aktif olmak sorunlara yol acabilir dikkat edin.

ASLAN

İş konusunda bir konunun sizi yorması ve sonucunda istediğiniz almanız size farklı bir mutluluk getirecek gibi görünüyor. Özel hayatınızda ise yogun oldugunuz kişinin umursamazlıgını buyutmemeye calışın cünki karşınızdaki kişi bu donem kişisel bir şavasın içinde olabilir ve bu sürecte ona destek olmaya calışın. Kısa zaman içerisinde paylaşımlarınız artacak.

BAŞAK

Kendinizi daha iyi hissetmek için, iş hayatına odaklanıp yaşan gerginliği üzerinizden atabilirsiniz. Bu dönem kendinizi rahat bırakmalı ve geçmiş ile bağlarınız olan olgulardan uzak durmalısınız. Dostlarınız dahil cevrenizdeki insanlarla geçmişte yaşanan olumsuz olaylardan konuşmaktan kacınmlaısınız. Güzel bir sürec sizi bekliyor olacak.

TERAZİ

Yeni donemde aşk uzun vadeli ya da bedensel bir ilişkiden ziyade ilginç paylaşımlarda bulunmak isteğiyle kurulmak istenecek. İlişkisi olmayanlar ise toplu arkadaş ortamı ya da bir organizasyon da bir yakınlaşma yaşayabilirler. Maddi acıdan size dikkatsızlıgınız başınıza iş acabilir bunu ciddiye almalısınız.

AKREP

Son zamanlarda yaşadığınız olumsuz olaylar nedenylke varolan yüzleşme süreci sizin hayatınıza daha net bakmasını sağlamış olabilir. Bu yüzden kendinizle olan kişisel catışmlarınızı bır kenara bırakıp çevrenizde olıp bitene odaklanmalısınız ve alacağınız kararlar konusunda netleşmeye çalışmalısınız

YAY

Özel hayatınızla ilgili gelişen bir olayların etkisi sizi oldukca olumsuz etkiliyor görünmekte. Bu donem duygusal hayatınıza bu kadar yogun odaklanmak sizi oldukca yıpratabilit. Bu yuzden yakın cevrenizle vakit gecirerek keyfinizi yerine getirmeye calışmalısınız. Ekonomik acıdan ise daha dengeli olmak ve cevrenizle bu konu üzerinde acık konuşmak iyi gelebilir.

OGLAK

Yaptıgınız bazı planları uygulamaya gecirmek ıcın cevrenizden bazı insanlardan destek isteyebilirsiniz. süreci toparlamak adına kuracagınız iletişimlerden sonuc cıkartmanız buyuk olasılık. Ozel hayatınızla ilgili olarak mantıgınız sizi oldukca zorlayabilir. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın.

KOVA

Son zamanalarda varolan huzursuzlukların ardından,hayata yeniden kuvvetli bir şekilde merhaba diyebilme arzunuzu ön plana cıkıyor. İnancınızı sarsan, sizi yanıltan kişilerin üzerinizdeki etkisinden kurtulma ihtiyacınız yoğun olabilir. bugun biraz kendinize zaman ayırarak güclenmeye calışın.

BALIK

Kontrolun sizde olacagı bir gündesiniz.Bir kac konu ile ilgilenmek biraz sizi zorlasada ugraştıgınız işlerdeki kazanımlar yorgunlugu aşmanızı saglayacakmış gibi gorunuyor. kişisel cabalarınızın karşılıgınızı hem ev hayatınızda hem de duygusal hayatta alıyor olmak sizi rahatlatabilir.