MedyaFaresi MedyaFaresi

14 Kasım Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi'nden merakla beklenen 14 Kasım Çarşamba günü burç yorumları...

Eklenme: 14 Kasım 2012 00:35 - Güncelleme: 24 Mart 2016 12:58
KOÇ
Boşlukta olduğunu düşünebilir ve bu yüzden riskli kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu durum aslında hayatınızı restore etmek için uygun davranış zamanını getiriyor fakat boşluk zamanlarında kontrol ne kadar iyi ise sonuçları da o kadar iyi olur. Kendinizi ve ideallerinizi ön plana çıkararak adımlar atmaya çalışın ve karşınıza çıkan şansları değerlendirin.

BOĞA
Gün içerisinde yaşayacağınız duygusal bir gerginlik iş hayatına ve çevrenize yansıyabilir. bu süreçte en önemli etken bir yanlış anlaşılmaya karşı aşırı alıngan bir davranış sergilemeniz. bazı planlara kendinizi şartlamanız esnekliginizi engelliyor ve aşırı tepkici olabiliyorsunuz.

İKİZLER
Yakın bir dostunuzun ikili özel ilişkisinde problemler var. Onun bu sorunlarını fazla iç içe yaşıyorsunuz. Belleğinize yer etmiş bir şey sizi devamlı düşündürüyor. Ama bunu belleğinizden silip atmaya fazla istekli görünmüyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili.

YENGEÇ
Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme çabasına rağmen karşınıza çıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir görünüyor.bu gün kendinizi fazla eleştrimekten uzak durmalısınız.

ASLAN
Bugün sevdiklerinizle ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. İçe dönük olmanız, konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor. Sosyal cevre acısından bazı insanların tepkileri sizin bazı gerçeklerle yüzleşmenize neden olacak. Sağlık açsından da küçük bir dirençsizlik sizi korkutabilir.

BAŞAK
Duygularınızın yoğunluğu yüzünüzü güldürürken bir bakmışsınız ağlıyorsunuz. Bütün duyguları gerçek ve yoğun yaşamak güzel olsa da bu gel gitler sizi yıpratabilir. İyimser olmaya çalışırken çok daha fazlasını yapabilirsiniz fedakarlık yaptığınızı düşünürken kendinizden ödün verebilirsiniz.

TERAZİ
Birçok konuda değişime yatkın olduğu bir döneme giriyorsunuz. Özellikle iş ve maddi konularda yeni girişimlere yatkın bir gün. Duygusal acıdan ise vizyon ve görüş değişimizi üzerinizde hissedebilir ve beklentilerinizi açığa çıkartmak ıçin caba harcayabilirisiniz.

AKREP
Kontrolün sizde olacağı bir gündesiniz. Bir kaç konu ile ilgilenmek biraz sizi zorlasa da uğraştığınız işlerdeki kazanımlar yorgunluuu aşmanızı sağlayacakmış gibi görünüyor. Kişisel cabalarınızın karşılııını hem ev hayatınızda hemde duygusal hayatta alıyor olmak sizi rahatlatabilir.

YAY
Aşk hayatınızda bugün bazı değişiklikler sizi sakın şaşırtmasın. Bunlar sevgilinizin size bir kaç hoş sürprizi. İlişkiniz konusunda çok şanslısınız çünkü çok fedakar bir sevgiliye sahipsiniz.Bugün işlerinizi bitirmek için bazı ortak çalışmalara ihtiyaç duyabilirsiniz.

OĞLAK
Maddi konularda ve geleceğe yönelik yatırımlar konusunda düşüncelerinizi on plana çıkartıyor ve bu durum bazı önemli kararlar almanızı ortaya çıkartacak. Güven duygunuzun da on plana çıkmasıyla riskleri azaltan ve net adımlar atan bir süreci değerlendireceksiniz.

KOVA
Kafanız karışık bir halde olabilir. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Önemli konularda karar vermeden önce biraz daha sabırlı davranmalısınız. Duygularınızı ve isteklerinizi ortaya koymadan önce tekrar gözden geçirmekte fayda var. Kendinizi güçlü ve enerjik hissedebilirsiniz sabırlı olursanız.

BALIK
Öncelikle hayatınızda yaşadığınız sorunlarla yüzleşmeye başlamanız sizi daha akıllıca hareket etmeye yönlendiriyor. Bu süreçte önemli hedeflerden biri de başkaları ile kuracağınız iletişimde güvenmeye alışmak ve çevrenizde inanları eleştirirken onları incitmemek. Duygusal hayatınıza bu günlerde dikkat etmelisiniz.