MedyaFaresi MedyaFaresi

14 Ekim Pazar günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden günlük yorumlar.

Eklenme: 13 Ekim 2012 22:18 - Güncelleme: 27 Şubat 2016 05:34

14 ekim pazar gunluk burc yorumlari
 
KOÇ:
 
İlişkinize sizin kadar özen gösteren ortak sırdaşlarınız var. Şanslısınız. Sıkıntıları atacaksınız. Şansınız yaver gidecek. Şansınızın size kısa vadeli güldürü oyunları oynadığını görmeniz gerekiyor. Ailenizden yardım almaya yüzünüz olmadığı için kendi başınıza bu sıkışıklıktan kurtulmaya çalışıyorsunuz.

BOĞA
 
Özel hayatınızdaki tartışma ya da kırgınlık
lar iş hayatınızı da etkileyebilir. Size söylenen bir söze alınabilir hatta bir konuda iş arkadaşlarınızla karşı gelebilirsiniz. Yinede tum olumsuzluklara ragmen gün sonuna dogru kendinizi iyi hissedeceginiz bir ortama girebilir ve yorgunlugunuzu atabilirsiniz.

İKİZLER
 
Para durumunuzda geçici bir ferahlama var. Bunu geride bıraktığınız ödemeler sağladı. Yeni ödemelere kadar rahatsınız. Bir başka para beklentiniz var. Bu konuda boşuna umutlanıyorsunuz. Kendinizi sorumlu hissettiğiniz bir olayın içine size düşen sorumluluktan fazla giriyorsunuz

YENGEÇ
 
Hayatla ilişkiniz korku esaslı. Ondan korunmak bir güdü halini almış gibi. Bu iş yaşamınıza müthiş yansıyor. Aşk hayatınızla ilgili rahatsızlık duyduğunuz konulara bugün bir takım çözümler getirebileceksiniz. Sevgilinizin inadı yüzünden biraz zorlanmanız söz konusu olabilir.

ASLAN
 
Para meseleleri sizi yoruyor. Parayı sıkı tutmayı bilmenize rağmen, para elinizden uçup gidiyor. Yeni tanıştığınız ve sempatik bulduğunuz biri, bir yakınınızın kötü bir şekilde dedikodusunu yapıyor. İlgilenmenizde yarar olacak. Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK
 
İş konusunda yaşanabilecek aksilklere karşı gecmiş tecrubelerinizi ön plana cıkartarak hareket etmelisiniz. Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir

TERAZİ
 
Teraziler bugün zekaları ile cevresindeki insaları hayran edebilir. Keskin zekanızı sergileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Zihinsel düşünce gücünüzün en formda olduğu bir dönemdesiniz ve bu hem kariyer acısından hem duygusal acıdan onemli cıkışlar elde etmenizi saglayacak

AKREP
 
Bu günlerde mümkün oldugu kadar arkadaşlarınızla ailenizle ve partnerinizle diyalogunuzu sıkı tutmaya çalışın. sosyal ortamınızda aranan bir kişisiniz bunun kıymetini bilin. iş hayatınız sizi biraz zorlayacak bu dönemde ama kısa süre sonra herşey normale dönecek.

YAY
 
Aşka bakışınızı biraz gevşetebilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz. Paraların tamamen suyunu çektiği bir dönemdesiniz, ama yakın geleceğinizde bol ışık görünüyor. Elinizden geleni yapıyor, biraz şansa ihtiyaç duyuyorsunuz.

OĞLAK
 
Duygusal acıdan geçmişinizde varolan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Geçmişin tecrübesini geleceğinizde kullanamak konuşanda oldukça başarılı olacaksınız ve kararlarınızı alırken sizin ve aileniz için en iyi olanı seçememekten korkuyorsunuz.

KOVA
 
Duygusal hayatınıla ilgili olarak gelişen bir olay sonrasında beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor. Sosyal cevrenizde size sürekli bir görüşme talebinde bulunabilirler. Yakın bir arkadaşınızla yapacagınız görüşme sonrası son zamanlarda aldıgınız kararların haklılıgını net bir şekilde farkedeceksiniz.

BALIK
 
Duygusal hayatınızda bazı konularda caba harcamalısınızki sürecten keyif alabilesiniz. Aile cevresi ile ilgili olarak gelişen bir olay sonrasında bir görüşme ortamına girieceksiniz. Dostlarınızla yapacagınız konuşmalar bazı konularda analiz yapmanızı saglayacak.Çıkarını fazla ön planda tutan insanlarla yakın temas içindesiniz. Bunun farkında olmanız, sizi bu ilişkilerde zarar görmekten kurtaramayabilir