MedyaFaresi MedyaFaresi

14 Aralık Cuma günü burç yorumları!

Melekler kahvesi ekibinden merakla beklenen 14 Aralık burç yorumları.

Eklenme: 13 Aralık 2012 23:44 - Güncelleme: 30 Ocak 2016 05:44
KOÇ

Maddi acıdan sorunlarınıza çare bulmaya başlamanız,yakın çevrenize zaman ayırmanızı ve aranızdaki bağlantıların artmasını sağlayacaktır. Bu süreçte ilginç iletişimler içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır.

BOĞA
Duygusal hayatınızda ki dengesizliklerin sizi bir hayli yıpratmış olması toparlanamayacağınızı hissettirse de kariyer hayatınızda ki başarılarınız makul olmanıza yardımcı olacaktır. Ailevi sorunlarınızı konuşarak halletmeye çalışmanız çözüme ulaşmanızda hız kazanmanızı sağlayacak.

İKİZLER
Duygusal olarak yaşadığınız karmaşaların üstesinden gelmeye başlamanız hayatınızda bir çok şeyin farklı olmasınız sağlayacaktır. İçinizdeki değişimi farketmek için gereken ayrıntıları görebileceğiniz bir gündesiniz ve bu durum kişisel anlamda ciddi bir karar döngüsünü ortaya çıkartabilir. Maddi acıdan kontrollu olmaya çalışmalısınız.

YENGEÇ
Bugün verimli bir görüşmeniz olabilir. Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, tamamen duygusal kuruntulara bağlı. Anlayış ve sevecenlikle bu yanlışı bertaraf edebilirsiniz.

ASLAN
Bugün hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacaksınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor. Yakında hayati önemde bir kararınızdan vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerde ki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.

BAŞAK
Başkalarının sorunlarına gösterdiğiniz ilgi, bugün ilgi olmaktan öteye gidecek. Bu sorunlara omuz vererek, birtakım insanların yüklerini azaltma çabasına gireceksiniz. Sorunlarınız da kendi dışınızda sırdaşlar edinmeyi ve onlardan etkilenmeyi sakıncalı görüyorsunuz.

TERAZİ
Duygusal acıdan kendinizi iyi hissedeceksiniz. zaman zaman iş hayatınızda gerginlikler yaşayabilir. Sinirleriniz kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bunun üzerine aile büyüklerinizle bir konuda fikir ayrılığına düşebilir ve kısa da olsa tartışabilirsiniz.

AKREP

Bugünden itibaren iş yaşamınızda ve parasal sorunlarınızda köklü değişimler sizi bekliyor olacak. Yeter ki fırsatları iyi değerlendirin. Sorunların üstesinden gelme yeteneğiniz ve dinamik tutumlarınız gözden kaçmıyor. Kısa zamanda parasal sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

YAY
Kişilik olarak insanları oldukça iyi analiz edebilen bir yapınız var. bu durum bir çok konuda güçlenmenizi sağlıyor. İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. Sosyal çevre acısından daha istekli oluşunuz bazı yeni ortamları ortaya çıkartacak.

OĞLAK
Duygusal acıdan kendinizi kontrol etmeye başlamanız ile birlikte hayatınızda bazı şeylerin iyi gitmeye başladığını görmeye başladınız. Çabalarınızın karşılığını alıyor olmak sizi daha da cesaretlendirecek. İş yaşantınızda yıldızınız parlıyor.

KOVA
Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Gideceğiniz yerde karar vermekte zorlandığınız bu konu açılabilir.

BALIK

Bir takım kuruntulardan kurtulmanızı ve dostlukla ilgili değerlendirmelerinize duyduğunuz güvenin pekişmesini sağlayacak. Aile içinde harcamalar konusunda birbirinizi suçlar durumdasınız. Bir yakınınızın bütün uyarılarınıza rağmen düştüğü para bunalımı sizi kızdırıyor.