MedyaFaresi MedyaFaresi

13 Ocak Pazar günlük burç yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden nokta atışı burç yorumları...

Eklenme: 12 Ocak 2013 19:28 - Güncelleme: 23 Şubat 2016 20:20
KOÇ
 
Şu dönem almak istediğiniz kararlarda sorunlar yaşamanız özel hayatınızda yenilenmeyi etkiliyor ve bir türlü istediğiniz tatmine ulaşamıyorsunuz. Kendi içinizde geçmişten kurtulmak için aldığınız kararlar bile geçmişi hatırlattığı için artık savaşmayı bırakın ve olayları akışında izleyin. Ailevi konular ciddi bir şekilde gündeme gelebir
 
BOĞA
 
Bencil biri olmadığınız bilenler, bir süredir böyle bir savunma geliştirdiğiniz düşüncesindeler. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz ilişkileri, her şeyin dışında tutuyorsunuz. Bu durum dostlarınızla ilişkilerinizin engellemenez bir şekilde güçlenmesini sağlıyor.
 
İKİZLER
 
Duygusal açında gelişen olaylar karşısında kendinizi hep çelişkide hissediyor olmanız geçmişinizin etkisi gibi görünüyor. Geçmişle ilgili sorunlarınızı akışa bırakarak biraz kişisel konularınıza yönelmenizde fayda var. Kendinize güveninizi artacak ve geçmişteki hataları gözünüzde büyütmeyceksiniz.
 
 
 
YENGEÇ
 
İşlerinize çok hakim ve inisiyatiflisiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor. Sevgilinizle bugün çok büyük ve ciddi bir tartışma yaşama durumunuz var sakin olmaya çalışın.
 
ASLAN
 
Etrafınızdaki insanların düşüncelerinden bu kadar etkilenmemeli kendinizin ne istediğini daha on plana çıkarmalısınız. Özel hayatla ilgili olarak ise bir kişinin size geri dönme çabasını hissedebilir ve bu konunun üzerine düşünebilirsiniz.
 
 
 
BAŞAK
 
Son günlerde harcamalarınızda aşırıya kaçıyorsunuz ve maddi olarak büyük bir sıkıntı içindesiniz. Bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Bugün duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir. BU haberin doğruluğundan emin olmadan moralinizi bozmayın.
 
 
 
TERAZİ
 
İlişkiniz ve çevreniz arasında, ciddi boyutlarda bir etkileşim var. süreçlerin bu kadar birbirini etkilemesine izin vermemelisiniz. Zamanlama konularındaki sıkışıklığınızdan bugünlerde kurtulacaksınız. Son zamanlardaki kafa karışıklığınız, çok değişik açılımlarla, sizi ilginç yeni düşünceler içine sokabilir.
 
 
 
AKREP
 
şksız ama dingin bir yaşam, sizi bugünlerde sanki cezp ediyor gibi. Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız. İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz.
 
 
 
YAY
 
Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek için çevrenizden bazı insanlardan destek isteyebilirsiniz. süreci toparlamak adına kuracağınız iletişimlerden sonuç çıkartmanız buyuk olasılık. özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız sizi oldukça zorlayabilir. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın.
 
 
 
OĞLAK
 
Hayatınızda önemli değişiklikler yapmak için uygun kararlar alabilirsiniz. Öncelikle kendinize güvenmeniz gerekiyor. Bu şekilde hayatın tadını daha iyi alacak ve bireysel olarak ön plana çıkacaksınız. Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için çevrenizde ki insanlarla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 
KOVA
 
Partnerinizle olan iletişiminizin oldukça yoğun olduğu bu dönemde birlikte yaptığınız planlar sizi oldukça rahatlatıyor ve bir süredir yeniden yoğunlaşmaya başlayan iş temponuzdan uzaklaştırıyor. Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi farkeden çevrenizdeki insanlar sizi desteklemek istiyor.
 
BALIK
 
Geçmiş deneyimleriniz çok yeterli. Yanlış yerlerden bilgilenmeniz gerekmiyor. Yanlış taktikler alabilirsiniz. Zor sevgiliyi oynamak sizi iyi yerlere götürmeyebilir. İş yerinizde ortada dolaşan bazı söylentiler zaman zaman güvensizlik yaşamınıza neden oluyor. Bugün duyacağınız olumsuz söylentinin aslı astarı yok, içiniz rahat olsun