MedyaFaresi MedyaFaresi

13 Mart Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 13 Mart Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 12 Mart 2013 21:03 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 17:34
KOÇ

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. Sosyal cevrenizde ise hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor.

BOĞA

Aile bağları içinde bir para meseleniz var ve bu mesele ilgili biraz sabırlı ve ne istediğinizi açıklayacı bir iletişim kurabilirseniz sorunlardan kurtulmuş olacaksınız. Duygusal acıdan ise bir yanlış anlaşılmanızın etkisi ile sorunlar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Kariyer hayatında ve toplum içinde kendinizi ispat etmek, huzur bulmak, güvenli bir yaşam sürmek isteyen tavrınız, istediği şekilde hareket edememenize neden oluyor. Yaşadığınız çelişki mantığınızı fazlasıyla zorlayabilir ve hareket kabiliyetinizi oldukça çok zorlayabilirsiniz.

YENGEÇ

Son günlerde içine düştüğünüz karamsarlık sizi bu hafta sonu terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenle bu kadar karamsarlık yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. Bugün ele almayı düşündüğünüz konu, pek aceleye gelecek gibi görünmüyor.

ASLAN

Maddi acıdan alacağınız haberler bir süredir yaşadığınız sorunların büyümesine neden olacak gibi görünüyor. Kısa süreli bu stres sürecinde aslında hayatınızda geçmişte yapmadıklarınızın pişmanlığı on plana çıkabilir. Yakın zaman büyük bir şans kapınız çalıcak.

BAŞAK

Karmaşık bazı ilişkilerden kendinizi kurtardınız. Artık daha odaklı ve gelişimci calışmalar yapabilecek çalışmalar içine girebilirsiniz. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz . Bu durumu dengelemek adına insanları değerlendirip ona göre hareket etmek daha mantıklı

TERAZİ

Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve duygularınızı sevdiğiniz insana rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz.

AKREP

Duygusal hayatınızla ilgili olarak gelişen bir olay sonrasında beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise ılımlı iletişimler sizi rahatlatacak. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok.

YAY

Planlarınızı gelecek tarihlere ertelemeniz sıkıntı yaratabilir ve almanız gereken kararları alamamanın pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Özellikle duygusal acıdan artık biraz toparlanmalı ve duygularınızı mantıksal acıdan da değerlendirmelisiniz.

OĞLAK

Duygusal anlamda bazı gerginlikler bugünde sürecek. Sevgilinizle aranızdaki sorunları gündeme getirmek için uygun bir günde değilsiniz. Arkadaşlarınızdan bu konuda yardım istemelisiniz. İş yaşamınızdaki gelişmelerin bir hayli yoğunlaşacağı bir gündesiniz.

KOVA

Bugün insanlara şans vermeyi deneyin. Bir yanlışın hatta belki de suçun, kimse sanık yapılmadan, mahkum edilmeden gerekli dersleri vermesi belki de daha mümkündür. Özel hayatınızla ilgili olarak geçmişte kafanızda ciddi karmaşalar yaşatmış bir insanla yüzleşme fırsatı yakalayacaksınız.

BALIK

Hayatınıza daha kararlı bir şekilde odaklanmaya başladınız. Değişim için gerekli olan adımlara sizi biraz zorlayabilir Davranışlarını dengeleyemeyen biriyle ilişkilerinizi bitirmek isteyeceksiniz. Bazı gelişmeleri lehinize çevirmeniz gerekiyor.