MedyaFaresi MedyaFaresi

13 Eylül Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 13 Eylül Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 13 Eylül 2013 00:14 - Güncelleme: 17 Şubat 2016 18:28
KOÇ
Duygusal acıdan mantıklı duruşunuza devam ediyor olmanızın karşılığını almaya başladınız. Bu ara geçmişte etkileşim içinde olduğunuz insanlarla karşılaşmalar söz konusu olabilir.Sosyal çevrenizde size olan destek giderek artıyor. Yakın arkadaşlarınızla paylaşacak olduğunuz konular sizi aldığınız kararlar acısından rahatlatacak.

 BOĞA
Özel hayatınızda olumsuz anlamda gelişen olaylar karşısında var olan tavır değişikliğiniz giderek artacağa benziyor Sabırlı ve sakın duruşunuz yerine daha aktif bir duruş sergilemeye başlayacaksınız gün sonuna doğru sürecin karşılığını alabilirsiniz.

İKİZLER
Duygusal acıdan kendinizi tatmin olmuş hissetmemeniz, manevi acıdan farklı bazı arayışlar içine girmenize sebep olabiliyor ve bu durum kişisel acıdan kendinizi sorgulamaya kadar gidebilir.. İçsel acıdan kendinizi tanımlamaya yönelik adımlar atabilirsiniz.

 YENGEÇ
duygusal olayları kontrol etmeye başlamanız ve var olan olumsuz dönemlerden çıkardığınız dersler yaşadığınız döneme daha pozitif bakmanızı sağlıyor. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güçlenmenizi sağlayacak. sosyal çevrede yaşanacak tartışmalara dikkat.

ASLAN
ailevi bazı sorunların etkisi psikolojik acıdan oldukça karmaşık olabilir ve duygusal acıdan gergin durumda olabilirsiniz. özel hayatınızdaki insanla yapacağınız bir konuşmada kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Sakin olmalı ve oluşan olayları büyütmemelisiniz.

BAŞAK
bu ara farklı projelerle ilgli yoğunluk sizi biraz bunaltsa da kendinize farklı rahatlama yolları bulacaksınız.Duyarlı kişiliğiniz sayesinde sosyal çevrenizle sıkı bir iletişim halinde olucak ve bazı projelerin gerekleşmesi için caba harcayacaksınız. Duygusal hayatınızda ki insanla yapacağınız bir konuşma sizi rahatlatabilir.

TERAZİ
hem psikolojik hemde fiziksel olarak kendinizi kotu hissedebilir ve bu yüzden kariyer hayatı acısından çok pasif kalabilirsiniz. Bu durumun yarattığı psikolojik haliniz ise etrafınızda ki insanlarla tartışmalara neden olabilir. bu konuda kendinizi ifade etmelisiniz ki çevrenizdeki insanlar size esnek olabilsin.

AKREP
yakın arkadaşlarınızla olan sorunlar sonucunda, çevrenizde yaşanan olaylara karşı tahamülsüzz tutumunuz kişisel anlamda yanlış anlaşılmanıza ve çevrenizdeki insanların sizi algılayamamasına neden olabilir. Duygusal hayatınızda ise biraz daha net olmalısınız.YAYkendi davranışlarınıza anlam verememenizin nedeni,Mantığınız ve duygularınız arasında ki çelişkinin barız bir şekilde yaşamınıza yansıması olarak görünüyor. sosyal çevrenizle biraz vakit geçirmeli ve bazı görüşleri ciddiye almalısınız.

OĞLAK
iş hayatı ile ilgili olarak ortaya çıkan bir proje ile ilgili olarak beklenmedik bir sorumluluk alabilir ve planlarınızın dışına çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili olarak ise sizi çok güzel bir suprzi bekliyor. hem mutlu hemde yoğun bir gün olabilir.

 KOVA
beklediğiniz bazı haberler gelmede siz bugünlerde çok eğlenceli ve keyifli günler geçiriyorsunuz. Arkadaşlarınızın yardımınıza ihtiyacı olabilir. onlara yardımcı olmak size kendinizi iyi hissettirecek. iş hayatı ile ilgili olarak beklediğiniz haber ise çok yakında geliyor.

 BALIK
bazı beklentilerinizin oturmasına rağmen yaşanan bazı olumsuzluklar sizi karmaşıklaştırıyor. Kişisel karmaşalarınız etrafınızdaki insanlarla iletişiminizi olumsuz etkiliyor. Bu durumu kontrol altına almalı ve kişisel sorunlarınızı çevrenize yansıtmamalısınız.