MedyaFaresi MedyaFaresi

13 Ekim Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 13 Ekim Pazar günü burç yorumları.

Eklenme: 12 Ekim 2013 23:28 - Güncelleme: 03 Nisan 2016 22:10
KOÇ

Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayacaksınız. Bu akşam partnerinizle, kolay, kolay unutamayacağınız zamanlar geçirebilirsiniz. Maddi probleme düşmekten nefret ediyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz

BOĞA

Yıpranmış sinirlerinizle uzun zaman yeni bir denemeye hazır olamayacakmış gibi görünüyorsunuz. Aşksız ama dingin bir yaşam, sizi bugünlerde sanki cezp ediyor gibi. Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız. İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz.

İKİZLER

Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız çok fazla gidiyor.

YENGEÇ

Sakin keyifli günler geçiriyorsunuz ancak iş hayatınızda kafanıza takılan bir konu bulunmakta. Bugün alacağınız bir haberle bu sorundan da kurtulup kendini iyi hissedeceğiniz bir gün geçireceksiniz. maddi acıdan ise harcamalarınız konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün.

ASLAN

Bugün yeni bir girişimde bulunacaksınız günün ilk yarısını tercih etmelisiniz. Akşam saatleri duygusal konularda dikkatli olun. Duygusal hayatınızda gelişen olaylardan dolayı alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir.

BAŞAK

Gelecek için yaptığınız planlamalara göre yaşayıp yaşamadığınıza dair içinizde ciddi şüphelerin belireceği bir gündesiniz. Bu durum kafanızda oldukça çok soru işareti oluşturabilir ve çevrenizdekilere karşı gergin bir tavır sergileyebilirsiniz. Özel hayatınızda ki insanla ilgili olarak bugün ki ruh halinizden dolayı sorgulamaya girmemelisiniz.

TERAZİ

Yogun bir gün gecireceksiniz. Duygusal acıdan karmaşık gelişmeler olabilir ve bu durum sizin oldukca zorlayabilir. Yalnız kalmak istemenize ragmen diğer yandan, sık sık insanlarla iletişim kurarak planlarınızı eyleme gecirmek icin fırsatlar yaratmaya calışabilrisiniz.

AKREP

Bugün gelişen olayların ardından kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir ve ertelediğiniz şeylerin olmadık zamanda sizi sıkıntıya soktuğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. Sağlık açsından da küçük bir dirençsizlik sizi korkutabilir biraz dikkat etmelisiniz ama evhama gerek yok.

YAY

İletişim gücünüzdeki güclenme özellike duygusal hayatınızla ilgili gelişen olayları şekillendirebilir. Bu sürecte aşk hayatınızda cok önemli gelişmeler olmasa bile karşınızdaki insanla aranızdaki yanlış anlaşılmaları düzeltebilecek konuşmalar yapabilirsiniz.

OĞLAK

Gelen olarak başarılı sayılabilecek bir süreç geçirmenize rağmen duygusal olarak belirgin bir tatmin duygunuzun olmaması sizi huysuzlandırabilir. Aile çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirirken üzerinizdeki sorumluluklarda gittikce artıyor gorunuyor.

KOVA

İş hayatına karşı yaşadığınız küçük promlemleri aşmak adına atacağınız adımlar kişisel acıdan hayatınızda önemli bir planlama sürecini ortaya çıkartıyor. Özel hayatınızda ise karşınızdaki insanlar iletişim sorunları yaşasanız da paylaşım içinde olmak isteyecek ve pozitif zaman geçirmek isteyeceksıniz.

BALIK

Kararsız ve birazda enerjisiz görünmeniz çevrenin etkisi altında kalmanıza neden oluyor. Bir kişinin sizinle yapacağı bir konuşma hayatınızla ilgili daha net adımlar atmanıza neden olabilir. Bu donem kariyer hayatınızla ilgili konuları çözmek için atacağınız adımlar geleceğe yönelik bir sürecin başlangıcı olabilir.