MedyaFaresi MedyaFaresi

12 Temmuz Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi, Medyafaresi okurları için günlük burç yorumları yapıyor...

Eklenme: 11 Temmuz 2012 23:51 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 06:58
KOÇ

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olmakta. Duygusal açıdan kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Sevgilinizle güzel ortamlara girebilir ve bu ortamlarda onunla birlikte olmaktan zevk duyabilirsiniz. Maddi konularda hesapta olmayan bazı harcamalarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Ani bazı girişimlerde bulunma şansınız olacaktır ancak bu konuda dikkatli olmalısınız.

 

BOĞA

İş yaşantınızda sorunsuz , rahat bir gün sizi bekliyor. Bugün iş arkadaşlarınızla ilişkiniz gayet güzel olacak. Amirlerinizden biriyle aranızdaki sorunu ortadan kaldıracaksınız. Aşk yaşantınızda bazı hoş gelişmeler sizi çok sevindiriyor. Bugün sevgilinizle daha önceden planladığınız bazı şeyleri gerçekleştirebilirsiniz. Ondan alacağınız güzel bir haber sizi çok mutlu edecek. Bugün günlük sıradan olaylara ve neşeli uğraşlara yönelerek kendinizi duygusal yönden motive etmeye çalışmalısınız.

 

İKİZLER

Size değer veren birini çok üzdünüz. Bunu hak etmediğini düşünüyor. Siz de düşünün ona hak verecek, bu üzüntüyü paylaşacaksınız. Onda gerçekten hiç hak etmediği halde, kullanıldığı hissi uyandırdınız. Hayatla ilişkiniz korku esaslı. Ondan korunmak bir güdü halini almış gibi. Bu iş yaşamınıza müthiş yansıyor. Aşk hayatınızla ilgili rahatsızlık duyduğunuz konulara bugün bir takım çözümler getirebileceksiniz. Sevgilinizin inadı yüzünden biraz zorlanmanız söz konusu olabilir.

 

YENGEÇ

Duygularınızın karşılığı var, bunu hissediyorsunuz. Bu heyecanınızı daha da arttırıyor. Bugün ondan gelen bir telefonla sevinciniz doruklara ulaşacak. Onu çok beğeniyor, uzun süreli, kalıcı bir ilişki istiyorsunuz. Yeni bir işin hazırlığı içindesiniz. Bu işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız. Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz. İşinize olan hakimiyetiniz kısa zamanda bu sorunları azaltacak.

 

ASLAN

Herhalde bugünlerde özgüveninizi yitirdiniz. Çünkü herkesin çok net, çok açık biri olarak tanımladığı partneriniz, nedense sizden henüz tam not alamadı. Genel güvensizliğinizden o da payını alıyor. İş yaşamınızdaki verimliliğiniz devam ediyor. Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanıyorsunuz. İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi bugün bir kez daha anlayacaksınız.

 

BAŞAK

Zaman zaman kendini sizin yanınızda güvensiz hissediyor. Onu neden tercih ettiğinizi sorgulayıp duruyor. Bunu sizinle açık açık paylaştığı için bir sorun yaşamıyorsunuz ama bu güvensizliği pek çabuk geçeceğe benzemiyor. Gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz için biraz daha paraya ihtiyacınız var. Hayallerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde hepsinin birden gerçekleşmesi mümkün gibi gözükmüyor. Yaşamınızda yeni bir dönem açılmak üzere. Tanımadığınız yeni sorunlarla ilk kez tanışacaksınız. Dikkatli olun!

 

TERAZİ

Haklı olan sizsiniz. O da bunu biliyor, ama kendisini size karşı savunmak zorunda hissediyor. Belli ki, karşılıklı kişilik sürtüşmeleri içindesiniz. Üzerine örtmek istediğiniz bir mesele, bugün yine aranızda tartışma konusu olabilir. Para konularında oldukça fedakarsınız. Sorumluluk ve zorunluluklarınıza hayatınızın tam merkezinde yer verdiğiniz için, sizi tatmin edecek bazı harcamalardan kaçınıyorsunuz. Tanığı olduğunuz bir gelişme sizi yanlış değerlendirmelere sevk edebiliyor. Daha derinlemesine değerlendirmeniz, bambaşka sonuçlara varmanızı sağlayabilir.

 

AKREP

İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki yakın insan ilişkileriyle azaltmaya çalışıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlığınız bazı işlerin aksamasına yol açabilir. Dikkatli olmalısınız. Aşkı, tanımladığınız kadar bağımsız hissediyor, ama herkes kadar kurallara bağlı olarak yaşıyorsunuz. Bunun yarattığı hırçınlığa son vermeniz gerekiyor. Aile ilişkilerinize bugünlerde daha fazla ilgi göstermeniz gerekiyor. Özellikle büyüklerinizi hiç ihmal etmemelisiniz.

 

YAY

Sevgilinizle yeni projeler peşinde görünüyorsunuz. Hayatınızda yapmayı düşlediğiniz köklü değişimler, tamamen sizin inisiyatifinizde gibi görünmüyor. Ama bu da düşlerinizi dondurmanızı gerektirmiyor. İlginç önerileriniz, çok yakında gerekli kişilerin ilgi alanına girecek gibi görünüyor. Birkaç basamağı birden çıkma aceleciliğinden vazgeçmelisiniz. Bugün verimli bir telefon görüşmeniz olabilir. Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, tamamen duygusal kuruntulara bağlı. Anlayış ve sevecenlikle bu yanlışı bertaraf edebilirsiniz.

 

OĞLAK

Gözünüzü karartmadan önce birkaç kez daha düşünmenizde yarar var. Böyle bir ilişkinin ne getirip ne götüreceğini çok iyi saptamanız gerekiyor. Büyük üzüntülere yol açabilir gibi görünüyor. Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde birikimlerinizin yüzünüzü güldürme şansı pek yok. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz. Sabırlı olmanız gereken bir gün. Sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmaktan sakının.

 

KOVA

Coşkulu beraberliğiniz herkesi imrendiriyor. Sık, sık kısa ayrılıklar yaşamanızın bu ilişkiyi canlı tuttuğunu düşünenler var. Siz buna katılmıyorsunuz. Bunu aşkınıza hakaret gibi algılıyorsunuz. Gelirinizi arttırmak için başka fikirleriniz var. Cesaretlisiniz, ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız. Gelirinizi arttırmak için başka fikirleriniz var. Cesaretlisiniz, ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız. Bir aile büyüğünü ihmal ediyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Ama ilginizi arttırırsanız onu ne kadar çok sevindirdiğinizi göreceksiniz.

 

BALIK

Ufukta kısa bir ayrılık görülüyor. Bugün size bir seyahat kararını açıklayabilir ya da bir yolculuğa çıkabilir. Aklınız biraz onda kalacak ama endişe etmenize gerek yok. Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz. Bu ayrılık duygularınızın kuvvetini bir kez daha kanıtlayacak. Para durumunuzda geçici bir ferahlama var. Bunu geride bıraktığınız ödemeler sağladı. Yeni ödemelere kadar rahatsınız. Bir başka para beklentiniz var. Bu konuda boşuna umutlanıyorsunuz. Kendinizi sorumlu hissettiğiniz bir olayın içine size düşen sorumluluktan fazla giriyorsunuz


Melekler Kahvesi