MedyaFaresi MedyaFaresi

12 Şubat Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 12 Şubat Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 11 Şubat 2013 21:25 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 16:04
KOÇ

Özel hayatınızda gelişen olaylar sonrasında hem akılcı hemde temkinli yaklaşımlar söz konusu olabilir. Geçmişin tecrübesini geleceğinizde kullanamak konuşanda oldukça başarılı olacaksınız ve kararlarınızı alırken sizin ve aileniz için en iyi olanı seçememekten korkuyorsunuz.

BOĞA

Duygusal acıdan tatmin olamadığınızı düşünebilirsiniz. Duygusal anlamdaki bu boşluğunuzu ortadan kaldırmak için arayıştasınız ve bu konuda yakınlarınızdan yardım bekliyorsunuz. Bugün işyerinizde güne sorunlu başlayacaksınız fakat günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız.

İKİZLER

Duygusal açıdan oldukça hassas olacağınız bir gündesiniz. Sevgilinizle ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacaktır ancak bu duygusallık beraberinde bazı sorunlarda getirebilir. Bugün çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz.

YENGEÇ

Hoşlandığınız ya da sevdiğiniz insanla konuşma fırsatı bulacağınız bugün onu etkileyici sözleriniz ile çekim alanınıza alabilirsiniz. Bugün dikkat edilmesi gereken konu ise mümkünse bir mesele üzerinde düşünürken, karar değişikliğine gitmeyiniz.

ASLAN

Neredeyse kendinize duyduğunuz güveni kaybetmeye başlamıştınız. Kendinize inancınızı kaybetmemenizin olumlu sonuçlarını yaşamaya hazır olun. Duygusal hayatınızla ilgili olarak aldığınız risklere uygun güzellikte haberler alabilirsiniz.

BAŞAK

Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin. Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir.

TERAZİ

Bugün duygusal hayatınıza odaklanabilir aşk hayatınız ve sizi bizzat ilgilendiren konularda geçmişin etkisiyle engellendiğinizi ve tam olarak kendinizi ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Bu teşhisi koymak sizi kişisel acıdan oldukça olumlu etkileyecek ve sorunla süreçleri irdeleyerek çözüm bulmaya çalışacaksın.

AKREP

Aldığınız bazı kararları hayatınızda oturtamayacak olmanız sizde boşluk yaratabilir. Boşlukta kalmış olmak iş hayatınızı sosyal çevrenizi ailenizle olan ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Ancak bu dönem daha çok sürmeyecek. Kısaca hayatınızda bir çok şeyi iyiye götürmek için aldığınız kararlara dikkat etmelisiniz.

YAY

Bugün de yoğun bir iletişim ve çok sayıda insanla karar verme ortamları içinde bulunabilirsiniz. Sosyal olaylar ve grup çalışmaları günlük düzeninizi aniden değiştirebilir. Aşırı inatla bir yere varamayacağınızı görebilirsiniz. Daha esnek olmaya bakın.

OĞLAK

Duygularınızı tutkuya dönüştürebileceği bir süreçtenizi. Hayata oldukça akılcı yaklaşmanıza rağmen tutku ve heycan sizi duygusal hayatınızda belirsiz süreçlere itiyor. Karşınızdaki insanı cözemediginiz noktada inatlaşıyorsunuz ve o insana kontrolsuz bir şekilde bağlanıyorsunuz.

KOVA

Önceden halledemediğiniz, aksamış işlerinizi halletmekle meşgul olacaksınız. Gün sonuna doğru bu işlerinizi halledeceksiniz fakat kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz. Maddi acıdan bazı konulara canınız sıkılabilir. Hayatınızın doğruluğunu sorgularken daha esnek olun.

BALIK

Bugünlerde maddi anlamda bir önemli sorunlar yaşayabilirsiniz. Sonuca çabuk ulaşmak için zorladığınız bir mesele, size çok pahalıya mal olabilir. Sabrınızı kontrollu bir şekilde devam ettirmelisiniz. Aşk hayatınızı kontrol edememek canınızı sıksa da önümüzde ki günlerde mantıklı davranmaya çalışacaksınız.