MedyaFaresi MedyaFaresi

12 Ocak Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 12 Ocak Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 11 Ocak 2013 22:54 - Güncelleme: 19 Kasım 2015 08:38
KOÇ
Özel hayatınızla ilgili bu gün kontrollü olmaya devam etmelisiniz. Sosyal çevreniz bir anda kalabalıklaşabilir ve yeni gireceğiniz ortamlarda ilginç kişiliklere iletişime girebilirsiniz. İş hayatında ise bir olayın olumlu sonuçlanması sizi mutlu edecek.
BOĞA
İç dünyanıza dönük olmanız sizi anlaşılmaz biri yapıyor. Sevgiliniz her ne kadar bundan rahatsız olmuyor gibi gözükse de, ona karşı son günlerde çok ilgisiz kalıyorsunuz. Böyle devam ederseniz sevgiliniz de ilerideki günlerde aynı tavrı size takınacaktır. İş yaşamınız da olumlu bir gün geçireceksiniz.
İKİZLER
Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz. Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi.
YENGEÇ
Birlikte olduğunuz kişinin size yönelttiği suçlamalar sizi baskı altına almış durumda olabilir. İlişkide iki tarafın da beklentileri olması çok doğal. Eğer bunları dikkate almazsanız o kişiyi kaybedebilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız yüzünden her şeyden sıkılmış olmanız çok normal.
ASLAN
Sıcak ilişkiler kurmaya çalıştığınız insanlar, kendi kişisel sorunları nedeniyle size biraz uzak duruyor. Zamana bırakacağınız gelişmeler, lehinize dönecek. Çok umut bağladığınız bazı projeleriniz şu günlerde kısmen de olsa yüzünüzü güldürecek. İş yaşamınızda kader birliği yaptığınız arkadaşınızın çabaları sizi fazlasıyla motive ediyor.
BAŞAK
Duygusal hayatınızda sürekli bir isyan söz konusu. Aşk inancınız kalmamış gibi. Fakat dikkat etmeniz gereken konu aşkı değil seçtiğiniz insanları aşk yerine kişilikleri sorgulamanız gerekiyor. Kendinize bu kadar güvenmeyin. Sizi eleştirenlerin de bir bildiği vardır. Onları dikkate almalısınız. Bugünlerde en büyük sorununuz
TERAZİ
Duygusal durumunuz genel anlamda dengeli olacaktır ve sevdiğiniz kişiyle paylaşımlarınızdan zevk alacaksınız. Güzel ortamlarda bulunabilir ve sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda sorumluluk taşımaya başlayacaksınız. Paraya dayalı bir konuda yüksek sorumluluk isteyen bir konuma gelmeniz muhtemel.
AKREP
Psikolojinizin çok karmaşık ve gergin olduğu bir dönemde bulunmaktasınız. Bu yüzden mantığınızı ön planda tutup sakin olmalısınız. çevrenizle olan ilişkilerinizde ne kadar esnek olursanız süreci o kadar iyi atlatacaksınız. Yorgun bir halde olmanız partnerinizle olan ilişkinizi de olumsuz etkileyebilir dikkatli olun
YAY
Bugünlerde işlerinizi biraz daha önemsemeniz çevrenizdeki insanlarında siz yardım etmesini sağlayabilir ve sorunları bir an önce çözebilrisiniz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız bazı meseleler ve sorunlar, sadece iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi olumsuz etkiliyor. Sorunlara karşı daha net tavırlar sergileyin.
OĞLAK
Yakın bir arkadaşınıza yardım etmek isteyebilir ve bu sebeple bir grup çalışmasına dahil olabilirsiniz. Yeni ortamlara girip hem uzun zamandır görmediğiniz insanlara zaman ayırabilir hem de kendinizi iyi hissedeceğiniz hobiler edinebilirsiniz.
KOVA
Hayatınıza daha kararlı bir şekilde odaklanmaya başladınız. Değişim için gerekli olan adımlara sizi biraz zorlayabilir Davranışlarını dengeleyemeyen biriyle ilişkilerinizi bitirmek isteyeceksiniz. Bazı gelişmeleri lehinize çevirmeniz gerekiyor.
BALIK
Son günlerde önemli sorunlarınız olsa da, bu sorunlarında başa çıkacak enerji sizinle. Aile çevresinden bazı kişilerin sizinle yapacağı konuşmalar bazı yatırım planlarını ön plana çıkarabilir.Bu günlerde İş hayatınız başta olmak üzere çevrenizden olumlu etki alacaksınız.