MedyaFaresi MedyaFaresi

12 Nisan Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 12 Nisan Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 12 Nisan 2013 01:05 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 13:48
KOÇ

Son zamanlarda sorun ettiğiniz birtakım olayları yeniden ele almanız ve değerlendirmeniz, sizi daha esnek tavırlara yöneltebilir.Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacaktır. Girişimde bulunmak için iyi bir gündesiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir.

BOĞA

Kaygı ve korkularınızdan uzaklaşmalı, hangi konuların ve olayların sizi bu kadar etkilediğini algılamaya çalışmalısınız. kendiniz tanımak ve beklentilerinizi tekrar gözden geçirmek için çok uygun bir gündesiniz. bugün ailevi bir sorunun etkisi sizi yorucu bir zaman dilimine itebilir.

İKİZLER

Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. İlginizi çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz. İlginç iletişimler içine girebilirsiniz ve size farklı gelecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla düşüncelerinizi paylaşacaksınız ve iletişimleriniz son derece uyumlu olacaktır.

YENGEÇ

Maddi açıdan rahatlayacağınız birkaç gün de istediklerinizi yapabilmeniz için iyi bir fırsat olacak. Kendi ayaklarınızın üstünde durmayı başarabilmeniz aileniz tarafından takdir görüyor. Özel hayatla ilgili karmaşalar konusunda kendinizi fazla sıkmamaya özen gösterin.

ASLAN

Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart, sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde hiç engel değil. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz.

BAŞAK

Arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Sizi ihmalkar bulan başka bir çevre daha var. Onlarla yeterince ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız düşünülüyor. Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız gelişmelerde, coşkulu yaklaşımlarınız ve sağlam iradenizle, başka insanları da harekete geçirebilirsiniz.

TERAZİ

Maddi konularda kendinize yeni hedefler belirleyebileceğiniz ve yeni kazanç kaynakları sağlamaya yönelik çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda bazı yenilikler yapabilirsiniz, özellikle yöntemsel değişiklikler yapmaya yatkın olacaksınız. Bugün maddi konularda yeni girişimlerde bulunabileceksiniz.

AKREP

Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Daha çok kendi isteklerinizi kabul ettirmeye çalışacaksınız ve bu konuda ısrarcı davranacaksınız. Sevdiğiniz insanla birlikte alacağınız kararların sonuçları genel olarak verimli olacaktır.

YAY

Burcunuzun genel özelliklerinin ön planda olduğu bir süreçtesiniz yani gezmek yeni insanlarla tanışmak araştırmak dini inancınızın ve gibi konular üzerinde yoğunlaşmak size kendinizi daha iyi hissettiriyor. Genel anlamda kendinizle tekrar barışma sürecine girmek üzeresiniz.

OĞLAK

Aşk hayatınızda birtakım şaşkınlıklara daha hazırlıklı yakalanabilmeniz için, duygusal yaklaşımlarınıza biraz da mantık katmanız gerekiyor. Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.

KOVA

Parlak bir dönemdesiniz ama bunun hiç farkında değilmiş gibi davranıyorsunuz. Özel yaşamınıza ayırdığınız zaman ve enerjiyi dostlarınızdan ve ailenizden esirgiyorsunuz. İş hayatınızda bir kişinin ortaklık teklifini iyi değerlendirmeli ve koşullar doğrultusunda risk almalısınız. Yakın bir dostunuzdan maddi destek gelebilir.

BALIK

Ani gelişen bazı olaylar iş hayatınızda bazı sorunlara yol açmış olabilir. Gelişen bu olaylar psıkolojınızın gerilmesine neden oldu.Bu durum sizin sosyal ve duygusal hayatınızda ufak tefek olumsuzluklara neden olduğu gibi sizi yıpratmaktan başka bir işe de yaramıyor. Bir an önce kendinizi toplayıp günlük yaşamınıza dönmeniz gerekiyor.