MedyaFaresi MedyaFaresi

12 Kasım Pazartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 12 Kasım burç yorumları.

Eklenme: 11 Kasım 2012 21:01 - Güncelleme: 23 Mart 2016 01:40
KOÇ
Herkes sizin hala neden birbirinizle evlenmediğinizi merak ediyor. İkinizde geçmiş tecrübelerinizin verdiği dersle bundan kaçınıyor, mutlu sonların mutluluk getirmediğine inanıyorsunuz. Yapı itibarıyla patron olmaya yatkınsınız. Hırsınız da bunu tamamlıyor. Ancak bu yolu açabilmek için geçerli klasik yolların artık geçerli olmadığını fark edin. Yeni ve tümden size ait olan projeler üzerinden ilerleyerek hedefe ulaşmanız mümkün Bir işbirliği önerisi alabilirsiniz iyi değerlendirin, hemen atlamayın.
 
BOĞA
Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu. Onun tam aradığınız olup olmadığı pek umurunuzda değil gibi görünüyorsunuz. Belli ki uzunca yalnızlık canınıza tak etmiş. Güven duyduğunuz bir iki arkadaşınızın referansını yeterli buluyorsunuz. Paranızı hiç eşit olmayan bir şekilde birisiyle paylaşıyorsunuz. Sanki buna göz yumuyorsunuz. Sanki bu şekilde bir tür hastalıklı kazanımlar içindesiniz. Bu paylaşımın size müthiş zararı olacak. Eğer aklınızı başınıza almazsanız.
 
İKİZLER
Kırıcı davrandığınızın farkındasınız. Şimdi de onarma çabası içine girdiniz. Ama sizin yerinizde başka biri olsaydı, belki de sizin gibi bir pişmanlık yaşamaz, döner arkasını giderdi. Nedense ilgisizlik, sistemli uzaklaşma ve bir de bunun külliyen inadı kırıcılık sayılmaz, ama tükenen sabrın bir iki sözü hemen kırıcılık hanesine yazılıverir. Kendinizi haklı bulduğunuz yerlerde hiç de sübjektif davranmıyorsunuz. Hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, kendinizi göstermelisiniz.
YENGEÇ
 
Aşkın bittiği yerde hayatın da biteceğini düşünüyorsunuz hep. İlişkiniz bitmemek için direniyor. Hem siz hem de partneriniz bitmesinden yanaymış gibi bir davranış içindesiniz. Bu akşam biraraya gelip belki de son tartışmanızı yapabilirsiniz. Önemsemediğiniz bir sağlık sorununuz var. Bunun ne kadar önemli olduğuna bir uzman karar vermeli. Önemsiz bile olsa kendinizi bir göstermelisiniz.
ASLAN
İçiniz içinize sığmıyor. Sabahtan beri onu aramaya yelteniyor, ama vazgeçiyorsunuz. İçinizde aceleci davranıp tütsüyü bozacağınıza dair bir endişe var. Nasıl davranmanız gerektiğini sormadığınız arkadaşınız kalmadı neredeyse. Paranın idaresindeki uzmanlığınız bu konuda sorun çıkmasını önlüyor. Hayatı paylaştığınız sizin dışınızdaki bireylerin zaaflarını örtme çabanızda yalnız kalıyorsunuz. Radikal kararlar alacaksınız.Uzaktan izlediğiniz bir tartışma gün geçtikçe bir kavgaya dönüşüyor. İnisiyatif koymak için fala beklememelisiniz.
 
BAŞAK
İş hayatınızdaki biri, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Onunla daha mesafeli ama daha medeni bir ilişki kurma çabanız sonuç vermiyor. Bu ilişkiye bu şekilde katlanmak zorunda kalacaksınız. Para sıkıntısı yaşanmayan bir hayatın aday adayı bile değilsiniz. Çünkü cebinizdeki paranın bile hesabını bilmeden yaşıyorsunuz. Çok uzakta dediğiniz büyük ödemeler kapıya dayandı. Önümüzdeki günleri kara, kara düşünerek geçireceksiniz.
 
TERAZİ
Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz. Çok yerinde, çok ekonomik kullanıyorsunuz parayı. Çok da iyi bir tasarrufçusunuz. Bu becerilerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz var. İyi masraf yapacaksınız.Zor güven duyuyorsunuz. İlk ilişki kurduğunuz insanlara, sizinle ilişkilerinde sürekli sınandıklarını hissettiriyorsunuz. Bu sizi zor, bazen de uğraşılmaz biri yapıyor.
 
AKREP
Duyguları zayıf bir insansınız ve bu nedenle karşınızdaki insan, gerçek ve samimi olsa bile onu gösterdiğiniz sevgiyi kuru ve mekanik bir sevgi olarak algılıyor. İşinizde bir gelişme yok ama bu geçici bir durum. Büyük zevk alacağınız, yeteneklerinizle uyumlu yeni bir iş imkanını, gene kendi yeteneğinizle gerçekleştireceksiniz. Ancak ilk adımı atmak için bir dostunuzun yardımına ihtiyacınız var; ona gidin ve açılın. Para sıkıntınız olmayacak, sıkıntıyı kendiniz yaratıyorsunuz. Maddi bakımdan rahatlamak için bir süre daha beklemeniz gerekli.
 
YAY
Birlikte olduğunuz insana aşırı bağlılığınız takdire layıktır. Bu arada kendinizi ihmal etmeseniz iyi olur. Problemlerinizi çözebilecek yetenekte olduğunuz açık. Ancak içinizde, üstesinden gelmekte zorlandığınız bir atalet var, sizi sürekli geri çekiyor. Sebepsizdir, iradenizi kullanarak üstesinden gelebileceksiniz. Yakında sizi hareketlendirecek önemli bir fırsat çıkacak. Bugün yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Sizi bu ihtiyacınızı anlamayan bazı yakınlarınıza sert davranabilirsiniz.
 
OĞLAK
Uzun zamandır yaşadığınız ilişkilerin aşk olmadığını siz de biliyorsunuz. Aşkın insanın bağımsızlığını yok ettiğini düşünüyorsunuz. Yakın bir gelecekte bu fikrinizin değişeceği ve kalıcı bir ilişki yaşayacağınıza dair bir belirti görünmüyor. Uzakta bir veraset işi görünüyor. Bunun haberini alınca yepyeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Ufkunuz geniş olduğundan gelen para bazı planlarınızın altını imzalayacak. Sevineceksiniz.
 
KOVA
Aranılan, kolay kolay gözden çıkarılmayacak birisiniz. İş ilişkilerinizde büyük bir tatmin yaşıyorsunuz. Sadakat duygunuz fazla gelişmiş. Bir takım çelişkilerde haklı yönlerinizi göremiyorsunuz. Denkleştirerek yaşıyorsunuz. Dost ilişkilerinde çok eli açıksınız. Bu yanınız övülüyor. Şu günlerde küçük bir para tartışması, bu dost ilişkilerinden bazılarına karşı tedbirler koymanıza yol açacak. Dert çekme günü değil, deyip kenara koyduğunuz özel günleriniz var. Bu yöntem bazı günlerinizi sakin geçirmenizi sağlıyor, ama dertleri yok etmiyor sadece erteliyorsunuz.
 
BALIK
Sevgilinizin kendi iş hayatındaki problemlerinin stresiyle değişebileceğinden korkuyorsunuz. Ona daha yakınlaşmak problemlerini paylaşmak istiyorsunuz. Bu akşam bunun için çok uygun olabilir. İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz. Gün sayan bir borcunuz var ve siz onun hazırlığını bitirmiş değilsiniz. Bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekecek. Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızın arkası kesilmiyor.