MedyaFaresi MedyaFaresi

11 Şubat Pazartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 11 Şubat Pazartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 10 Şubat 2013 21:12 - Güncelleme: 02 Mart 2016 12:58
KOÇ

Artık kendinizi tanıyamadığınızı düşünüyorsunuz. Aşk hayatınızda uzun zamandır var olan hisleriniz sizi oldukça yıpratmış görünüyor. Yeniden aynı şekilde hissedemeyeceğinizden korkuyorsunuz. Maddi açıdansa bir haftalık bir süreç sonunda oldukça iyi durumda olacaksınız

BOĞA

Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Bir büyüğünüzün rahatsızlığı aile gündemine oturmuş durumda. Bu da sizde çeşitli kaygıların oluşmasına etken oluyor. Aşk yaşantınızda her şey yolunda seyrediyor.

İKİZLER

Aşk hayatınızda bugün değişik sürprizlerle karşılaşmanız mümkün olabilir. Sevgiliniz sizi gerçekten çok seviyor ve siz bunun farkındasınız. Bugün onun farklı bir tepkisiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. İş yaşamınızda bugünlerde çok yoğun günler geçiriyorsunuz ve işlerinizi bitirmek için çalışmalarınıza sıkı bir şekilde devam ediyorsunuz.

YENGEÇ

Tepkisiz kalmak yerine hakkınızı savunmalısınız. iş hayatınızda bugün bazı gelişmelere tepkisiz kalmak isteyecek ve daha çok kendi rutin ve günlük işlerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. İnsanlara çok fazla güveniyorsunuz ve onlara bütün sırlarınızı açıyorsunuz. Bugün de böyle bir hata işleyeceksiniz. Dikkatli olun.

ASLAN

Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Gideceğiniz yerde karar vermekte zorlandığınız bu konu açılabilir.

BAŞAK

İş hayatınızda disiplinli tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Maddi konularla ilgili beklenmedik bazı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Siz yeteneğinizi kullanabileceğiniz bir konu üzerinde yoğun bir görüşme yapabilir ve bu sürecin olumlu geçtiğini görebilirsiniz

TERAZİ

Duygusal hayatınızda karşınızdaki insanin sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Aile çevresinden maddi konularda destek alabilir ve bazı sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.

AKREP

Duygusal hayatınızla ilgili gelişecek bir olayın etkisi sizi oldukça eğlenceli ve heycanlı bir gün yaşatacak. Kişisel acıdan zorlayacı bir donemin ardından bugün eğlenmeniz ve duygusal beklentıierınizın istediğiniz gibi gelişmesi sızı çok mutlu edebilir ve kaybolmuş moraliniz tekrar yükselebilir

YAY

Kendinizi yeni ve ilginç konularla yönlendirebileceğiniz bir gün. İnançlarınıza sıkı sıkıya bağlı olabilir, ilgi duyduğunuz konuların üstüne ısrarla gidebilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha neşeli ve hayat dolu hissedebilir, sosyal ilişkilere yönelerek kendinizi rahatça ortaya koyabilirsiniz.

OĞLAK

Aşk yaşamınızda birtakım komplekslerden arınmanızda yarar var. Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz.

KOVA

Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyebilirsiniz Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz.

BALIK

Bu gün kişisel acıdan oldukça yorucu bir donemin yarattığı gerginliği etrafınızdaki insanlara yansıtmamak için oldukça yoğun caba harcayabilir ve yorulabilirsiniz görünüyor. Duygusal olarak yaşadığınız gerginliğin ortadan kalkması adına attığınız adımların sizi tatmin etmemesi canınızı sıkmış olabilir. Bir an önce toparlanıp planlarınız eyleme geçirmek için hazırlanmalısınız.