MedyaFaresi MedyaFaresi

11 Nisan Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 11 Nisan Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 10 Nisan 2013 20:21 - Güncelleme: 08 Mart 2016 03:20
KOÇ

Kendinizi yeni ve ilginç konularla yönlendirebileceğiniz bir gün. İnançlarınıza sıkı sıkıya bağlı olabilir, ilgi duyduğunuz konuların üstüne ısrarla gidebilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha neşeli ve hayat dolu hissedebilir, sosyal ilişkilere yönelerek kendinizi rahatça ortaya koyabilirsiniz.

BOĞA

Bugün kafanız biraz karışık. Koşullarınızı engel sayanlara aldırmamaya kararlı görünüyorsunuz. Onu daha iyi tanımak için zamana ihtiyacınız var. İş yerinizle ilişkinizi askıya alma aşamasındasınız. Çok yakın bir zamanda bunu çıkıp konuşacaksınız.

İKİZLER

İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. Sosyal cevre acısından daha istekli oluşunuz bazı yeni ortamları ortaya çıkartacak.

YENGEÇ

Özel hayata karşı çok agresif bir tavır sergiliyorsunuz. Bu durum genel olarak tüm yaşadıklarınıza yansıyor. Haber beklediğiniz bir konu ile ilgili aceleci tutumunuz iş çevresinde gereksiz bir gerginliğe neden olabilir. Maddi konularda ise bir gelişme sizin kariyer hayatını da başka bir konuda eğitim alma fırsatını ortaya çıkartacak.

ASLAN

Aile içerisinde daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor.

BAŞAK

Özel hayatınıza daha güvenli ve pozitif bakmaya başladınız. Önünüzdeki engelleri tek, tek yok ediyorsunuz. Şansınız açık, ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz. Emeğinizin karşılığını gecikmeli olarak almanız, sizi bugünlerde bazı girişimlere yöneltebilir.

TERAZİ

Sabah saatlerinde alacağınız bir haber etkisiyle iş hayatınıza odaklanabilir ve önemli sorunlar için çözüm bulabilirsiniz. Kısa vadeli duygusal çelişkilerin etkisini büyütmediğiniz taktirde duygusal acıdan da olumlu planlamaların içerisinde olacaksınız. Yakın bir arkadaşınızın yaptığı bir plana dahil olabilirsiniz.

AKREP

İlişkinize sizin kadar özen gösteren ortak sırdaşlarınız var. Şanslısınız. Sıkıntıları atacaksınız. Şansınız yaver gidecek. Şansınızın size kısa vadeli güldürü oyunları oynadığını görmeniz gerekiyor. Ailenizden yardım almaya yüzünüz olmadığı için kendi başınıza bu sıkışıklıktan kurtulmaya çalışıyorsunuz.

YAY

İsteklerinizi elde edebilmek için olağan üstü çaba harcadığınızın farkındasınız ve zihninizi dinlendirmeye herkesten çok ihtiyacınız var. bu dönem aile çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirirken üzerinizdeki sorumluluklarda gittikçe artıyor görünüyor. Kısa vadeli planların için biraz caba harcamalısınız.

OĞLAK

Bugün aşk yaşantınız çıkışta olacak. Sevdiğiniz kişiyle iletişimleriniz son derece canlı olacaktır ve beklemediğiniz bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Bu süreç sonrasında kendinizi oldukça güçlü hissedebilrisiniz. Ailevi olarak bir insanın son zamanlarda kendini kötü hissetmesi kişisel anlamda sizde moral bozukluğu yaşatabilir. Daha yapıcı olmaya çalısın.

KOVA

Genel manada kısa süreli flört, ciddi ilişki ve ortaklık meselelerinde hassasiyetiniz on planda. Görmeniz gereken bazı ayrıntılar sonrasında duygusal acıdan çok mantıklı olmayan bir yolda ilerlediğinizi ve yolunuzu değiştirmeniz gerektiğini farkedebilirsiniz. Bu süreç sizin acınızda oldukça verimli olacaktır.

BALIK

Bugün insanlara şans vermeyi deneyin. Bir yanlışın hatta belki de suçun, kimse sanık yapılmadan, mahkum edilmeden gerekli dersleri vermesi belki de daha mümkündür. Özel hayatınızla ilgili olarak geçmişte kafanızda ciddi karmaşalar yaşatmış bir insanla yüzleşme fırsatı yakalayacaksınız ve bu durum kişisel olarak bazı soru işaretlerinden kurtulmanızı sağlayacak.