MedyaFaresi MedyaFaresi

11 Mayıs Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 11 Mayıs Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 10 Mayıs 2013 20:25 - Güncelleme: 04 Mart 2016 18:52
KOÇ

Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır.Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve çevrenize de zaman ayırmalısınız

BOĞA

Doğru olduğuna inandığınız değerlere göre bir hayat kurup, değişimlere ve etrafınızdan gelen baskılara kulak asmıyorsunuz. Bu da karşı cins ile ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Özel hayatınızla ilgili bu problemin çözümü kendi içinizde. Hayatta hep bir denge olması gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

İKİZLER

Duygusal olarak yaşadığınız karmaşaların üstesinden gelmeye başlamanız hayatınızda bir çok şeyin farklı olmasınız sağlayacaktır. İçinizdeki değişimi farketmek için gereken ayrıntıları görebileceğiniz bir gündesiniz ve bu durum kişisel anlamda ciddi bir karar döngüsünü ortaya çıkartabilir. Maddi acıdan kontrollu olmaya çalışmalısınız

YENGEÇ
Son zamanlarda duygusal anlamadaki karmaşalar kafa karışıklığına ve kendinize güvenin eksikliğine neden olmuş gibi. Bu durum aslında yaşanması gereken bir sürecin sonunda ortaya cıktı. İçinizdeki değişimi farketmek için gereken ayrıntıları görebileceğiniz bir gündesiniz ve bu durum kişisel anlamda ciddi bir karar döngüsünü ortaya çıkartabilir.

ASLAN

Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız cok fazla gidiyor.

BAŞAK

Duygusal hayatınızla ilgili olarak gelişen olayları algılamakta güçlük çekiyorsunuz gibi görünüyor. Duygularınızın ve hislerinizin yoğun olması algılalarınızı açmasına rağmen mantığınızla olayları bir düzleme indirememeniz asıl sorun yaratan konu. Hislerinize güvenerek istediğinizin ne olduğunu bilerek hareket etmek sizin için daha olumlu.

TERAZİ

Enerjinizi doğru olarak kullanabilirsek bugün bazı önemli konularda yararlı yenilikler yapabilirsiniz. Bu olaylar size mutluluk da verebilir. Genel anlamda hareketli ve renkli bir gün geçireceksiniz ve gün boyu elinize birçok fırsat geçecek. Maddi acıdan bir ortaklık planı sizi gelecek konusunda oldukça umutlandırır.

AKREP

Duygusal açıdan oldukça hassas olacağınız bir gündesiniz. Sevgilinizle ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacaktır ancak bu duygusallık beraberinde bazı sorunlarda getirebilir. Bugün çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz. Kendinizi, bitirmeniz gereken islere yoğunlaştırarak kafanızı başka şeylere verebilirsiniz.

YAY

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Duygusal heycanınızın adına Çevrenizin ve karşı cinsin ilgisini çekmek için gösterişli yöntemler deneyebilirsiniz. Maddi konularda daha mütevazı hareket ederseniz iyi olur.

OĞLAK

Dostlarınızla yapacağınız konuşmalar bazı konularda analiz yapmanızı sağlayacak. Çıkarını fazla ön planda tutan insanlarla yakın temas içindesiniz. Bunun farkında olmanız, sizi bu ilişkilerde zarar görmekten kurtaramayabilir. Yakın bir zamanda sıkı pazarlıklar gerektirecek yüklü alışverişleriniz var.

KOVA

Kafanızda işlerinizle ilgili sürekli yeni fikirler üretiyorsunuz. Aklınızda sürekli yaptığınız işin dışında bir bazı projeler var. Aslında tüm fikirleri uygulayabilecek kapasiteye de sahipsiniz. Zaman planlaması konusunda kendinizi ikna edebilirseniz herşey düzene girecek gibi görünüyor. Sabrınız ve kararlılığınız hayatınızdaki en önemli olgulardan.

BALIK

Aşk hayatınızda bir kaç olumsuzluk dışında her şey yolunda gidiyor. Ama siz mükemmel bir ilişki istiyorsunuz ve bunu başarmak içinde elinizden geleni yapıyorsunuz. İş hayatınızda bazı gelişmeler canınızı sıkacak nitelikte olsa da, siz bunlara tepkisiz kalmayı ve kendi işleriniz ile ilgilenmeyi tercih edeceksiniz. Zihinsel anlamda güçlü olacaksınız.