11 Kasım Pazartesi burç yorumları! Balıklar rüyadan uyanın..

Medyafaresi.com astroloji uzmanı Gamze Avcu'dan, yeni haftaya başlarken burcunuzla ilgili önemli analiz.

Eklenme: 11 Kasım 2013 00:11 - Güncelleme: 24 Mart 2016 03:48

11 Kasım 2013,  pazartesi

KOÇ

Değer verdiğiniz kişilerin sizi değişik sözlerle övmesi sizi bulutların üzerine çıkarabilir, kendizi bir anda ilham alarak herkesi kontrol edebilir, otorite gördüğünüz kişileri elde etme gücünü kazandığınızı düşünebilirsiniz. Bugün böyle bulutlar üzerinde olma durumunuz ağır basıyor.


 

BOĞA      

İlişkilerinizde, ortaklıklarınızda açığa çıkan bilgiler, düşünceler, konuşmalar kuracağınız bağlantıların güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca bu durum içinde bulunduğunuz gruplarda skandal bile yaratsa sizin hoşunuza gidebilir. Vizyon belirlemenizde çok yardımcı olacaklar.
 


İKİZLER

Her zaman projeler yapıyorsunuzda bu seferki çalıştığınız kişilerin desteğiyle sizi alışkanlıklarınızın dışına iten ilham verici fikirlerle ortaya çıkmanız. Bu durum yeni ortaklarınızla birbirinize ilginizi arttıracak. Sizin onları dönüştürdüğünüzü görerek uzun dönemli birliktelik düşünebilirler. Hayallerinizdeki gibi yapın.

 
YENGEÇ

Herkesi davranışlarınızla sözlerinizle şaşırtacaksınız. Beklenmedik çıkışlarınız ilişkilerinizde yaşadığınız zorlayıcı etkileri değiştirebilir. Kafanızdakileri bu sayede gerçekleştirme hayalleri kurabilirsiniz. İlhamınız kendiniz. Siz bile bunlar benden mi çıktı diye düşünebilirsiniz.

 
ASLAN

Kurmak istediğiniz düzeni adil davranışlarınızla, birilerini yanınıza çekerek, çekeceğiniz kişilere yaratıcı cazip gelecek durumlardan bahsederek yani onları hoşnut ederek gerçekleştirebilirsiniz. Sizinle birlikte olmak isteyenlere duygularınızı çok mantıklı bir şekilde anlatabilmeniz yapacağınız en olumlu hareket olacak.

 

BAŞAK

Kelimeleriniz güçlü derinden etkileyici. Sunum, eğitim veya bir şekilde anlatım yapacaksanız karşınızdakilere yansıtacağınız etkilerin onlardaki görünümü size karşı duyarsız kalamama, etkilenme, kendilerini sizin yerinize koyabilme olacaktır. Artık isteklerinizi daha kolay yaptırabilirsiniz. Sözlerinizle kapıları açacaksınız.

 

TERAZİ

Maddi konularda kafanız karışık idi, beklentilerinizle ilgili hayal kırıklığı oluşmuştu ama ilerleme başlıyor. Sezgilerinizi kullanarak somut kararlar alacaksınız. Bu da sizi başkalarına bağımlılıktan kurtaracak. Bir anda siz başkalarına yardım eder duruma gelebilirsiniz. Bu da sizi mutlu edecektir.

 

AKREP

Herkes sizin bir anda bülbüle dönüşmenize şahit olabilir. İletişim biçiminiz etkileyici hale geliyor. İfade edeceklerinizi yazılı hale getirmeniz çok yerinde olur. Keskin sözleriniz etrafınızda farklı bie kesim oluşturabilir. Birden dilinizin çözülmesi başka bir açıdan sevdiğiniz aşık olduğunuz kişilerin size yaşatacağı mutluluğun dışavurumu da olabilir. Aşk diye birşey olduğunu hatırlayabilirsiniz.

 

YAY

Evinizdeki ortam sizi hoşnut edebilir ve dışarı bile çıkmak istemeyebilirsiniz. Bazen kendi kendinize mutlu olabildiğiniz tek yer evdir, ailedir. Bugün onlarla şimdiye kadar paylaşmadığınız düşüncelerinizi paylaşıp destek alabilirsiniz.

 


OĞLAK

Gruplarla beraber yaptığınız tüm faaliyetlerle ilgili ilerlemeler kaydedeceksiniz. Planları siz oluşturuyorsunuz. Anafikir sizden çıkacak. İlişkilerinizde ne kadar derin olduğunuzu farkedeceklerdir. Onlara ilham veriyorsunuz.

 

KOVA

İş hayatınızda, toplum içinde sizin müdahele etmeniz gereken birçok olaylar gelişiyor. Kendizi otorite olarak kabul ettirebileceksiniz. Sizinle olmak isteyenler çoğalıyor. Henüz bağlantı kuramadığınız kişilerle ilgili umutlarınız artıyor. Destekçileriniz hep sahip olmak istediğiniz şeylerde önemli rol oynacaklar.

 

BALIK

Tam bir rüya durumundasınız. Bugün varsa yaptığınız sanatla uğraşmanız çok yerinde olur. Yaratıcılığınız olağanüstü ürünler çıkarabilir. Sadece sezgileriniz güçlü değil aynı zamanda fikirleriniz vizyon belirleyici.

https://twitter.com/gamzeeee