MedyaFaresi MedyaFaresi

11 Kasım Pazar günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinin ilgiyle okunan burç yorumları

Eklenme: 11 Kasım 2012 01:07 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 08:20
KOC
 
İçinde bulunduğunuz ruh halinden çıkmanız biraz zaman alacağa benziyor. Duygusal hayatınızda ki dengesizliklerin sizi bir hayli yıpratmış olması toparlanamayacağınızı hissettirse de kariyer hayatınızda ki başarılarınız makul olmanıza yardımcı olacaktır. Ailevi sorunlarınızı konuşarak halletmeye çalışmanız çözüme ulasmanızda hız kazanmanızı sağlayacak.
 
 
 
BOĞA
 
Bugünü yine onu düşünerek geçireceksiniz. Gözden ırak olanın gönülden de ırak olmadığını görüyorsunuz. Bu kısa süreli ayrılık sizi ona daha da bağladı. Onun da aynı duygular içinde olup olmadığını merak ediyorsunuz. Bugünlerde biraz rayına soktunuz. Bütçenize Ummadığınız girdiler oldu. Bu kısmen de olsa sizi biraz toparladı. Bugün içinizdeki coşkuyla fazla harcama yapmamaya çalışmalarınız.
 
 
 
IKIZLER
 
İlişkinizi geliştirmeye istekli olduğunuz halde bunu sağlayacak adımları karşı taraftan beklemeniz mutluluğunuzu geciktiriyor. Mizacınızdan kurtulun ve biraz şımarıklaşın, yüreğinizi sıkan tekdüzeliği aşacak ve karşınızdakine açılacaksınız. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.
 
 
 
YENGEÇ
 
Kendiyle barışık ve işi ilişkilerinde samimi olmanız bir çok ekonomik başarıya imza atmanızı sağlayacak. Ama bu şansınızı kendiliğinden bırakmamak için planlı ve sistematik çalışmayı temel prensip haline getirmelisiniz. Epeydir sizi uğraştıran bir sorunu çözecek ve hedefinize ulaşacaksınız. Borçlanmaktan ve denetlenemez taahhütler altına girmekten kaçının. Harcamalarınızı azaltmanız ve tasarrufa gitmeniz gereken bir dönemdesiniz.
 
 
 
ASLAN
 
Son derece güvenli bir ilişki yaşamadığınızı biliyordunuz. Ama ondan bu kadarını da beklemiyordunuz. Şimdi uzun zaman yeni bir ilişki yaşayamayacağınızı düşünüyorsunuz. Ama bugün bir sürpriziniz var. İş yaşamınız çok düzgün, çok istikrarlı. Ama aşırı bir yorgunluk içindesiniz. İşlerinizin bir kısmını üzerinizden atmak istiyorsunuz. Bunun için daha yetkili birisiyle görüşebilirsiniz. Görüşme sonunda içiniz rahatlayabilir. İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız. Bu ticarette çok dikkatli olmanız gerekiyor.
 
 
 
BAŞAK
 
Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir. Sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi. Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir. İş hayatınızda birinin sizinle daha yakın arkadaş olma niyeti, size söylendiği gibi çıkar amaçlı değil.
 
 
 
TERAZİ
 
Sorunlarınızla ilgili olarak üçüncü, dördüncü kişileri sorumlu görmeniz ilişkinize hiç bir yarar getirmeyecek. İlişkinizin yoluna girmesi için yanlış çıkış arayışları içersindesiniz. Son günlerde harcamalarınızda aşırıya kaçıyorsunuz ve maddi olarak büyük bir sıkıntı içindesiniz. Bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Bugün duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir. BU haberin doğruluğundan emin olmadan moralinizi bozmayın.
 
 
 
AKREP
 
Aşk hayatınızda büyük hareketlenmeler olacak bugün. Sevgilinizle ilişkinizde kontrolü ele geçirmek isteyeceksiniz ve bunu başaracaksınız da. Fakat bu tip davranışlarınız onu sizden uzaklaştırıyor. Bunu bilmelisiniz. Abartılı fikirler sizi hatalı düşüncelere sürükleyebilir. Çevrenizde birtakım elemeler yapmanız gerekiyor. Alım satım konularında çok çeşitli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.
 
 
 
YAY
 
Birlikte olduğunuz kişi ile ilişkilerinizin bir günden bir güne nereye gittiğini bilmemek ve anlamaya çalışmaktan dolayı bugün kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz. Şu an sizin ihtiyacınız olan tek şey, sevgilinizin sizi anlaması ve size destek vermesi. Bugün bazı ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu ödemeler sonucunda parasal durumunuzda bir azalma olacak. Fakat ödemelerinizi yapmış olmanın verdiği rahatlığı yaşayacaksınız.
 
 
 
OĞLAK
 
Bugün üretebileceğiniz pratik fikirleri uygulamanız halinde,başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu. Aşk yaşantınızda oldukça mutlusunuz. Sevgilinizle ilişkinizi ailenizin de tasvip etmesi sizi oldukça sevindiriyor. Sevgilinizle son zamanlarda evlilik hayalleri kurmaya başladınız.
 
 
 
KOVA
 
Uzun zamandır yaşamadığınız bir coşku yaşayacaksınız. İçiniz kıpır kıpır. Bunun nedeni yeni tanıştığınız birisi. Henüz adını koyamıyorsunuz, kendi kendinize itiraf edemiyorsunuz ama yeni bir aşkın eşiğinde olduğunuza hiç kuşku yok. Bugün yine onu görmek için bir fırsat çıkabilir karşınıza. Fırsatı kaçırmayın. Beslenme konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilecek gıdalardan uzak durmalısınız.
 
BALIK
 
Çevrenizde sizden hoşlanan bir sürü insan olmasına rağmen gönlünüz başka birinde. Hayalinizdeki insana ulaşmak için doğru adımlar atıyorsunuz fakat bundan ürküyorsunuz da. Bugün oldukça sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Yapmaktan hoşlanmadığınız işlerle uğraşabilir, sevmediğiniz insanlarla muhatap olmaz zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde sinirlerinizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Akşam saatlerinde ailenizden alacağınız bir haber sıkıntılarınızı bir nebze olsun hafifletecektir